У Рожищі невідомі розтрощили новорічні стенди

23 Грудня 2016, 11:58
3935

Вандали вкотре навели свої «порядки» в Рожищі.

У ніч з 22 на 23 грудня, невідомі розтрощили новорічні стенди біля ялинки на площі Незалежності в місті Рожище. 

Кому завадили нещодавно поставлені працівниками КП «Дільниця благоустрою» прикраси до свят, наразі з`ясовують працівники поліції. 

Таке враження, що вандалізм у Рожищі безсмертний. Звісно, нищити - не будувати!  

Навіть говорити про європейські цінності нам ще дуже рано. Наразі окремі громадяни не тільки не цінують те, що мають, а  втрачають почуття культури, відповідальності та порядності. 

Велике прохання до всіх рожищан: хто бачив зловмисників зверніться у правоохоронні органи! Так поліцейські зможуть швидше виявити їх та притягнути до відповідальності. 

Рожищани, всі хто стає свідком таких злочинів, не стійте осторонь! Зупиняти акти вандалізму та викликайте правоохоронців. Зрештою, вже настав час спільними зусиллями наводити порядок на своїй землі. 






 

Коментарі
23 Грудня 2016, 14:09
Наша ПОЛІЦІЯ нас береже!)
23 Грудня 2016, 14:10
То варта порядку чи як там вона на чолі з Бурим і старшим Дулюю прогавили бешкетсво бивших ригів))))
23 Грудня 2016, 14:26
Причому тут Бурий і Дулюк де б...ть наша ПОЛІЦІЯ це вже не вперше така фігня в місті.
23 Грудня 2016, 14:35
То все сєпари потрощили
23 Грудня 2016, 14:42
Що там дулюк не бачив хто роздер.
23 Грудня 2016, 15:12
Так можуть тільки "малолэтки" вночі бавитись. Дійсно- а де патрульні: поліція чи самооборона,хто небудь ?
23 Грудня 2016, 15:15
Блін, як так та самооборона фігова, а коли оберігати ваши мирний сон "свідомі небожителі Рожищ", то згадали самооборону. Вила в руки і йди слідкуй!!! Може, то когось з ось цих слюнобризів і були дати. Дістали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 Грудня 2016, 15:16
П. С. Дати, то ДІТИ.
23 Грудня 2016, 15:39
Це ви самі себе так величаєте " свідомі небожителі Рожищ"
23 Грудня 2016, 16:55
Саме час поставити камери.
23 Грудня 2016, 18:59
Хто тебе дістав? Я тут бачу тільки конструктивну критику на адресу самооборони, поліції та інших "небожителів" ))))
23 Грудня 2016, 19:11
<p>Дуже гарні були стенди вони дуже тішили нашу малечу коли відкривали ялинку в День Сятого Миколая.</p>
23 Грудня 2016, 19:28
Мер!!!!<br/>Рідний!!!<br/>Постав нарешті камери <br/>Тоді не будуть цих актів вандалізму <br/>І тоді поліції краще буде розкривати і наказувати цих йолопів
23 Грудня 2016, 20:15
Шановна редакція не видаляйте коментарій, який критикує ведучу на відекритті ялинки. Там не було вульгарностей. Будь справедливі до людей.
23 Грудня 2016, 20:32
Мені набридло,що коли що не станеться тут завжди згадують Бурого,Дулюка,мера.Таке складається враження,що це вони зробили.Люди ви при здоровому глузді?????А свинство значить виправдовується???А може це ви зробили???Майте врешті совість...Якась бидлота зломила,робіть висновок,хто біля нас ходить,завтра постраждає чиясь господа...З цим потрібно боротися....Ми народ роботящий,добрий.Досить бруду
23 Грудня 2016, 21:14
Всеодно це Дулюк винний
23 Грудня 2016, 21:27
Анонімно - це не критика, анонімно - наклеп. Критика - це підійти до людини і сказати: ти була неправа в тому, в тому і в тому.
23 Грудня 2016, 22:38
Редакція не видаляйте коментарі. якщо не любите коли критикують вашу подругу - ведучу на відкриті ялинки взагалі закрийте цю рубрику.
23 Грудня 2016, 22:43
&quot;Мені набридло,що коли що не станеться тут завжди згадують Бурого,Дулюка&quot; ... Шановна, а хіба вони не мають прямого відношення до Громадського формування з охорони громадського порядку в місті Рожище Народна самооборона!???? Вкуріть -- з охорони громадського порядку!!!! Які ще до інших питання? Там де не треба Громадське формування суне носа, а по Статуту - слабо?
23 Грудня 2016, 22:46
за вами вже слідкують
23 Грудня 2016, 22:50
слабо правду надрукувати? Отака ти Петручка чесна і в житті. що неугодно бігом видаляєм бо ще люди правду узнають. але вже не довго. почитаєш - можеш знову видалити. але я точно знаю ,що коментар в десяточку, бо жодного поганого слова або неправди там немає
23 Грудня 2016, 22:55
слабо правду надрукувати? Отака ти Петручка чесна і в житті. що неугодно бігом видаляєм бо ще люди правду узнають. але вже не довго. почитаєш - можеш знову видалити. але я точно знаю ,що коментар в десяточку, бо жодного поганого слова або неправди там немає
23 Грудня 2016, 23:18
&lt;p&gt;Шановна мама (хто ви? пані Ліля, Катя, чи Таня), скажіть, будь ласка, яке відношення тема з відкриття ялинки та ведуча має до новорічних стендів. Зрештою, за той час, а це 5 днів з Дня Миколая і запалення вогників на ялинці, ви могли не писати коментарі, а сходити до ведучої і виказати прямо в лице своє невдоволення її роботою. Натомість ви &amp;quot;оцінюєте&amp;quot; під псевдонімом дії ведучої, які є несправдливими, про це ми можемо свідчити, адже на заході були присутні наші журналісти.&lt;/p&gt;
23 Грудня 2016, 23:21
Стенди погризла та, чиї коментарі видяляють зі злості. Та не видаляйте вже, що ви там повидаляли. Хай має. Може її більше ніде і ніхто слухати не хоче. Дайте людині виговоритися.
23 Грудня 2016, 23:31
Потрібно встановити камери нічного спостереження, та відслідковувати хуліганів....це потрібно було вже давно зробити,адже виділяється фінансування
23 Грудня 2016, 23:37
Для швидкого та ефективного пошуку цих вандалів, міській раді слід оголосити винагороду за достовірну інформацію, на мою думку, в такому випадку швидко знайшлися б свідки подій, а потім винуватців заставити все поновити і компенсувати всі витрати і звісно притягнути до відповідальності...
24 Грудня 2016, 00:20
слабо правду надрукувати? Отака ти Петручка чесна і в житті. що неугодно бігом видаляєм бо ще люди правду узнають. але вже не довго. почитаєш - можеш знову видалити. але я точно знаю ,що коментар в десяточку, бо жодного поганого слова або неправди там немає
24 Грудня 2016, 00:30
Шановний, про яку &quot;Петручку&quot; ви ведете мову? Якщо про журналістку Оксану Ковальчук, то це не вона видаляє коментарі!!! До речі, коментар зовсім не стосувався цієї теми. І зрештою, ви хоч маєте уявлення про що йдеться?
24 Грудня 2016, 00:53
Скажіть попередному коментатору, щоб перестав таснути на кнопку &quot;надіслати&quot; - його маячня дублюється, або на понеділок до мене в 41 кабінет, третій поверх, поліклініка.
24 Грудня 2016, 14:32
А тебе хіба можна там застати в тому 41- му кабінеті, ти ж ходиш не зрозуміло як на роботу.
24 Грудня 2016, 14:43
В мене графік. Але в понеділок буду. Може.
24 Грудня 2016, 15:36
якщо вже лікарі замість своєї роботи сидять тут і пишуть коменти? Ну то реально - no comments
24 Грудня 2016, 18:49
Ми на відміну від держслужбовців не пишемо коментарів в робочий час.
24 Грудня 2016, 21:25
то розтрощив стенди біля ялинки рома-кокаін бо нога після цього так болить що з дому не виходить а медичка приходить до дому наша доблесна поліція знає хто це але вона на це не реагує