З комірки історії: Спадок pожищенського осередку Партії регіонів. Частина VI

27 Грудня 2016, 09:00
3826 Джерело: nv.ua

На численні прохання наших читачів продовжуємо рубрику «З комірки історії».

Цього разу спробуємо нагадати, як дешево коштує людський голос.

Ще з радянських часів пам’ятаємо про так звані п’ятирічки – плани дій і здобутків на наступні 5 років, не обов’язково підкріплені економічним розрахунком чи здоровим глуздом. Користувались таким окозамилюванням і в Партії регіонів.

Так, зокрема, готуючись до місцевих виборів наобіцяли за 2010-2015 роки відремонтувати та побудувати 450 кілометрів доріг районного значення, побудувати 16 шкіл, ввести в дію 48 дитячих садочків, забезпечити сільські школи автобусами, а молодих спеціалістів – житлом і газифікувати 42 села області.


У вересні 2013-го підсумовували виконання передвиборчих обіцянок програми «Будуємо нову Волинь». Слід віддати належне, адже тодішня регіональна влада району попросила виконкоми сільських рад повідомити, виконані чи ні конкретні обіцянки, що стосуються кожного села. Інформація, що надійшла від більшості сільрад – невтішна.


1







І тільки Переспівській сільській раді пощастило – там регіоналам вдалося побудувати нову Волинь.

Отже, хтось повірив обіцянкам, а хто просто спокусився значками, хустинками, копійкою, посадою… Он як писали у своїх передвиборчих нотатках рожищенські біло-блакитні:

«390 голосів – Волинь за Юлю

70 голосів – Януковича

390 – не беремо до уваги.

70 голосів – прийти 3-5 разів сувеніри, значки, зонтик, хустинку (це додатковий агітатор)

Біл-борди, наклейки – це підтримка нашого електорату = що його вибір правильний»

«…190 виборців (частина з яких зовсім не ходіть на вибори – 50, мотивувати і привести на вибори за ПР)»

«День голосування

Розпорядок роботи агітатора

8.00 – починає обхід квартир і агітує людей на вибори, починає збирати 14 виборців…»

І, як завжди, насамкінець – виключно позитивне! Серед мотлоху з коробок Василя Т. знайшли такий новорічний конвертик від Партії регіонів. Сподіваємося на те, що з Різдвом Христовим українців більше не буде вітати партія, що привела до влади президента-вбивцю.

Коментарі
27 Грудня 2016, 12:51
А що, власне, поганого у тому, що була передвиборча програма? Здається, кожна партія має свою програму розвитку і йдучи на вибори її озвучує. А виконання - це вже така річ, суб"єктивно-об"єктивна - влада занадто часто міняється і при владі, як правило, не завжди свідомі люди і люди справи. Слід віддати належне, що, якби там не було, але за регіоналів в районі багато чого зроблено корисного... Але то таке, уже тепер не дуже то й важливо, адже вони - то найбільше зло тепер за мірками окремих свідомих громадян. Але це знову ж історія і вона показує, що там були різні люди. Для прикладу - Ігор Кузава - тепер уже начальник відділу освіти...
27 Грудня 2016, 15:50
ну, ні про що(((
27 Грудня 2016, 17:38
на численні проханння...що за дебіл пише...кому воно потрібне..хай про сьогодення напише ідіот...
27 Грудня 2016, 17:49
Просимо продовження, аж плачемо
27 Грудня 2016, 18:09
Якщо виконання програми суб'єктивно -об'єктивна річ -то навіщо така партія потрібна? Таку партію і її адептів на смітник історії.
27 Грудня 2016, 18:12
&quot;...авторка матеріалу Оксана Петрук...&quot; ... &quot;... розповіла, що джерело інформації вони не оприлюднять, тому що це безпека цієї людини: «Пройшло три роки і людина ЗГАДАЛА, що в неї є отакі речі і побачила, що нічого не змінилося в державі за той час, що ті самі люди в районі, наприклад, тоді були в «Партії Регіонів» і зараз залишаються при владі на тих самих посадах, а дехто навіть підріс в посаді. І він каже мені, що давай оприлюднимо ці речі. Ну звісно джерело ми не можемо розкрити, бо все ж таки район – це не Нью-Йорк Сіті, а всі один одного знають і, скажімо, є кругова порука, тому людина просто боїться, що це може бути для неї ризиковано, що можуть спалити їй будинок». ОКСАНА ПЕТРУК каже, що тиску не відчуває, однак була дуже здивована, чому поліція так активно взялась за дану справу: «Особливого тиску я не відчуваю, але для мене незрозуміло взагалі, чому поліція реагує на речі, в яких я не бачу жодного складу злочину, правопорушення. Ми не оприлюднили персональних даних. Нічого такого не було. Тому мені дивно, чому така завзятість. Бо в інших справах , де йдеться про перешкоджання журналістській діяльності, ми бачимо повну бездіяльність. А тут, оскільки це чиновниця, то опитали мало не пів області у даній справі».<br/>Джерело: http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/18892-politsiia-vidmovila-rozhishchenskii-chinovnitsi-u-vidkritti-kriminalnogo-provadzhennia-shchodo-internet-vidannia-raion-rozhishche<br/>Поліція відмовила Рожищенській чиновниці у відкритті кримінального провадження щодо інтернет-видання «Район.Рожище», 20:20 16.12.2016<br/><br/>Але в публікації http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/16686-z-komirki-istoriyi-spadok-rozhishchenskogo-oseredku-partiyi-regioniv<br/>&quot;З комірки історії: спадок рожищенського осередку Партії регіонів&quot;, 22:52 21.11.2016, сказано:<br/>Таємне рано чи пізно стає відомим, - казав герой відомого радянського кінофільму. Але у його випадку йшлося лише про кашу, яку він викинув з вікна квартири, і яка потрапила на голову перехожому. Як сніг на голову – СЬОГОДНІШНЯ ЗНАХІДКА. На третю річницю Революції Гідності в одному зі сміттєвих контейнерів рожищенець Василь Т., який заробляє на макулатурі, виявив три величезні коробки паперу. Але у них було дещо особливе. Настільки, що пан Василь вирішив поділитися цим з редакцією Район.Рожище. Отже, розпочинаємо цикл матеріалів під назвою «З комірки історії»...<br/><br/>Отож, таки дійсно - таємне рано чи пізно стає відомим... <br/>Тепер уже усім відомо, що автор всієї цієї маячні Оксана Петрук, таємничий Василь Т. - друг і соратник Оксани Петрук за імям Олександр Д., який три роки зберігав усі ці нікому не потрібні матеріали, які регіонали навмисне їм залишили і ці двоє великих борців за правду тут хочуть зробити фурор... <br/><br/>І ще... якщо вже така тотальна боротьба з регіоналами - то чого тільки за Новосад вчепились? Хіба вона одна на посаді? <br/>Ех, ви, продажні лжепатріоти, і не соромно?..<br/><br/>Хоча про який сором може йти мова у людей, які брешуть відкрито і відверто і в той же час плутаються у своїй брехні в 7 публікаціях... Приклад наведено.<br/><br/>Було б логічно, якби Новосад подала б до суду не на Район.Рожище, а на Оксану Петрук за такі публікації, за матеріали із сумнівним джерелом походження. Перший доказ наведено - далі справа техніки!<br/><br/>P.S. Не буде дивним, якщо цей коментар буде видалено/відкориговано, статті, які згадувались у коментарі як першоджерела теж піддадуться редакційним діям і таке уже було - деякі фото позникали...
27 Грудня 2016, 18:54
Все набагато банальніше і простіше за одну публікацію на сайті йде розцінка від 400 до 600 грн - от і строчать шопопало
27 Грудня 2016, 18:59
Ого)))))))) Навіть в Києві не такі розцінки)))) Щось ви, пані Наталю, явно на власника ЗМІ не тягнете!!!
27 Грудня 2016, 19:06
Ну так казали... А скільки коштує? Я теж хочу спробувати свої сили... Напишіть розцінки, пліззззз...
27 Грудня 2016, 19:09
Соркі - уточнила - від 60 до 150 грн за статейку - так сказали щойно у ФБ.)))
27 Грудня 2016, 19:58
як під копірку всі протоколи
27 Грудня 2016, 20:36
Якщо хто й вчепився до Новосад, то тільки ви. Видно, щоб нагадити.
27 Грудня 2016, 22:42
ОТАКОЇ . РЕДАКЦІЄ , ТАК ХТО ВБИВЦЮ ДО ВЛАДИ ПРИВІВ. Ю Щ Е Н К О . А ХТО ЙОГО ПРИВІВ.? ПРОДОВЖУЙТЕ ДУМКУ....ОДНІ ВОРОГИ КРУГОМ.ЗАЛІЗНА ЛОГІКА.
27 Грудня 2016, 23:17
То получаїтся що той метр з шапкою Оксана Петрук зробила 6 частин історії про ригів і заробила960 гривнів гонорару, але насмерділа на весь район як на міліон - ото злості має та дівуля!!!
28 Грудня 2016, 00:20
Все маячня, нема що обговорювати та тріпати нерви собі (в першу чергу) та оточуючим. Хіба не бачите, що &quot;джерела&quot; зберігали інформацію самі, а тепер видали на-гора як суперсенсацію
28 Грудня 2016, 00:56
Я думаю там більше платять.
28 Грудня 2016, 08:48
Цими публікаціями описують діяльність партії і її членів , що в цьому поганого це ж правда Через певний час про іншу партію напишуть і може наші люди трохи розумніші стануть . А те що це оприлюднює деякі прізвища , так це ж ви так жили в такі партії ходили і не газета в цьому винна.
28 Грудня 2016, 10:35
Якраз таки і ні!!! Цими публікаціями оскверняють і очерняють усіх без винятку людей (членів партії регіонів) приписуючи їм усе зло, яке є на світі. От якби &quot;газета&quot; робила публікації об&quot;єктивно - висвітлюючи перебування в партії і заодно висвітлюючи здобутки та досягнення людини, яка перебувала на посаді або ж її бездіяльність і беручи при цьому інтерв&quot;ю/репортажі у самих фігурантів публікацій та дійсно робила справедливий аналіз - тоді так, це було б не погано, а так це гра в одні ворота, причому дуже брудна гра, гра побудована на брехні. Як можна довіряти таким публікаціям, коли вони базуються з самого початку на неправді? Тоді логічне запитання - чим кращі автори чи сама &quot;газета&quot; від партії регіонів? А щодо того що з часом писатимуть за інші партії - чого ми усе робимо по факту, можливо, варто потрібно контролювати по ходу, як казав Прсеній Яценюк &quot;на марші&quot;?
28 Грудня 2016, 14:26
Тепер виходить треба брати інтервю про здобутки членів партії регіонів . Зїздіть в Межигіря подивіться.<br/>І як би не підтримка рядових членів партії то може б того головного ЧЛЕНА з Донецька не було б. Просто визнайте в собі що ви помилились з партією і керівниками і живіть спокійно вас рострілювати ж за партію не будуть.
28 Грудня 2016, 14:52
А всі здобутки обмежуються Межигірям одного ЧЛЕНА? Хіба мільйон людей - членів партії регіонів по всій Україні винні у тому, що один ЧЛЕН виявився дійсно членом? Тепер цей мільйон розстріляти чи увязнити? А в 2010 році за проФФесора проголосувало більше виборців, ніж за Юлю Володимирівну - то що з цими виборцями робити? Якщо по такому принципу судити, то й усі послідовники Степана Бандери - злочинці, дітовбивці і зрадники, які покинули свою Батьківщину і жили та працювали на фашистську нацистську Германію, то й усі члени ВО &quot;Батьківщина&quot; - злочинці, які вступили в змову з Путлером щодо цін на газ у певний період часу, то й усі ті, хто голосував за Петра Порошенка - теж заслуговують на те щоб їх журили, бо ж фабрика в Липецьку працює і платить податки агресору т.д. і т.п. ... Якесь таке мірило у тебе, &quot;4&quot;, трохи однобоке і не зовсім справедливе... А щодо того хто з чим помилився, то не так страшні колишні регіонали, як страшні перевертні, які при всіх владах - оце дійсно біда!!! Не може людина бути в партії &quot;Україна вперед&quot; і потім розказувати на колегіях про національну ідею. Якщо вже брити - то брити всіх!!!
28 Грудня 2016, 15:34
НЕ В БРОВУ А В ОКО. МОЛОДЧИНА. РАДУЄ ЩО ВРЕШТІ НОРМАЛЬНІ ВКЛЮЧИЛИСЬ ДО ВИСМІЮВАННЯ МАРАЗМУ .
28 Грудня 2016, 15:55
Оооо, пише про бандерівців людина напевно вихована на совкових підручниках. Ну-ну, через таких як ви ми нині й сидимо в жо. . Бо ви ніяк не йдете далі, не цінуєте рідний край. Йдіть ще Леніну поклони бийте, родичу по духу!!!
28 Грудня 2016, 16:10
На совкових підручниках навіть виховані такі великі НАЦІОНАЛІСТИ як Олег Тягнибок, Ігор Мірошниченко та Богдан Бенюк - який це показник свідомості? Не розумію. Що ж до того щоб поклони бити Леніну чи Бандері - так це по суті два однакових ідола, які сотворені для поневолення мільйонів людських душ і той, хто ідеалізує будь-кого із вождів чи то пролетаріату чи то націоналізму - то все заблудші душі і їх треба РЯТУВАТИ і аж ніяк не чмирити тут і не парафінити. Хоча є й різниця... відчутна... Коли компартія була в парламенті - увесь світ це сприймав спокійно, але коли у 2012 році в парламент пройшла ВО &quot;Свобода&quot; - вся Європа, куди ми так премось, здригнулась і заволала - в парламент України прийшли неонацисти. Чи може ми того не памятаємо? Памятати треба геть усе, але памятати для того щоб брататися-єднатися і робити висновки для того щоб краще жили наші нащадки, а ми тут срач розводимо, розборки влаштовуємо... А щодо того хто і як цінує рідний край - за якими параметрами оцінюєте, шановний опоненте???
28 Грудня 2016, 19:02
придурки.всі
28 Грудня 2016, 21:35
за таких дебілів як ти..ми в повній жопі...націоналізм ще непривів ні яку державу до добра...і людям до дупи ваші майдани революції і нікому непотрібні націоналістичні ідеї..люди хочуть просто добре жити...отака правда...
28 Грудня 2016, 23:34
Виходить що якщо люди вибрали царя ,багато років ньому прислуговували, а потім спокійно дивились , як він їх обкрадає по приколу побив їх дітей то вини цих людей в цьому злочині немає винен тільки царь . Вина є і відповідальність є .Тільки цих людей не розстріляють і не увязнять а заставлять жити на пенсію в баксів 40 чуть більше долара в день, або на зарплату ненабагато вищу от і все .
28 Грудня 2016, 23:49
А потім вибрали іншого, але такого ж і довго дивувались ,чьому нічого не міняється, але винні не люди винен царь .Що ж з тих людей візьмеш , як що вони банки з водою років 20 назад біля телевізора заряжали і тепер тому ящику сліпо вірять .
29 Грудня 2016, 01:59
Скажіть будь ласка, а якщо людина яка вже напевно років 15 допомагає &quot;вирішувати &quot;земельні питання, починаючи ще з Васі долара, але є ідейною &quot;батьківщанкою, але у самою людини і в її родичів до десятка земельних ділянок, і це в місті, де черга не рухається вже років десять, то тут немає конфлікту ідейних інтересів? Ну чого самооборона так причіпилась до Ригів, три роки гоблін під подушкою тримав вкрадені документи &quot;злочинної&quot; влади і як Шокін все боявся показати. Що закінчився пафос чи люди грошей на допогу бійцям АТО не несуть, почали люди &quot;хероів&quot; забувати, ну от скажіть хлопці чим ви можете пишатись, крім помиїв у вас нічого не виходить, ну 30 самооборонців ведуть учасника АТО,на фото&quot; а далі, Музика далі грає на сопілці тепер Гайворонській, Масалов не сидить, Горбач на групі, також не сидить, Мороз , ви в темі, Кузава райвно, Давидюк збудував донбас Арену.і т.д. і т.п. а ви тут пожовтілими папірцями трясете. Ідея самооборони , по суті, правильна, але там клоунів тупих забагато. Слава Україні. Слава нації смерть ворогам.
29 Грудня 2016, 03:37
Такі люди як ти не мають права говорити &quot; Слава Україні&quot;. Заздрість до всіх пре в тебе просто через вуха.
29 Грудня 2016, 10:12
Оксана Петрук! Досить тут уже поносити всіх і вся!!! Усі ж розуміють, що це твоїх рук справа - оці коментарі, такі ж самі по своїй суті як і твої замовні мстиві статті, гнилі. Після того як ти замінила Ожиєвську, сайт перетворився, м&quot;яко кажучи, на помийну яму, яку ніхто не вигрібає і не чистить і досить тут сипати брудом на усіх. На носі Новий рік і Різдво Христове - світлі свята і при цих святах варто було б усім примиритись і простити одне одного!
29 Грудня 2016, 11:57
Шановний чи шановна, дайте спокій Оксані Петрук!!! Оксана не редактор Район.Рожище. Щодо сайту, то скажіть, будь ласка, в чому ви вбачаєте &quot;помийну яму&quot;? Журналісти висвітлюють події міста, району. А от деякі коментатори намагаються під кожною новиною чи статтею м'яко кажучи &quot;обгидити&quot;, звести &quot;свої рахунки&quot; з особою про яку йдеться чи просто задля власного задоволення вилити на людину свою лють. Ми вас запевняємо, що жоден із журналістів Район.Рожище НЕ ПИШЕ КОМЕНТАРІ!!! Тому варто саме вам задуматися про світлі свята, які незабаром прийдуть і дійсно почати не ображати й критикувати, а спільно робити добрі справи. Бо образити людину легко, навіть, не задумуючись, чи варта вона цього! Гарних вам свят, Божого благословіння і нехай у вашій душі панує спокій та радість!
29 Грудня 2016, 12:07
І ще одне! Говорячи про світлі свята і звинувачуючи Оксану Петрук в написанні коментарів, задумайтеся, адже саме Ви під даною публікацією написали 7 найбільших коментарів, таких собі опусів, щоправда під різними ніками, то Ви &quot;Василь Т.&quot;, то &quot;Рожище&quot;, то &quot;5&quot;, то &quot;5 до 1&quot;, то &quot;5 до 4&quot; і &quot;до 1 і до 5&quot; (вибачте, можливо щось пропустила), а тепер говорите про справедливість, чесність та незаплямованість і називаєте інтернет-видання Район.Рожище помийною ямою! Зрештою, поміркуйте, можливо саме Ви є тим, чим її наповнюють.
29 Грудня 2016, 14:25
Ви ще редакція скажіть що за дописи нікому не платите гонорарів)))
29 Грудня 2016, 15:37
Ну немає заздрості до убогих, це гріх, а на злодієві шапка горить?
29 Грудня 2016, 15:39
І ще одне, не тобі вирішувати мої права, подивись на себе, присядь і плач, бідо
29 Грудня 2016, 17:32
Платять, ще й як платять!!! Приносьте сенсацію і вам навкладають цілу торбу.
29 Грудня 2016, 17:36
Скажу вам більше, платять не стільки за статтю, скільки за коментарі!!! То ж йорнічайте далі!!! Молодці!!! Заробляйте людям гроші!!!
29 Грудня 2016, 19:39
Де? Куди?До кого звернутися за гонорарами?
30 Грудня 2016, 01:31
Ті , які зараз праалять районом набагато гврші за партію регіонів