Конкурси, смаколики та ігри: як у Рожищі святкували Хелловін

30 Жовтня 2019, 12:18
5558

У рожищенському центрі іноземних мов «Advance» влаштували костюмовану вечірку до Хелловіну.

Свято організували для різних вікових категорій дітей. 29 жовтня відбувся захід для дітей 3-4 класів, повідомили Район.Рожище у центрі.

Під час святкування дітям розповіли про традиційне святкування Хеллоувіну у Британії. Організували багато конкурсів, серед яких – «Місс та Містер Halloween», «Найоригінальніший костюм», «Найцікавіший гарбуз».

Також учасники дійства бавилися у тематичні ігри та пригощалися смаколиками.







Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
30 Жовтня 2019, 20:02
Дітки задоволені, щасливі і вселі...А це найголовніше!!!А псевдоборці за мораль, які як навіжені, біснуються проти цього дитячого карнавалу, хай засунуть свою святенницьку злобу собі в...надійне місце))
30 Жовтня 2019, 20:40
А потім та пані яка організувала той вечір, і ті дітки перед Пасхою підуть до Церкви причащатись. Хай та різнокольорова баришня памятає, що вона буде відповідати перед Богом за тих дітей, яких вона вчила язичницьким звичаям і поклонінню нечистим силам. Це не розваги це біда для дітей.
30 Жовтня 2019, 21:02
Напевно на Різдво не побачимо жодного вертепу. В Британії так не сяткують. Шкода. А то б і " наші" навчилися б.
30 Жовтня 2019, 21:02
Жахіття!<br/>Діти у світ приходять світлими, чистими, ясними ангеликами! Батьки купують білі костюмчики, платтячка, конвертики... і спішать до церкви зі своїм кумочком щастя благословити його на щасливе життя,в це так би мовити &amp;quot;свято&amp;quot; перекреслює всю суть вашого хрещення!!! <br/>То, до кого ж ви молитесь?Та для кого прикрашаєте своїх чад цими жахливими костюмами?
30 Жовтня 2019, 21:18
Жили ж раніше без цього свята, і весело дітям було. Не все веселе - добре. Підтвердження цього легко знайти в житті
30 Жовтня 2019, 22:40
Хелловін (Гелловін, Хеллоуїн[5]; англ. Halloween, Hallowe’en: IPA: /ˌhæləˈwin/, скорочено від «All Hallows Even» — «Вечір усіх святих», словен. Noč čarovnic, серб. Ноћ вештица, хорв. Noć vještica) — святкується в ніч проти 1 листопада. У ХІХ ст. поширився міф про язичницькі корені, зокрема походження його від шотландського Саваня[6], однак останні дослідження доводять його католицькі корені[7][8].
30 Жовтня 2019, 23:02
&amp;quot;Свято&amp;quot; перевернутого розуму. Що ви робите, дорослі, педагоги? Що це за збочене мавпування європейського сатанізму?<br/>Дітей одягнули в костюми відьом, скелетів, смерті, кажанів, чортів, зомбі. Розфарбували очі в чорний колір- прототип смерті, трупа; щоки в червоний колір- прототип крові, яка тече по щоках вмираючих дітей. А смаколиками називаєте так званий &amp;quot;борщ&amp;quot; в відрі на фото. Борщ з кров'ю, відрізаною кистю руки, виколеними очима.<br/>Жах! Абсурд! Повна відсутність здорового глузду!<br/>Хіба навколо нас мало дитячих самогубств, нещасних випадків, смертей від різних захворювань?<br/>Нам потрібно ревно молитися, щоб Бог оберігав НАШИХ ДІТЕЙ від зла, бути прикладом світла, а ми влаштовуємо сатанинські &amp;quot;свята&amp;quot; смерті і нам чомусь так весело.<br/>Педагоги, ганьба, задумайтесь...
31 Жовтня 2019, 00:26
Дурня, а не свято... Що твориться у батьківських головах цих діток... Жах... Як може нормальна мама розмалювати свою дитину у скелета, кров'яного вампіра чи чорну смерть???? Не вкладається у голові... Нема розуму ні у таких вчителів, ні у батьків.. Світ сходить з розуму
31 Жовтня 2019, 02:55
Брєд, а не свято!
31 Жовтня 2019, 12:52
для чого ці переводи пошуки коренів свята його і так видно що за свято&amp;quot;руку&amp;quot; очі в казані варять щей ложкою мішають&amp;quot; а потім будемо питати звідки жорстокість у підлітківШУКАЙМО ЩАНУЙМО СВОЄ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ тай вчителі хто таке влащтоіує недалекі родичі хелловіна
31 Жовтня 2019, 13:46
Класне свято булоо
31 Жовтня 2019, 13:53
Я вважаю, що немає нічого поганого у вивченні традицій інших країн. Моя дитина також побувала на цьому святі і повернулась дуже задоволена. А щодо костюмів, то на святкування Нового Року діти теж не завжди одягаються в янголів. Та і я думаю, що майже кожен з дорослих передягався у чортика перед 14 січня і бігали робили пакості. Хелловін-це те ж саме, тільки в Британії. І ще дійсно віруюча людина ніколи не опустить себе до коментарів, які написані тут &amp;quot;віруючими&amp;quot; людьми. Краще за своєю поведінкою слідкуйте, адже осуд - це теж гріх :)
31 Жовтня 2019, 13:53
Простіше ставтеся до всього. <br/>Роблять щось - погано,не роблять - ще гірше і так в усьому. Не подобається вам, не читайте!!!!<br/>І в нас є свято в ніч перед Василем, Багатий вечір і люди переодягаються ,і в чортів ,і в смерть.........і нічого!!!
31 Жовтня 2019, 14:00
Шановні вищевисловленні люди, не забувайте, що діти вивчають англійську мову та традиції тієї країни, якої мову воно вчать. Якщо Ви не поважаєте ці традиції,то не хай Ваші діти вивчають лише українську і все. Ніхто не заставляв вести своїх дітей на це свято. І не потрібно до цього приплітати релігію, ми живемо в демократичній державі, кожен з своїми переконаннями та віросповіданнями,тому БУДЬТЕ ДОБРІ,НЕ НАВ‘ЯЗУЙТЕ СВОЮ ДУМКУ ІНШИМ! Це все смішно читати, таке враження,що хтось насильно примушував поклонятись чут лі не сатані. Люди, майте розум!
31 Жовтня 2019, 14:03
Висловлюйте свій патріотизм в іншому місці, де це є доречно, а не на занняттях Англійської мови.
31 Жовтня 2019, 14:04
Читаю ті ваші коментарі.... і дивусь, хоча чому тут дивуватись тож просто. Рожище ; невелике село консерваторів !!!<br/> <br/>Діти задоволені , батьки раді!!!<br/>Що ще потрібно!?)
31 Жовтня 2019, 14:27
Це розвага і дітей ніхто не вчить жорстокості, тільки ігри і інформація для їхнього загального розвитку. Живіть як хочете і не вчіть інших.
31 Жовтня 2019, 15:37
Добрий день !!! Не розумію до чого тут віра, свято проводилось не для того щоб дітям щось нав’язати, просто таке відчуття що зараз в людей нема розуміння що таке віра, от вони до всього можливого її привязують. Треба зрозуміти або просто уважно прочитати текс який було вказано в описі свята яке проводилось, що воно було спрямоване для розвитку та навчання діток. В подальшому велика просьба перед тим якщо щось писати добре подумайте! Організаторам дуже дякую за чудово проведене свято , ви молодці.
31 Жовтня 2019, 21:16
Досі на півночі Шотландії та Ірландії прийнято проводити ритуали для заспокоєння мертвих та розповідати вночі 31 жовтня легенди про предків[19][20].
31 Жовтня 2019, 22:22
Неймовірно цікава вечірка , батьки в захваті , дітки щасливі!!<br/>Дякуємо за гарно проведений час! <br/>Ви молодці.
31 Жовтня 2019, 22:24
Ага.. Розповідати легенди і смакувати супчиком з очей та рук))) Заняття саме для дітей
31 Жовтня 2019, 22:58
&amp;quot;Демонологія&amp;quot; Хеловіна<br/>1. Хеловін в Католицькій Церкві - це переддень свята Всіх Святих. В церковній традиції він називається надвечір'ям. Надвечір'я ще буває перед Різдвом.<br/>Микола Гоголь у своїх творах &amp;quot;Вечори на хуторі біля Диканьки&amp;quot;, або &amp;quot;Ніч перед Різдвом&amp;quot; доволі красномовно зобразив, як звичайний народ уявляв, що ж саме відбувається в духовному світі у цей святий вечір. Виявляється, що уся чортівня на землі вилізала із темних зашпар світу Божого, втікаючи у пекло від новонародженого Христа.<br/>У переддень великого церковного свята Дня Всіх Святих західні християни також висміювали нечисту силу. Адже біси бояться святих людей Христових, так само, як Самого Бога.<br/>У східних православних народів були вертепи, а у католиків та американців на заході маскаради. У вертепі чорти виглядають злими, але кумедними. На маскарадах недолугими і безпорадними. Хеловін - то радше іронія над злом аніж реальне ідолопоклонство.<br/>2. Потрібно провести чітку межу між конкретними окультними практиками древніх та сучасних релігій і звичайним маскарадом.<br/>Якщо &amp;quot;хеловін – це «свято», яке прославляє сатану, пропагує жорстокість, ідолопоклонство, розпусту, сатанинські ритуали та навіть людські жертвоприношення&amp;quot; http://www.chve.org.ua/32415-2/, то яка статистика конкретних &amp;quot;жертв&amp;quot; цих &amp;quot;сатанинських ритуалів&amp;quot;? Які саме магічні практики застосовують &amp;quot;ідолопоклонники&amp;quot;, коли виставляють гарбуза на дорозі? Де можна прочитати імена тих &amp;quot;богів&amp;quot;, котрим поклоняються сучасні молоді люди, які на хеловін перевдягаються у чортів?<br/>Не помічав на лицях людей в зомбі-масках &amp;quot;благоговійної&amp;quot; зосередженості, яка необхідна в окультних ритуалах, що практикують єднання людини із злим духом. Сучасна молодь, святкуючи хеловін, просто веселиться, без усілякого підтексту.<br/>Звичайні світські розваги не можна порівнювати, наприклад, із діонісійськими екстатичними практиками, котрі закінчувалися розриванням живого бика на частини і поїдання його м'яса аби &amp;quot;причаститися&amp;quot; богу Діонісу.<br/>3. У секулярній культурі ХХ ст. хеловін сприймається як частина шоу бізнесу. Навколо нього з'явилася потужна пропаганда та професійна реклама.<br/>Рекламна кампанія напередодні хеловіну робиться не заради популяризації бісів, а для кращого продажу товарів. Для реклами, як відомо, властиві перебільшення і крайнощі у вигляді порізаних вен на руці, які до хеловіну не мають ніякого відношення.<br/>На комерційній складовій власне й закінчується уся аморальність хеловіна.<br/>4. Христос, втілившись, викрив присутність &amp;quot;духів злоби піднебесної&amp;quot; там, де люди найменше сподівались їх зустріти - в серцях людських: «Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете» (Ін 8,44).<br/>Біс не бажає, щоб його бачили. Він дуже хотів би, щоб люди серйозно відносилися до його карикатури у вигляді чорта з рогами і хвостом.<br/>Бог попустив, щоб диявол спокушав людину в Раю у вигляді змія, саме для того, щоб людина його чітко побачила і за власним бажанням з Божою допомогою роздавила диявольське лукавство в своїй душі, а не для того, щоб демонізувати плазунів.<br/>Господь порівняв грішників у пеклі із козлами для того, щоб людина зрозуміла, що кайдани аду - то її власна вперта у сатанинській злобі воля, а не для того, щоб люди уособлювали з сатаною звичайну домашню тварину.<br/>Людина завзято робить із мухи слона, аби не помічати простих речей у себе перед очима.<br/>Диявол то лукавий дух, а не страшний, рогатий звір. Він є розумною мислительною силою. Вона мало не щодня діє у людських членах - говорить нашими вустами і мислить нашими думками.<br/>Це відбувається тоді, коли ми озлобляємось на ближніх, які, наприклад, святкують хеловін, і таким чином самі впускаємо його в своє серце: «Розумна душа, котра плекає ненависть до іншої людини, не може жити в мирі з Богом» (прп. Максим Сповідник).
31 Жовтня 2019, 23:36
Як темнота - відсутність світла, так зло - відсутність Бога. І ніякими коментами духовну пустоту не заповниш, а тільки прикладом.Тому радує кількість дизлайків (що з кожним роком зростає). Треба нести світло, то й темрява розвіється, і зла не буде.
01 Листопада 2019, 01:59
а можна пруф на дизлайки?)
01 Листопада 2019, 11:10
У нас вільний доступ до інформації.
02 Листопада 2019, 16:13
То це просто ваше марнослівство.
02 Листопада 2019, 16:25
Шановні люди, схаменіться.Хеловін в багатьох країнах Офіційно визнано сатанинськими святом і Під Забороною .У місті Рівному(багаточисленному та розвинутому)на рівні держави Заборонили святкування цього святечка та розповсюдження атрибутів хеловіна.А в нас у Рожищі!!!!!! у Казані Варять кров,Відрізані Пальці і Виколоті Очі.....Сумно і гидко. І все ж таки приємно,що в Рожищі проживають Свідомі та Розумні люди,які зневажають це свято і Своїх дітей не Відпускають не це Чорне і страшне свято.Дякую ,що люди не підтримують це свято,святкування хеловіна на англійській мові......Єдине,шкода,що магазини не бояться Бога і продають цю символіку омерзенного свята.Але судячи по дизлайках ,Рожищенці категорично не Признають цього свята стмерті.Єднаймося,і не ДОЗВОЛЯЙМО МАНІПУЛЮВАТИ НАШИМИ ДІТЬМИ
02 Листопада 2019, 16:32
Здається ,що хвалебні гімни присвячені гарному святу хеловіна написані самими організаторами хеловіна.І все ж :Завжди Добро перемагає Зло.Тож Хеловіну не місце у нашому серці,нашому місті.Свято хеловіна Ніколи не стане частиною життя наших дітей.НІКОЛИ
02 Листопада 2019, 23:31
Це свято має стати державним,як Різдво 24 грудня,так і 1 листопада.