У Рожищі пригадали, як починалась Революція Гідності

22 Листопада 2019, 09:15
3319

Небайдужі рожищани зібралися на акцію, аби вшанувати пам'ять тих, хто загинув під час Революції Гідності та згадати події тих 2013-2014 років.

Захід організувала Рожищенська самооборона у День Гідності та Свободи, 21 листопада. Активісти зібралися біля пам'ятного знака «Борцям за волю та незалежність України» у Рожищі.

Небайдужі громадяни запалили лампадки й згадали події Революції Гідності. Вони помолились за тих, хто загинув.

Один з найактивніших учасників Майдану у Рожищі в 2014 році Вадим Зінгель зауважив, що велика кількість людей розчарувалася.

«Напевно, зараз найбільша біда, що нас зібралось тут набагато менше. Згадайте перші Віче, коли збиралося людей в разів десять більше. Але ми є, і ми маємо свідомо доносити цінності до майбутніх поколінь і стояти на охороні того, що вже зроблено», – зауважив чоловік.

Учасники акції підготували та розгорнули гасло «Українці вибороли гідність, а гниди хабарі все беруть».













Коментарі
22 Листопада 2019, 15:40
Треба було казан гречаної каші з тушонкою поставити, гроші роздавати, обіцяти велику європейську халяву, та хоча б булочки і печиво безкоштовно роздавати - і зберете дуже багато оленів. Якщо не знаєте правила проведення громадських заходів, прочитайте на сайтах кольорових регольнюцій Держдепартаменту США. Про машонку Козака Гаврилюка не будемо згадувати :-)))
22 Листопада 2019, 16:56
Ти напеане при посаді не залишився от і горюєш.
22 Листопада 2019, 17:14
Революція ганебності.....Це ж треба так створити війну і кричати слава Україні....Дебіли
22 Листопада 2019, 19:08
Під кого косимо?
22 Листопада 2019, 22:37
Не звертаймо уваги на коментарі промоскальського бидла. Слава Україні! Героям слава!
22 Листопада 2019, 22:57
Я бачу ти сильно хочеш повернутися в часи Януковича? При владі був в ті часи? Чи просто так тужиш?
22 Листопада 2019, 23:58
Вадим Зінгель,Славік Поліщук та інші депутани і є гниди,бо вони прийшли на крові Небесної сотні і за 6 років тільки збагатились.Подивіться їх декларації і все стає зрозумілим.Впарюють лохторату популістичні гасла,а самі дерибанять б’юджет міста.
23 Листопада 2019, 00:24
Опачкі.То не тількі я один про Вадима Зінгеля та Поліщука С так думаю?
23 Листопада 2019, 16:02
Одне "розумніше" іншого. Наскільки мені відомо Зінгель В. депутат мінімум 3-ох скликань, а це 15 років, Поліщука В. обрали після смерті Алієва А. Це я до того, при чому тут кров Небесної Сотні? А на рахунок декларації - то ВЕЛИКА ЗЕЛЕНА УКРАЇНСЬКА ЖАБА, працювати треба, а не на дивані пасквілі строчити на порядних людей...
23 Листопада 2019, 17:32
На скільки лямів міськрада замовила в Зінгеля вікон за ці роки? Дайте мені такі замовлення з б’юджету міста і я теж стану успішним підприємцем. <br/>15 років різні зінгеля розводять як лохів рожищан ,а ті вуха під локшину підставили.<br/>Ведіться далі!)))
23 Листопада 2019, 20:12
Я ж казав ЖАБА... Дивись бо зі злості та заздрощів луснеш...
24 Листопада 2019, 12:49
А ще в битність,коли Войтович в адміністрації працював (кум Зінгеля),то ще кілька лямів по районі на вікна освоїв.А ще зінгель голова бюджетної комісії і сам виріщив собі замовлення на ті вікна зробити.А ще дружина зінгеля в районній раді з корупцією бореться,посада в неї така.Совпадєнія?
24 Листопада 2019, 12:53
А запитайте в міського голови де асфальт з тротуарів що бруківку кладуть діли?Скількі вулиць підмостили?Це доволі цінний матеріалі при правильному підході за нього можна виручити не маленьку суму коштів.
24 Листопада 2019, 14:41
Це типу я заздрю що Зінгель гнида яка втирає лайно людям і дерибанить? Що ти там курив?)))
24 Листопада 2019, 15:56
Зінгелеподібні прийшли до влади на хвилях кіпішу &amp;quot;аля майдан&amp;quot;. Що можна вимагати чи чекати від людей, які вчора жили за правилом купи-продай. Маю підозру, що з Майданом хохлів все-таки н@їб@ли.
24 Листопада 2019, 16:57
Щось немає коментарів від колективу читачів з високим рівнем освіти, інтелекту та культури. Тих самих, що проти коментарів на сторінках прекрасного інтернет-видання Район.Рожище. Мабуть у вищевказаних громадян через різке похолодання пальчики і пірдільніки замерзли, і вони невзмозі писати в коменти. (((
24 Листопада 2019, 17:29
Якщо порівняти ціни в магазинах до і після, так званої революсії, то краща назва День Оленя.
24 Листопада 2019, 20:58
Ти не Батон - ти трішки інше слово на &amp;quot;ОН&amp;quot; при чому дірявий...
25 Листопада 2019, 00:15
Втирають дічь різні ліворуціонери!
25 Листопада 2019, 20:43
Ти я бачу трохи кацапуватий.Бо всі цапки коли таку маячню пишуть то не думають що баллон і так дірявий.)))