У Рожищенському районі на аукціон виставлять комунальні земельні ділянки

30 Листопада 2019, 09:26
3701

У грудні на Волині запланованували провести чотири десятки земельних аукціонів.

Оголошення про них розміщені на офіційному сайті Держгеокадастру.

Торги організовують органи місцевого самоврядування та Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

Пропонуватимуть права оренди на 72 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, а також 49 комунальних наділів в оренду та власність.

Усі державні лоти призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, комунальні – ведення сільськогосподарського виробництва та бізнес-проектів.

Загальна площа ділянок державної власності сільськогосподарського призначення – 1182 гектара, майже усі вони виносяться на торги повторно, адже не були реалізовані у попередні роки. Якщо аукціони відбудуться та права оренди на всі ділянки будуть продані, то бюджет отримуватиме щонайменше 784,9 тисч гривень щороку.

Щодо комунальних ділянок, таких виставлено 610,3 гектара. Багато з них – привабливі для бізнесових проєктів і розташовані у Ковельському, Луцькому, Ратнівському, Турійському, Іваничівському, Маневицькому, Володимир-Волинському, Рожищенському, Старовижівському районах та у Ковелі.

Стартуватимуть торги з другої декади грудня.

Читайте також: Волинь – одна із перших областей, де запрацює електронний фермерський реєстр

Коментарі
30 Листопада 2019, 12:36
Приваблива для бізнесових проєктів ділянка в центрі Рожищ навпроти тц "Велелка", а також лісопосадка між Копачівкою і Башовою. Але, як кажуть: "всьо уже украдєно до вас"...
30 Листопада 2019, 17:52
Номер лота: 43454 <br/>Кадастровий номер: 0724510100:02:002:0132 <br/>Площа: 0.0219 <br/>Адреса ділянки: Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище, вулиця Привокзальна <br/>Цільове призначення: В.03.07 <br/>Дата: 27.12.2019 <br/>Час: 10:00<br/><br/>Треба йти на торги.
30 Листопада 2019, 21:28
ох там цікавий аукціон буде!))
30 Листопада 2019, 23:09
Спеціально зробили торги під конкретних “фермерів”щоб вони мали першочергове право їх купити,після старту “ринку землі”
01 Грудня 2019, 01:33
Кубані теж жахнуть з молотка і Дембіцькому біля могілок знову дадуть http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/?page=1
01 Грудня 2019, 01:41
Це ж аукціон - реєструєтесь, платите реєстраційний та гарантійний платежі і берете участь. І не факт, що той, хто платив за розробку документації, виграє аукціон - і Дембіцький може пролетіти і всі інші по інших ділянках. По окремих точно буде заруба...<br/>Місто виграє. Наженуть орендну плату.
01 Грудня 2019, 20:02
можу сказати:<br/>- Дембіцький аукціон виграє;<br/>- Ковальчук аукціон програє.
01 Грудня 2019, 21:05
Небуло такого дерибану при Януковичу. Нехай майдануті поцілують мене в сраку.
01 Грудня 2019, 21:48
А в чому дерибан ЗАРАЗ???<br/>Аукціон - це якраз-таки і чесно!!! <br/>Кожен клаптик землі має мати грошовитого власника і приносити грошики тергромаді.<br/>І ці діляночки, вперід розчаровуючи замовників розроблення техдокументації, принесуть користь лиш громаді. Бюджет міста то буде поповнюватись.<br/>І похрєн там Яник-зеК чи Зеля-миротворець...<br/>Аукціон має бути аукціоном.<br/>Не уповайте до видуманих вождів Нації - рахуйте свої бабосики в намаганнях увірвати куш.<br/>Так, О.П.?)))
02 Грудня 2019, 12:03
Це що получається,як для учасників АТО надати земельні ділянки які вони по праву заробили-кровью землі немає ,а виставляти на аукціон то земля є.&amp;quot;Шановні&amp;quot; чиновники ви спершу надайте ділянки учасникам бойових дій,а потім виставляйте на аукціони.З ваших декларацій видно, що ви себе і своіх близьких не обділюєте,а для людей яких і ви відправляли на схід воювати(особливо у сільських селах) постійно відмовляєте.
02 Грудня 2019, 15:40
Чоловіче, світ ділиться на дурних і хітрих, на тих кому дали повістку і випхали на війну, і тих хто там навіть близько небув, але вже пять земельних ділянок в хороших місцях хапнув. Звернися до громадських активістів, вони приймуть участь у мітингу &amp;quot;стоп баригам!&amp;quot;. ги-ги-ги (((
02 Грудня 2019, 16:14
Розкажи в кого п'ять ділянок.
02 Грудня 2019, 20:01
Був чи небув це питання інше.Ти сука спиш сьогодні спокійно, завдяки тим кому вручили повістки і випхали на війну.
02 Грудня 2019, 21:19
Спочатку роздати земельні ділянки УБДешникам, а потім все що залишиться таким випірдишам, як ти, і баригам продати.
02 Грудня 2019, 21:37
Понапридумували х*йні про сєпарів, що мали в Рожище приїхати. Казали в передачі &amp;quot;60 минут&amp;quot;, що тільки тебе одного могли б рускіє казакі в дупу наживити, і возможно без вазеліну. Треба було правосєкам і тягнибокам з мовою і шухевичом непхатися до рускомовних шахтьорів.