Звільнилася начальниця відділу освіти Рожищенської РДА, яка через суд поновлювалася на посаді

09 Листопада 2019, 10:14
Антоніна Клімчук 5774
Антоніна Клімчук

Освітянка Антоніна Клімчук, яка нещодавно через суд поновилася на посаді начальниці відділу освіти Рожищенської районної державної адміністрації, пішла з посади за власним бажанням.

Про це жінка розповіла у коментарі Район.Рожище.

Посадовиця хотіла звільнитися за частиною 3 статті 38 Кодексу законів про працю, оскільки вважає, що їй не забезпечили належного робочого місця. Однак створена у РДА комісія, обстеживши робочий кабінет начальниці, прийшла до висновку, що кабінет обладнаний належним чином.

Антоніна Клімчук розповідає, що аби поновити її на посаді, у структурі РДА створили новий підрозділ – відділ освіти, причепивши на двері кабінету листок з відповідним написом. Кілька років тому його реорганізували у відділ освіти та молоді, який нині очолює Ігор Кузава.

«На четвертий день роботи мені поставили комп'ютер без копіювально-розмножувальної техніки, з несправною клавіатурою та не під'єднаний до мережі Інтернет. Мені давали абсолютно абсурдні й непотрібні завдання, які не передбачені посадовою інструкцією. Фактично це був відділ освіти без навчальних закладів та освітян. Це просто фіктивне виконання рішення суду», – каже Антоніна Клімчук.

Кабінет, який виділили Антоніні Клімчук.
Кабінет, який виділили Антоніні Клімчук.

Жінка звернулась із заявою про переведення у відділ освіти та молоді Рожищенської РДА, який є правонаступником реорганізованого відділу, або у будь-який інший на рівнозначну посаду, оскільки нині є вакансії начальника служби у справах дітей та управління соціального захисту населення. У цьому освітянці відмовили.

Їй уже виплатили одномісячний середній заробіток, як і вимагає рішення суду. Чи виплачуватимуть решту суми, поки не відомо, оскільки Рожищенська РДА та її очільниця Інна Гайворонська можне подати апеляцію. Однак Антоніна Клімчук зазначає, що судилася не заради грошей, а заради справедливості.

«Гроші – це для мене не основне, адже у 2011 та 2015 роках таких вимог у позовах я не ставила. Уже увірвався терпець. Я вважаю, було б не правильно продовжувати цей цирк з двома відділами освіти аж до січня місяця, тому я пішла», – розповідає жінка.

Вона має намір повернутися на попереднє місце роботи – заступницею директора сільськогосподарського приватного підприємства «Вишеньки».

«Працюватиму там, де мою роботу цінують і де вона точно потрібна», – ділиться планами жінка.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
09 Листопада 2019, 12:38
Антоніна ушла, інспектор так само. Домайданились.... А які там новини з орендою землі паном Деричинським у Копачівської ОТГ???
09 Листопада 2019, 16:55
Наш Район на конкурсі самих дистрофічних -переміг би поза конкурсом. Ви хоч не смішіть людей тими новинамм.
09 Листопада 2019, 17:01
оце жінка МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!! Успіхів і здоровя!!!!!!!!!!
09 Листопада 2019, 17:11
Не треба здаватись. Треба було додати їх..
09 Листопада 2019, 18:20
Попишу- попишуть , і знову все те саме. Треба там всіх змінити докорінно , а то , толку ніякого .нікого не слухають і не бояться.( Це про все в Рожищі)
09 Листопада 2019, 20:11
<p>Треба було кузаву посунути хай іде до інкі секретаркою робити. а то привик кармани наставляти на долари</p>
09 Листопада 2019, 21:44
А Радзій коли вже теж піде,що для цього треба чи скільки......
09 Листопада 2019, 22:34
Для чого та адміністрація і ті заввідділами треба дармоїди розігнати!
10 Листопада 2019, 20:59
О- О а ми і не знали що Кузава такий а ще й депутат у нас в сільраді ото-то діла голова показав дорогу
11 Листопада 2019, 00:27
Дістали дармоїди,один з одним судяться,витрачають державні кошти.Гнати всіх в тришия!
11 Листопада 2019, 13:34
Шановна редакція! Просимо закрити &amp;quot;Коментарі&amp;quot; вашої газети &amp;quot;Район, Рожище&amp;quot;. У вас є достатньо <br/>інформації, щоб бачити скільки читачів вас читає і чи подобається стаття, чи ні. Невже ви не бачите, що цей додаток став полем &amp;quot;творчості&amp;quot; не вихованих, не культурних, малограмотних, з низьким інтелектом писак, які перейшли уже всі міри пристойності, що нічого не досягли у своєму житті, а мастаки образити, принизити, полити брудом інших. Редакціє - не опускайтесь до їх рівня! Надіемось на розуміння.
11 Листопада 2019, 13:54
Напишіть будь-ласка ваші прізвища, ми прийдемо до вас на репетиторські факультативи, щоб підвищити свій інтелект і покращити синтаксис та пунктуацію.
11 Листопада 2019, 14:06
Ой! А хто цей &amp;quot;колектив читачів&amp;quot; ??? Це мабуть сонцесяйні особи наближені до імператора, діти турецькопідданих. Люди з кришталевою репутацією, без жодного грішочка молодості, без скелетів у шафі.
11 Листопада 2019, 14:07
Правда очі коле?
11 Листопада 2019, 21:27
Кузаву вигнати давним давно пора, це непотрібна недобросовісна людина, відповідно і не кваліфікована, Тонька набагато краща була і людей ц мала за людей, а не це необтесане невиховане створіння, поняття немає як керувати, а ставить з себе дуже розумного дядька.
11 Листопада 2019, 22:27
Дійсно Антоніна краща була в мільйон разів за того &amp;quot;начальничка&amp;quot; який є зараз...цікаво чи має кузава педагогічну освіту?? складається таке враження що він там щоб сплєтні бабські збирати, закрити чим побільше шкіл в районі і не дуже розумненьких на роботу влаштовуати