У Ясенівці учням розповіли про професію, якої рідко торкається безробіття

15 Листопада 2019, 14:19
4080

Днями фахівчиня з профорієнтації Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш провела профорієнтаційний захід «Людина для професії чи професія для людини» учням загальноосвітньої школи села Ясенівка.

Про це повідомили на сторінці філії у Facebook.

Під час роботи учнів ознайомили зі станом сучасного ринку праці та головними правилами вибору професії. Також у рамках заходу спільно з Рожищенським коледжем Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького відбулася презентація професії ветеринара.

Викладачка навчального закладу Світлана Федчик розказала про особливості професії. Про те, що вона вимагає від людини уваги, співчуття, розуму. Люди цієї професії важливі не тільки як лікарі для тварин. Вони перевіряють корми, які використовують для годівлі сільськогосподарських тварин, а також потім перевіряють молоко, м’ясо та інші тваринні продукти, які використовує для їжі людина. Без їхньої перевірки жоден продукт не буде дозволений до продажу.

«Професія ветеринара, на жаль, не відноситься до списку найпопулярніших. Але вона завжди буде у переліку найбільш важливих та затребуваних. Саме тому ветеринари дуже рідко зустрічаються з проблемою безробіття», – зазначили на заході.


Коментарі
15 Листопада 2019, 19:24
Ну да діти бариг в юридичні і медичні вузи,а сільпо Ясенівка в балєтніків каструвати кабанів,щоб поспиватись де правда ,а чого не кажете яка затребувана робота євробляхерів,який калими своїх діток пошліть в ветеринарний
15 Листопада 2019, 20:52
Для юриста в селі Ясенівка дуже багато роботи
15 Листопада 2019, 21:14
Теж з села, працюю в ветеринарії вже 7 років, прекрасна робота, нінащо не нарікаю, правильна профорієнтація
15 Листопада 2019, 21:18
Ви обмежена людина, якщо в вашому житті щось пішло не так то це не означає що Хтось не успішний в ветеринарії, а збухатися можна і на заводі, в юридичному і в мед коледжі ще до випуску, ображати навчальний заклад сором Вам, мені як студенту який успішно працює в ветеринарному бізнесі вже не один рік смішно читати коментарі від таких як ви!!! <br/>Люди злі настільки наскільки вони нещасні!!! Робіть висновки !!!
15 Листопада 2019, 22:55
І де ти успішно працюєш в ветеринарії,ти сам обмежений,в наш балєтніків беруть навіть таких,що не вміють писати,немає достатньо корів, щоб хвости крутити,в Польщі теж на всіх не вистачить худоби
15 Листопада 2019, 22:58
А чому не пропонували педагогічний,нині їхні зарплати більші за шахтарів,і хочуть ще підвисити,бо так наробляються як штукатури на будівництві,а дурікам пропонують кнурів зарплати.Ганьба
16 Листопада 2019, 10:06
Профорієнтація хороша за порогом коледжу,а переступиш поріг то стаєш неуком і дибілом,а в самоі Федчик віршики в голові і без ,,лесі&amp;quot; не здаси.
16 Листопада 2019, 13:10
А чому ви не звернетесь у відповідні органи за Федчик С.А? Чи може вона комусь заважає, з її справедливістю ? Чи у вас заздрість, що Федчик С.А. є мудрішою за Вас?
16 Листопада 2019, 13:18
Федчик С.А. - викладач від Бога. Низький Вам уклін. Дай їй, Боже, здоров&amp;quot;я.
16 Листопада 2019, 13:20
Часто ми бачимо когось, а не бачимо себе.
16 Листопада 2019, 13:27
Людям краще видно, хто ви є. Вам треба працювати над собою.
20 Листопада 2019, 20:31
Хто взяв &amp;quot;&amp;quot; лесю' поза спиною Федчик С.А для вирішення питання з віршиками, будь ласка поверніть власниці без винагороди.