«Страшні чеперадла»: житель району розкритикував соняхи вздовж доріг

04 Листопада 2019, 10:15
5043

Завідувач сектору Державної регуляторної служби у Волинській області, житель села Підліски Рожищенського району Олег Савчук розкритикував соняшники, якими засіяли узбіччя волинських доріг.

Допис чоловік розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Чиновник стверджує, що рослини руйнують дорожній профіль.

«Хотів показати тим, хто показував фото гарних соняхів вздовж доріг. Зараз обабіч стоять страшні чеперадла. Ніхто їх не викопує. А вони руйнують дорожній профіль і вигляд мають гидотний. Тому варто подумати комусь, чи та псевдокраса псевдоселянська, що цвіте два тижні, комусь потрібна!?» – пише Олег Савчук.

Дорога у період цвітіння соняшників
Дорога у період цвітіння соняшників


Квіти перецвіли
Квіти перецвіли

Коментарі
04 Листопада 2019, 13:00
Олєжка, ти в нас так й красивий ставай при дорозі і будуть тобою милуватись люди... Може навіть яка добра душа на капоті прокатає тебе.
04 Листопада 2019, 13:47
Ти бачиш який натураліст знайшовся! Бачив я таких в задниці, що в себе вирубують аби тільки бетон їм посеред очей був
04 Листопада 2019, 14:43
Це добре, що сіють квіти, озеленюють дороги. Але завжди знайдеться "баба - яга, яка проти".
04 Листопада 2019, 14:55
Квіти біля дороги це дуже гарно. Те що вони всохли на зиму то нічого страшного. Зате весною знов все оживе. Ми люди також старіємо і робимось не дуже привабливими, але це все життя. Час рости а час сохнути
04 Листопада 2019, 15:06
Молодці квіткарі,а жлоб з Підлісок може вирубувати сухоцвіт вздовж доріг.В своєму житті нічого путнього не зробив,ач жлобу не подобається перецвіт
04 Листопада 2019, 17:22
А йому взагалі так щось буває? Бач но, як цвіли то не описував красу, а як перецвіли, то херово виглядають. Як ще Совтиса не звинуватив, що вчасно не зрізав.
04 Листопада 2019, 17:25
Винен Зеленський що перецпіли за 2 тиждень. При Пороху цвіли на тиждень довже.
04 Листопада 2019, 19:45
Вітряк чомусь йому також заважав на ковбасні. С...ка порізав на металобрухт як був головою адміністрації.
05 Листопада 2019, 01:52
Дуже гарно цвітуть! Душа радується не 2 неділі!!! Повага тим хто тим займається!!! А той що критикує, нехай щось зробить щоб люди поважали а неплювали в морду!!!
05 Листопада 2019, 08:17
Ти сам чепарадло!
05 Листопада 2019, 17:07
В кожного своє розуміння краси, і чорнобривці посіяти теж можна, гарні квіти і довго око будуть радувати. І не високі є сорти. Будьмо добріші....