Рожищан кличуть відсвяткувати Новий рік на головній площі міста

30 Грудня 2016, 16:53
2321

У Рожищі святкування Нового 2017 року розпочнеться 1 січня о 2 годині на площі Незалежності біля головної ялинки міста.

Про це повідомляють у міській раді.

У програмі свята:

- привітання рожищанам від казкових героїв;

- святкові вітання Рожищенського міського голови В'ячеслава Поліщука;

- виступ щедрувальної групи;

- караоке біля ялинки;

- конкурс на найкращий новорічний образ;

- фестиваль новорічної пісні;

- виступ народного аматорського духового оркестру РД "Просвіта";

- новорічна дискотека та багато іншого й цікавого.

На активних учасників святкового дійства чекають гарні подарунки від Рожищенської міської ради!

Коментарі
31 Грудня 2016, 00:08
фотку стирили в Баронеси ( псевдонім ) а могли сфоткати щось свое рідне.любуйтесь робота маде ін раша
31 Грудня 2016, 00:16
Блін, як достали такі як ти. Зайдеш щось почитати, а тут скрізь тобіподібні з тупими коментами. Мені головне інфа що й коли. А якщо тобі фотки тре то йди зроби собі!!!
31 Грудня 2016, 00:44
дістали такі як ти. Зайдеш щось прочитати в коментарях, пообговорювати, тут хтось бач виражає своє ФЕ. Прочитала інфу то гуляй.Сама типу високоінтелектуальний коментар розмістила.
31 Грудня 2016, 11:26
Зайди на свою сторінку Вконтакті й там розводь срачі! Цілий простір для твоєї зб...ної уяви. Але ж ні. Ти такого не зробиш, бо ж там треба Фатімі лічіко відкрити. А тут можна когось обгидити і сидіти щасливо хіхікати.
31 Грудня 2016, 15:22
То ведуча на святі вам не до вподоби, то чиїсь жовті сапожки, то ноги чиновниці, а то вже й фотка не вгодила... То якого лихого ви читаєте сайт? Задовбали розведення отого сміття. А саме більше добиває, що це робить кілька закомплексованих ідіотів, які тільки й раді нагоді анонімно підіс...ати!!!!
31 Грудня 2016, 17:06
Типу ти гниличка відкрила личко?
31 Грудня 2016, 18:31
Знову пяні рожі поприходять зібються у кучки і будуть як барани стояти, і їм не до дійства на сцені. Тільки площу загадять
01 Січня 2017, 00:48
А Поліщук точно буде вітати? Він живий -здоровий,з ним все гаразд?))))