Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тереза Левчук
Тереза Левчук

Скільки голосів набрала уродженка Бортяхівки на виборах ректора СНУ

13:15 21.11.2019
1585

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки завершилось голосування на виборах ректора.

За результатами першого туру виборів перемогу здобув уродженець Старовижівського району Анатолій Цьось, але жоден із кандидатів не набрав 50% голосів, тому буде другий тур, повідомляє ВолиньPost.

Загалом проголосувало 1106 виборців із 1219. Це викладацький склад університету, а також адміністративні працівники вишу та студенти відповідно до квоти.

У першому турі Анатолій Цьось набрав 518 голосів. Ігор Коцан, який до цього часу очолював виш, набрав суттєво менше – 328 голосів.

На третьому місці, за кількістю голосів, опинився декан факультету історії, політології та національної безпеки, доктор історичних наук, професор кафедри нової і новітньої історії України Анатолій Шваб. За нього проголосували 98 виборців.

Нагадаємо, загалом було 7 претендентів на посаду ректора найбільшого вишу Волині. Це, зокрема: доктор юридичних наук, професор Олександр Колб, чинний ректор Ігор Коцан, завідувач кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, доктор географічних наук, професор, ексдружина Ігоря Коцана Наталія Коцан, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Тереза Левчук, перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку Анатолій Цьось, декан факультету історії, політології та національної безпеки, доктор історичних наук, професор кафедри нової і новітньої історії України Анатолій Шваб, доцент кафедри культурології та менеджменту соціо-культурної діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Віктор Шостак.

Найменше голосів набрав Віктор Шостак (11 голосів), Олександр Колб – 23, уродженка села Бортяхівка Рожищенського району Тереза Левчук – 52 та Наталія Коцан – 58.

За жодного кандидата не проголосували 9 людей із тих, що прийшли зробити свій вибір.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Малиновський

16:48 21.11.2019

Це та, що прийшла перемагати?)

23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2020
20.01.2020
19.01.2020
18.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин