У Рожищі обікрали греко-католицьку церкву

22 Листопада 2019, 11:30
Храм апостола Івана Богослова УГКЦ 6713
Храм апостола Івана Богослова УГКЦ

Зловмисник вдерся до храму апостола Івана Богослова УГКЦ, що на вулиці Коте Шилокадзе.

Про це Район.Рожище повідомив начальник Рожищенського відділення поліції Олександр Басалик.

Крадіжка сталась у період з 18:20 21 листопада по 8:00 22 листопада.

Зловмисник відтиснув металопластикове вікно та проник до приміщення церкви.

Із храму вкрали латунну чашу для причастя 1767 року, посрібнену чашу для причастя, дві латунні тарілки під чаші із ніжками, латуну тарілку під чашу без ніжок, посріблений ручний хрест із розпяттям Ісуса Христа, мідний настільний хрест із розпяттям Ісуса Христа, пластикову скриньку для пожерта на Миколая, в якій знаходились гроші в сумі близько 500 гривень, антимінс із зображеням Ісуса Хреста, до якого пришиті мощі св'ятих, дві пластини «звізди» хрестоподібної форми, 200 штук натільних металевих хрестиків жовтого кольору, 150 штук медальйонів із зображеням Божої Матері.

Поліція розслідує крадіжку і буде вдячна за інформацію, яка може допомогти розкриттю злочину.

Речі, аналогічні тим, які викрали.
Речі, аналогічні тим, які викрали.

Передрук без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
22 Листопада 2019, 13:40
Той хто вкрав помре. І рід його буде проклятий і гонимий.
22 Листопада 2019, 13:47
Це капєц.Люди,до чого ми докотилися???
22 Листопада 2019, 15:41
Скоріше всього ,що попрацювали на замовлення СЦУшників..в них тепер задача-відібрати чим побільше готових храмів <br/>Вони ж не вміють своїм трудом щось створювати,а як ті вовки ,нагло влазять дім і гребуть,що їм треба.<br/>В них нічого святого в душі не мае,так що не дивно.
22 Листопада 2019, 16:32
Скоріше всього ти їбанько...
22 Листопада 2019, 17:04
Сволочі не бояться кари Божої,і земля їх носить,а добра людина вмирає
22 Листопада 2019, 17:08
Скоріше всього ти то цихСЦУшників і належиш-лексикон тебе видае..<br/>Тим хоч трошки пострався культурніше висловлюватись <br/>Я ж кажу-СЦУшкники-люди аморальні-не мають жодного поняття про порядність,ні в ділах ні словах.<br/>А про духовність,нещасні, взагалі - ні словом ні духом не чули.
22 Листопада 2019, 17:15
Поки не повиздихає русько-московська худоба така як ти, яка чомусь забула як москалі розстрілювали українських священників і захвачували українськи храми (або робили в них склади склотари і т.п.) не буде в нас добра. В який момент церкви які будувалися українським народом і до яких руська мордовська церква не мала жодного відношення стали вашими? І чому коли додому повертається його власник ти недороблена московська худобина визжиш і пишеш про щось святе - нах в свою московію щоб тут і не смерділо!!!!
22 Листопада 2019, 17:16
В мене теж зразу ж виникла така думка - московські попи перейшли служити на хати, сараї, їм дуже потрібні ці всі атрибути, от і замовили в крадіїв. Якщо серед білого дня і прилюдно з церкви в одному із сіл забрали розп'яття і книги, то чому не зробити це вночі?
22 Листопада 2019, 17:28
Всім злодіям відрубувати пальці, руки, бо мораль уже не допоможе! Люди деградують, нічого святого! В датому випадку кара Божа не мине злодія чи злодіїв!
22 Листопада 2019, 17:40
Злодію який це скоїв відповідати перед судом Божим, і людським, якщо спіймають, але москалі для українців набагато більше зло - скільки віків вони знищували все наше рідне, скільки церковних книг було спалено за те що вони були надруковані українською, скільки храмів розграбовано і знищено, скільки люду виморено голодоморами, вирізано та замордовано цими &amp;quot;руськими&amp;quot; московськими нелюдами? І дуже прикро, що в наших українців така коротка пам'ять... А таким дописувачам як Скоріше всього - горіти у пеклі!
22 Листопада 2019, 17:57
&lt;p&gt;Ви&amp;nbsp;сидите і строчите ,чому ви не в АТО ,вкраде і не москаль повно гівна,що не працює,але кара буде&lt;/p&gt;
22 Листопада 2019, 19:06
Це все рука Кремля((((
22 Листопада 2019, 22:47
А при ПОРОШЕНКО греко-католицьку церкву не обкрадали. Думай-те!
23 Листопада 2019, 00:49
Може вкрав якийсь злодій наркоман чи не віруючий, а коментарі про москалів... Ви не Українці а диванні херої, ( до коментаторів) ! <br/>Стаття про одне, а ви обливаєте один одного, так і не скигліть, що погано живете, ви того заслужили.
23 Листопада 2019, 02:27
Я вибачаюсь за прокльони але нехай тому хто це зробив руки повідсихають!
23 Листопада 2019, 03:24
А твоє яке засране діло до того хто і кого тут обливає?Ти сам прийшов і на всіх купу лайна виклав!
24 Листопада 2019, 00:56
скоріш за все це ті що виносили з храму абсолютно все коли громада вирішувала переходити до пцу..вони люблять викрадати антиміси )))
24 Листопада 2019, 19:16
Люди добрі хватить прокльони і бруд писати. На все воля Божа