Муніципальний інспектор Рожищенської міської ради пішов з посади

09 Листопада 2019, 11:23
Олександр Дулюк 5699
Олександр Дулюк

Старший інспектор муніципального відділу Рожищенської міської ради Олександр Дулюк звільнився. У зв'язку зі цим запрошують на співбесіду претендентів на вакансію. 

Про це повідомили на сайті мської ради.

Нагадаємо, Олександр Дулюк працював муніципальним інспектором з 10 вересня.

Згідно з рішенням міської ради, на посаду старшого інспектора запрошують осіб, які досягли 21 річного віку, здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки.

«Не можуть претендувати на посаду інспектора муніципальної поліції особи, які порушують громадський порядок, особи, судимість у яких не знята і не погашена у встановленому законодавством порядку та раніше засуджені за умисні злочини, хворі на хронічний алкоголізм і наркоманію, визнані в судовому порядку недієздатними чи обмежено дієздатними, та інші особи у випадках, передбачених законами України», – йдеться у повідомленні.

Усіх, кому цікава пропозиція, просять надсилати резюме на електронну адресу Рожищенської міської ради: [email protected] з позначкою «Муніципальна поліція». Деталі за телефоном 2-18-53.

Коментарі
09 Листопада 2019, 13:27
Залєпка беріте на посаду старшого інспектора
09 Листопада 2019, 13:46
...побудував вільну, незалежну, сильну державу...мабуть поїде у Францію...
09 Листопада 2019, 16:05
Навіть три місяці не протримався-слабак!)))
09 Листопада 2019, 16:15
до попередніх((державу таку яка вона є побудував козакевич,войтович,савчук та новосадиха,олежик шварцкоп та інша братія...поліщук зараз будує.
09 Листопада 2019, 16:20
Ахаха.... Бабусі біля Богдана принизили і знищили..
09 Листопада 2019, 16:55
Будівник держави Савчук взявся після перемоги першого Майдану імені Юща Миршавого на який таких як ти оленів збирали.
09 Листопада 2019, 17:00
знатоку історії про савчука((застрелься.
09 Листопада 2019, 17:05
Валеру Борисовича возміть, він зможе. Стріляти в громадському місці вміє, кулаками махати вміє, навіть з вікна зможе будь-кого викидати. А у вільний від роботи час розкаже нетверезим аборигенам на лавочках про блокаду "вугілля путіна" і про заміну каналізації від Теплоцентру, за гроші Комунгоспу.
09 Листопада 2019, 17:09
Прекрасним кандидатом є Паламар Володя. Він проведе з бабками-торговками різні флешмоби. І навіть на мотоциклі покатає.
09 Листопада 2019, 17:17
Якщо "грішок" з браконьєрством на дикого кабанчик не стане перешкодою, то Микола Кропива незамінна людина на посаді старшого муніципального інспектора. Або беріть Олега Панченка, він наповнить міську касу грішми.
09 Листопада 2019, 17:26
Йди соняшники прибирай, чепарадло.
09 Листопада 2019, 18:00
Югу Потгапелюка тре взяти))
09 Листопада 2019, 18:04
Наробив як кіт на глині ,чого було сунутися?
09 Листопада 2019, 18:32
Потгапелюк достойний кандидат, а у Рожищі є що розібрати на цеглу та панелі, і нехай бабки собі далі торгують хоть кальсонами і пантальонами. Вони що заважають комусь? Полюбаси що незаважають.
09 Листопада 2019, 18:38
Небуває поганої роботи, буває недостойна оплата. Відать в Рожищі - це НЕ Європа
09 Листопада 2019, 19:53
був на посаді, срали, пішов ще підсирають)))
10 Листопада 2019, 18:08
Ай-яй-яй-яй, ой яка печалька. Як же ми без тебе? Хто нам буде розказувати про правила вуличної торгівлі?? Ми, старушки-торгушки, виявились крепшими навіть чим сцикун янукович )))
10 Листопада 2019, 18:13
Може то для "великого" патріота зарплата на посаді старшого муніципального інспектора була замалою. Цікаво якби чистими на руки тридцять пять тисяч гривень платили, пішов би у відставку?
10 Листопада 2019, 20:55
Напишіть журналісти краще про дерибан Копачівської землі....Чи ви не в курсі?
10 Листопада 2019, 21:51
Шварцкоп, Дулюк і Трофімчук хочуть поїхати в Копачівку розвідати що там нового з дерибаном землі. Але немають машини щоб поїхати. Якщо ви маєте машину, або хоч би три літри солярки, то поїдуть і напишуть.
10 Листопада 2019, 23:45
Захистить людину, захистить Україну, захистить кожного, захистить всіх. Хто??? Олександр Потапчук. А нова зимова шапочка, придбана минулої осені, надасть стилю, іміджу та впевненості у власних силах. Потапчук - це найкращий кандидат.
11 Листопада 2019, 09:27
Почитав коментарі. Хоча достатньо почитати імена коментаторів- Тягнипук, Тягнивгузно...<br/>ДО РЕДАКЦІЇ - Рожище це містечко де практично всі всіх знають чи не буде правильно дозволити коментарі тільки учасникам соц мереж, щоб люди навчились відповідати за свої слова, а не підло під...ти не називаючи себе. Подумайте, так зробили вже більшість інет видань.
11 Листопада 2019, 09:56
Сяньо, Ви про себе більше напишіте. Чому хвамілії своєї вже ненаписали? Ми хочемо знати вас, сударь.
11 Листопада 2019, 20:42