Депутати Рожищенської міської ради підтримали петицію про скейт-парк

25 Жовтня 2019, 11:17
Скейт-парк у Луцьку 6652
Скейт-парк у Луцьку

На сесії Рожищенської міської ради депутати обговорили розміщення на території міста скейт-парку. Петицію з такою пропозицією зареєстрували на сайті міської ради. За 8 днів вона набрала необхідну кількість голосів для розгляду – 100 голосів.

На розгляд обранців громади питання винесли 24 жовтня, повідомив кореспондент Район.Рожище.

Депутати підтримали петицію одноголосно.

«Рекомендувати апарату виконавчого комітету Рожищенської міської ради вивчити питання місця розташування скейт-парку на території міста Рожище та виготовлення проекту на його будівництво», – йдеться у рішенні міської ради.

Під час сесії запропонували розмістити скейт-парк на території міського парку, на місці колишнього кафе «Левада.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
25 Жовтня 2019, 14:46
<p>Де ж вас таких понабиралось? Хто вам таких довбо***ів пустив керувати містом? Мало грошей навідмивали? Все вже поробили остався скейт парк? Вліпіть ще туди в той парк нещасний пару барів і взагалі буде що парку не буде. Надіюсь ті недошені тугодуми які сидять і вирішують питання міста в найближчому часі отримають знатного підсрачника і кулею вилетять з тої міської ради.<br /> Можете видалити мій коментар але ситуація не зміниться- місто як було дном так і лишиться з такими керувальниками.</p>
25 Жовтня 2019, 14:53
Це ганьба!Який скейт-парк? Депутатів разом з мером гнати сцяними тряпками!
25 Жовтня 2019, 14:59
Ще в тому парку цього бракувало!
25 Жовтня 2019, 15:55
Ну да , краще ж паркан коло 3 школи поставити , а ніж скейтпарк для дітей , щоб розвивались .
25 Жовтня 2019, 17:24
Нас люди обрали
25 Жовтня 2019, 18:22
Чому б не зробити громадський туалет? Чи місце для паркування?? Аби що не будь зробити щоб разувалося!
25 Жовтня 2019, 20:15
Дуже правильне рішення. Молодь має себе чимось корисним зайняти. Зрештою, якщо буде відведенна ділянка і проект майданчику, можна буде і спонсорів залучити. Всі, хто пише про це як про дурницю - ідіть і у...біться головою в стіну, вам ніколи ніхто нічого не вгодить, що б не робив. Вічнонезадоволене стадо люмпенів.
25 Жовтня 2019, 20:33
Хочеш розвиватись? Іди уроки вивчи і буде тобі розвиток. Ви крім того що з колонками з музикою і вмінням матюкатись на цілий парк нічим не займаєтесь і не розвиваєтеся
25 Жовтня 2019, 20:55
А де, гнида, обіцяні україномовні дискотеки,для молоді?Що,на цій обісцяній лобуді,лохторату перед виборами, відкатик не отримаєш,в кишеню не положиш,на хліб не намажеш?
25 Жовтня 2019, 21:34
Я так розумію,що ми таке розвинене містечко, що нам лише цього і не вистачає. У нас же є куди піти з дітками маленькими на розваги,щоб до Луцька не їхати в Порт Сіті. В туалет дійсно немає куди завести дитину окрім базару.....(((((
25 Жовтня 2019, 22:34
а доріжки для пішоходів по вулиці Мазепи колись будуть? чи в нас центр тільки місто?
25 Жовтня 2019, 23:13
Та тут і в центрі біля самої адміністрації тротуарів людських не має можна ноги поламати
25 Жовтня 2019, 23:49
Зареєструйте петицію про дострокові вибори мера і депутатів міської ради і посиланням киньте сюди - думаю не одна сотня підписів збереться.
25 Жовтня 2019, 23:58
А для безпеки дітей попрацювати тяжко????Водії літаю на зебрі неьзупиняють.Біля 3 шк. 2 зебри і що діти стоять довго чекають поки хтось свідомий зупиниться, страшно переходити.Може лежачого поліцейського ,аааа слабо біля кожної зі шкіл і садків.
26 Жовтня 2019, 00:59
Тротуари по вул. Промисловій, щоб діти по дорозі неходили!!!
26 Жовтня 2019, 04:22
Мешканці вулиці Промислової давно мали б зібратися і розгребти свої тротуари, захламлені піском, щебенем, необрізаними деревами. Самі захламились, наражають на небезпеку ДТП своїх дітей, а винна влада. Нехай кожен прибере біля свого подвір'я і буде чиста вулиця.<br/>Ще вулиця Лермонтова (та частина вулиці, яка ближче до школи №3) захламлена по самі вуха. Аж гидко. Позасипайтесь на власному подвір'ї, а не на дорозі.<br/>Чому дурні,- бо бідні, чому бідні,- бо дурні.
26 Жовтня 2019, 17:18
Чому всі такі злі я мріяв про цей скейт парк і нарешті він побудується.Тупі дорослі!!!
26 Жовтня 2019, 19:04
Тротуари в центрі , що можна ноги поламати? Так ви під ноги дивіться , а не в небо дивитесь . Завжди вам не вгодять тілький тут <br/>й пишете що нічого не роблять , всі такі погані сидять там в раді . Як почали шось робити для молоді , наприклад той самий скейтпарк , спортмайданчик в парку - то ви пишете що це непотріб . Вам н
26 Жовтня 2019, 21:14
Хай молодь , скаже своє слово .
28 Жовтня 2019, 10:30
Зараз до*издишся, поняв?<br/>Шось не подобається? Піз*уй в Луцьку жити, умний найшовся. Якщо ти сліпий надінь окуляри і читай уважно навіть великими буквами напишу ЯК БАЧИШ НА ДВОРІ 2019 РІК А СИДІТИ ЗА КНИЖКАМИ ЯК БАЧИШ НЕ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ДІТЯМ, ВОНИ БІЛЬШІСТЬ ЧАТЯТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ ЗБИРАЮТЬСЯ КОМПАНІЯМИ ЩОБ ДЕСЬ ВІДПОЧИТИ ПОСПІЛКУВАТИСЯ, А ШОБ НЕ ТЕБЕ ТРИМАТИ В СПОКОЇ, ВАЛИ І ПОЧИТАЙ КНИЖКИ, ЦІКАВО КОЛИ ТИ ЗНУДИШСЯ І ЗДОХНЕШ В КОНВУЛЬСІЇ БЕЗДАРНИЙ ОЛЕНЬ, ЯКИЙ МОЖЕ ТІЛЬКИ ГАВКАТИ В КОМЕНТАРЯХ НА ЦЬОМУ САЙТІ! ІДИ ГУЛЯЙ