Рожищанка стала героїнею відеопроєкту «Поїхали з нами»

03 Листопада 2019, 13:49
8396

Ведучі відеопроєкту «Поїхали з нами» Ірина Дяченко та Наталка Войтович, до речі, теж уродженка Рожища, завітали у райцентр на зустріч з героїнею нового випуску. Це – рожищанка Вікторія Киричук.

За приємним збігом обставин зйомки тривали у День народження жінки. Годинну передачу виклали на каналі проєкту у YouTube.

«Ми організували випуск, у якому немає випробувань, а лише сюрпризи, позитивні емоції, святковий настрій, кайф та драйв. Вікторія дуже багато робить для інших, тому протягом проекту ми намагалися зробити все для неї. Як Ви думаєте, ми впоралися?» – запитують авторки передачі.

Коментарі
03 Листопада 2019, 16:47
Вже шо проект .....то проект.....
03 Листопада 2019, 16:50
даааа.... войтовичка вже не торт((( панятно чого її з телевізора поперли
03 Листопада 2019, 17:59
А де сашка музикант
03 Листопада 2019, 19:53
А до до чого тут Сашка музикант????
03 Листопада 2019, 21:35
<p>Запамятай, з роками лише оригінальний коньяк стає кращим. А у жінок, крім обличчя, і сідниці і стегна стають схожі або на апельсинову шкірку або на гармошку. </p>
03 Листопада 2019, 22:19
да сміх у наталки це щось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03 Листопада 2019, 22:43
А я радий за Вікторію.<br/>Неадекватні коментарі від чоловіків які ніколи не зможуть забезпечити своїм жінкам такий рівень життя, який Віка пережила в цей день<br/>Або від жінок яких чоловіки незадовольняють<br/><br/>Живи і радій життю!
03 Листопада 2019, 22:52
Віка молодець, гарно себе поводила, адекватно на все реагувала, чесно не соромно за землячку!!! А свою жовч тримайте при собі!! Молодець !!!
04 Листопада 2019, 01:36
Телевізійники зробили показушне шоу,а всі інші,за твоєю логікою, мають відповідати цим критеріям?Іди вдарся об монітор комп’ютера,може дійде щось.
04 Листопада 2019, 02:36
&lt;p&gt;Таке як ти чудо і схоже на тебе чудо, зможе і саменьке себе&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
04 Листопада 2019, 20:34
По телевізорі все так красиво а як совалась з музикантом то забула
05 Листопада 2019, 09:25
Анонім і ... не знаєте, що коментувати і як писати гарні слова, то взагалі не беріть телефон в руки, а клавіатуру під руки!
05 Листопада 2019, 10:58
назва цьму проекту ПОЇХАЛИ МОЗГАМИ
26/04/2024 Четвер
25.04.2024