Деталі моторошної ДТП у Копачівці

18 Листопада 2019, 13:12
6378

У дорожньо-транспортній пригоді у селі Копачівка Рожищенського району постраждала донька місцевого учасника АТО Святослава МожараВікторія.

Про це Район.Рожище стало відомо з власних джерел.

Як розповіли свідки ДТП, дівчина переходила дорогу у капюшоні, тож вони припускають, що водій її просто не побачив.

Спочатку потерпілу доправили до Рожищенської ЦРЛ, згодом реанімобілем завезли до Луцької міської клінічної лікарні.

Коментарі
18 Листопада 2019, 15:31
Нафіга таке писати не побачив, бидло повинно знати ,що пішохід є і не ганяти як придурки треба трохи таких пдлам міру наказання посилити ти.
18 Листопада 2019, 15:45
Ти там було, нещастя? Ти бачив як все сталось? Водій винний однозначно але не таким баранам як ти його судити.
18 Листопада 2019, 16:45
а вона йшла по пішохідному переходу ?? чи де заманулось ?? і ще з навушниками у вухах ?? я кожен день їзджу так бачу як переходять дорогу в Копачівці !!! Як телята -де в голову взбрело йти там іде, а якщо вночі і рух великий авто не сильно і затормозиш !! Так що потрібно розібратись хто винен ??
18 Листопада 2019, 17:48
до чого тут капюшон?<br/>журналісти ви людей за кого маєте?
18 Листопада 2019, 18:38
1<br/>13:26 18.11.2019<br/>Люди, бережіть себе! На пішохідному переході ви не стаєте безсмертними, пропустіть ви ту машину, особливо вночі.
18 Листопада 2019, 22:44
100% згідний. Ходять як телята. А батьки плачуть. Ну і нелітайте по населених 120!
18 Листопада 2019, 23:38
В ночі потрібно добре дивитися як переходити, а не йти як будто по фермі йде де немає машин
19 Листопада 2019, 00:26
Пішоходам забороняється:<br/><br/>a)<br/><br/>Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;<br/><br/>б)<br/><br/>раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;<br/><br/>в)<br/><br/>допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;<br/><br/>г)<br/><br/>переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;<br/><br/>ґ)<br/><br/>затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;<br/><br/>д)<br/><br/>рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
19 Листопада 2019, 11:16
А у Рожищах ми всі знаєм хто гонитться як придурки. Деякі особистості самооборони. Перед переходом більшість зупиняються старші, а ці молоді пруть не дивляться нінакого. Вони ж тіпа модні. Не забувайте, що що автомобіль це теж як зброя. Яка вбиває