Два рожищенських навчальних заклади оснастили новими комп’ютерами

22 Грудня 2016, 09:51
2488

Два навчальних заклади міста Рожища, а саме ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Рожищенський НВК № 4 отримали по 12 сучасних комп’ютерів.

Про це повідомляють у Рожищенській РДА.

Обладнання комп’ютерних класів новою сучасною технікою стало можливим в рамках втілення великого соціального проекту, над яким працює Міністерство освіти і науки України.

В комп’ютерах встановлена ліцензійна операційна система MS Windows 10 та велика кількість навчальних програм з різних предметів, що дасть змогу їх активно використовувати у навчальному процесі.

Коментарі
22 Грудня 2016, 12:13
Це добре, дуже добре!!! Але чому 4 і 3? Невже тому, що 4 - це ГІМНАЗІЯ, а 3 - директор Льоня Ткачук - БПП і все таке інше... Інші школи - директори БЮТ. Не хочеться в це вірити, але чому саме такий поділ... І ще одне - є вже новий начальник відділу освіти!!!)))
22 Грудня 2016, 16:00
Да, хватить ділить директорів і школи по партійних ознаках, доділились вже..
22 Грудня 2016, 17:33
Не говоріть так, не ображайте людей, бо лише показуєте свій негатив і незнання. У другій школі прекрасні вчителі і у першій директор - странний і відданий своїй справі. А щоб комусь хотілось краще працювати, треба не обзивати, а підбадьорювати.
23 Грудня 2016, 12:38
а може вже хватить видаляти коментарі??? дістали!!!
23 Грудня 2016, 12:52
Доброго дня! Назвіть, будь ласка, своє ім`я і уточніть, який саме коментар було видалено!
23 Грудня 2016, 15:14
Буде третій комп'ютерний клас. Для "ГУМНАЗІЇ". Хай покажуть переможців олімпіад СВОЇХ!
23 Грудня 2016, 18:23
Ось така несправедливість була і буде. За результатами ЗНО не підтвердили свої бали учні саме міських шкіл. А от все саме краще ним. як у прірву.
23 Грудня 2016, 20:53
місця І ІІ ІІІ<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Доросині 2 3 5<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Береськ - 2 2<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березолуки 1 1 3<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ясенівка - - -<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Вічині 3 - 1<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Залісці 1 1 1<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Немир - - 1<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Дубище 2 4 3 <br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Крижівка 1 2 2 <br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Луків - - 1 <br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Носачевичі - - - <br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Копачівка - 2 4<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кременець 1 2 2<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Уляники - - 1<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Іванчиці - - -<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Р-Козинська - 1 1<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Городині - - -<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Переспа 1 1 5 <br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Літогоща - - 2 4<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мильськ - - - -<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Любче - - 1 2<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Пожарки - - 1 2<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Тихотин - - - -<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Топільне 3 7 8<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Навіз 1 3 2<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сокіл 2 - 5<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Духче - - -<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Оленівка - - -<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Щурин - - 2<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ворончин 1 6 2<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Квітневе 1 - 1<br/>ЗОШ І-ІІ ст. с.Тристень - 1 1<br/>Рожищенський НВК №4 «ЗОШ І-ІІІ ст. -гімназія» 25 20 16<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Рожище 6 2 5<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Рожище 6 10 9<br/>ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Рожище 9 6 3<br/>Результати обласних на сайті ВІППО, результати ЗНО на сайті УЦОЯО