На вимогу рожищан магазин змінить вивіску, що нагадує георгіївську стрічку

05 Листопада 2019, 09:12
7916

Рожищенський магазин мережі «ЕКО-маркет» незабаром замінить тло вивіски, яку рожищани асоціювали із георгіївською стрічкою.

Про це Район.Рожище розповіла директорка магазину Світлана Присяжнюк. Вона також продемонструвала ескіз нової вивіски.

Жінка запевнила, що нове тло уже замовили. Планують, що на ньому зовсім не буде чорного кольору, усе виконають з дерева.

Нагадаємо, у липні цього року житель Рожища звернув увагу на колористику в оформленні вивіски магазину. Зокрема, чоловік провів паралелі з кольорами георгіїської стрічки та російського прапора.

Згодом Рожищенська міська рада звернулась до керівництва магазину. Звернення розглянули у мережі «ЕКО-маркет» та прийняли рішення замінити вивіску.

Так вивіска виглядає зараз.
Так вивіска виглядає зараз.

Ескіз нової вивіски. Обіцяють, що чорного кольору не буде зовсім.
Ескіз нової вивіски. Обіцяють, що чорного кольору не буде зовсім.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
05 Листопада 2019, 11:21
Люкс!!! Мужикі!!!
05 Листопада 2019, 11:31
Так і напис еко маркет виконаний в кольорах рашиського прапора. Чого до цього не докулупались?
05 Листопада 2019, 12:28
І цей напис куди більше нагадує прапор Росії, ніж фон георгіївську стрічку. Напис змінити!!!
05 Листопада 2019, 12:39
Ага давайте ще на за одяг білий синій червоний будемо саджати в тюрьму.
05 Листопада 2019, 13:02
А мені ця історія нагадує про тупість людей. Якщо колір фасуду співпадає з кольором прапору росії то це &amp;quot;зрада&amp;quot;. Мені більш нагадує прапор Франції.<br/>Пару фейсбук-патріотів вирішили похайпитись і всі як стадо беее, беее, змінити, це зрада.
05 Листопада 2019, 13:06
Краще б рожищани звертали увагу на купи сміття в лісах району і боролися з цим ніж придумувати велосипед який давно існує!!!! Таке відчуття що створюють спеціально мізерні і не важливі проблеми щоб героїчно їх бороти. Ку-ку
05 Листопада 2019, 13:10
Краще рожищани не викидали сміття де попало, а то всі вині окрім нас!
05 Листопада 2019, 13:12
Якби вам в центрі міста корито поставити з бесплатною шаурмою ото ви б тішились і в черзі стояли
05 Листопада 2019, 13:20
Ахахахахаха
05 Листопада 2019, 14:08
Тому фасад магазину не подобається, іншому соняшники біля дороги. Вічно ті люди недовольні.
05 Листопада 2019, 14:46
Раніше таких бдітєльних рожищан в Ліпінах на облік ставили, а тепер вони вчать людей, як фасад магазину оформлювати. Активістами поставали. Короче маразм. Назвіть хто цей чоловік, якому скрізь георгіївські стрічки вважаються.
05 Листопада 2019, 14:53
&lt;p&gt;Людина реально хвора на голову. Назвіть прізвище. Хто ти? Відгукнись, активісте.&lt;/p&gt;
05 Листопада 2019, 15:09
Рожищанки! Розвішуйте на шнурках свої випрані труси в правильному порядку, інакше вас запідозрять у підтримці рускава міра.
05 Листопада 2019, 15:50
Такі маразматікі на голову, які побачили на Еко-Маркеті георгіївську стрічку, і допомогли Путіну &amp;quot;врятувати&amp;quot; Крим від страшних бандер, що немовлят у котлах варять, і Донбасу &amp;quot;допомогти&amp;quot; захищатися від бандер, які п'ють кров немовлят.
05 Листопада 2019, 16:10
Коли востаннє проходили медогляд у лікаря-психіатра рожищани, які побачили русскій мір у вивісці магазину Еко-маркет.???
05 Листопада 2019, 17:10
Чого до вивіски докулупалися? Краще зай ціни зроблять адекватніші як були в Колібрісі і акцій більше, а то магазин став лайняшкою
05 Листопада 2019, 17:32
&amp;quot;Згодом Рожищенська міська рада звернулась до керівництва магазину.&amp;quot;- один маразмат побачив, інші підтримали.
05 Листопада 2019, 18:23
Нехай маразматіки з міськради візьмуть банку блакитної фарби,пензлі, драбину і перефарбують чорні полоски, і флешмоб проведуть і пірдільнікі провітрять. Потім навіть зможуть свої розумні мордочки у Фейсбуці розмістити.
05 Листопада 2019, 18:35
Раніше я важав що у Тернополі, Франківську, Львові високий рівень людей з вавою в голові. Помилявся. Рожище не відстає.
05 Листопада 2019, 19:49
Та треба було послати тих активістів подалі! Дорога до психіатра для них. Краще зайнялись кориснішими питаннями.
05 Листопада 2019, 22:30
Вимагаємо щоб на тротуарі і на підході до магазину &amp;quot;Теплоцентр&amp;quot; не паркувались автохами.<br/>Треба їх привести до порядку.<br/>Звертаємось до депутата міськради Віри Щварцкоп - підніміть це питання перед владою міста і вирішіть його!<br/>Вимагаємо!!!
05 Листопада 2019, 23:46
Від військоматів втікаємо,а як вивіска то патріотами стали,дибіли
06 Листопада 2019, 01:07
Дерев'яні рейки всім нагадують георгіївську стрічку, а от москальські зірки на приміщенні прокуратури то нома.
06 Листопада 2019, 04:51
Попросіть Бурого ,він зранечку вийде і зніме стенд,що зайве переб,є
06 Листопада 2019, 06:55
Одному ібанатіку привидилося, міськрада підтримала. Ти бовдуре розкажии, як землю в центрі міста по два-три рази перепродали. Де громадська вбиральня? Куди ходить посрать рожищанам і приїзжим полишукам, до будинку номер пять по вулиці Незалежності?!
06 Листопада 2019, 10:34
А, і ще... я пяний їжджу без посвідчення водія!!!
06 Листопада 2019, 14:37
Хлопці, а чому вас так тривожить ця ситуація? <br/><br/>Є конкретна ситуація. З далека фасад дійсно схожий на цю стрічку. Стрічка була обрана символом сепаратистів, які згодом різали та вбивали за українську та тризуб. Може до них треба було піти із звинуваченнями в маразмі? Чому ви туди не поїхали, а тут в коментарях репетуєте?<br/><br/>У нас в місті є ветерани, і я б хотів їх позбавити нервів бачити цю георгієвську залупу в центрі міста. <br/><br/>На які проблеми звертати увагу, дорогі диванні коментатори, ми й самі вирішемо. Не подобається сміття? Піди с*ка і сама щось вирішу, а не порадами ділись &amp;quot;краще б...&amp;quot;.<br/><br/>Але по вас я зрозумів, що коли приїдуть російські танки, ви просто положете руку на серце й заспіваєте російський гімн, й продасте свою сестру та жінку буряту. Гарантую це.
06 Листопада 2019, 15:13
Ти чудне, сам себе утотожнив з сєпарами і &amp;quot;рускім міром&amp;quot; тільки от вони за мову і тризуб а ти за колір на фасаді магазину готовий з піною в роті лізти в бійку. Якщо в магазині вибрана така вивіска це не означає що він підтримує Росію і сєпарів. <br/>Сєпарів підтримує не вітрина магазину а вата в голові людей і кучка маразматиків яким кругом зрада ввижається.
06 Листопада 2019, 15:38
Нас ніхто не розоблачить, бо в рожищенських алкашів мордочки з бодуна теж червоні і задуті, так само як і в нас бурятів і у Бурого.
06 Листопада 2019, 15:57
А чого рожищанам їхати кудись? В Рожище є кому їхати: дулюк, шварцком, кучірки, ніконичук, дунець, і тд. і тп.
06 Листопада 2019, 16:00
Мене, патріота, згадайте. Ви ж не думайте, я не заради грошей на аліменти з флешмобами в оос поперся.
06 Листопада 2019, 21:02
Ору дауни, &amp;quot; патріоти &amp;quot;
06 Листопада 2019, 21:54
Слиш ти притрушений, в українських селах вранці з великого бодуна половина населення на Бурятів схожа. Ти саменьке придурошне до бєлочкі ще не дійшло? Чи в тебе котік по дивані ходить?
06 Листопада 2019, 22:13
Буряти не приїдуть на танках в Рожище. В них дізєль гріїця. А ще вони бачили на Фейсбуці гей-парад в Києві і тепер хочуть вийти зі складу РФ, та стати частиною України, а потім Євросоюзу.
07 Листопада 2019, 11:31
Відповідаю коментаторам, які свої фантазії проектують.<br/><br/>«ти за колір на фасаді магазину готовий з піною в роті лізти в бійку»<br/>Ніхто в бійку не лізе. Конретно я писав запит в магазин. Це абсолютно законно і не насильно. Зрозумів різницю ідіот?<br/><br/>«кучка маразматиків яким кругом зрада ввижається» + «це не означає що він підтримує Росію і сєпарів»<br/>Якби я вважав це за зраду, і вважав, що Еко підтримує сепарів, я б спалив їх фасад коктейлем Молотова. Вникаєш в слова? <br/><br/>Тут трохи інше. Ми просто добилися, щоб в центрі міста не буде подібного символу. Яким би чином він там не появився. А якщо ти не бачиш цього символу, сходи до офтальмолога. <br/><br/>ЦЕ ЩО ГРІХ? <br/>Я клієнт Еко-маркета і маю право від них вимагати це. <br/><br/>Це у вас притрушених викликає піну з рота. А я спокійно й аргументовано пишу. А у вас шолі фантазії, шолі ваші гомо-образи на Дулюків, Паламарів. Реально клоунада.<br/><br/>«Слиш ти притрушений, в українських селах вранці з великого бодуна половина населення на Бурятів схожа.»<br/>Але по факту відповісти нічого? Шуткі шутиш? Отже будеш свою сестру продавати? Зрадиш мову? Зрадиш гімн та історію? І станеш рузззкім глазік узкім. Удачі, мудило.
07 Листопада 2019, 11:47
Ну ти дядя реально раняний в голову. Поїдь все-таки в Олику, може якісь пігулки дадуть, чи хоча б на облік поставлять. Опасний ти тіп, навіть без коктеля Молотова.
07 Листопада 2019, 12:02
Вітаю тебе з Октябирською.
07 Листопада 2019, 21:23
При царській Росії медицина багато грошей вартувала, і було багато викідишей, а Совети зробили безкоштовну медицину і почалися випірдиши. Тепер їх нащадки називаються активістами, майданівцями, громадськими діячами. Короче збродом.
10 Листопада 2019, 00:55
В мого сусіда лице червоне(швиденько докладу в СБУ) - прапор СССР нагадує,