Рожищанка обурюється розпиванням алкоголю у центрі міста

23 Жовтня 2019, 10:17
7139

Жителька Рожища, яка побажала залишитись анонімною, обурюється розпиттям алкоголю у центральному сквері міста.

Фото та слова незадоволення жінка надіслала через форму на сайті Район.Рожище «Додати новину».

Рожищанка пише, що п'яних у центрі міста можна побачити щодня.

«Ось такі «картини», які супроводжуються гучною лайкою, рожищани та приїжджі спостерігають кожного дня. Ці неблагополучні елементи збираються зграйками до 20 особин для розпивання алкоголю просто в центральному сквері міста», – пише жінка.

Вона нарікає на бездіяльність правоохоронних органів.

«До речі, є в них і «старший», який розпоряджається їхнім бюджетом та іншими питаннями. З боку поліції – жодної реакції. Я розумію, що штраф за таку поведінку з них стягнути майже не реально, але ж громадські роботи ніхто іще не відміняв», – йдеться у повідомленні.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

***
Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про це нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.

Коментарі
23 Жовтня 2019, 13:31
Тююю... В парку в центрі міста, біля ставків навкарачки вилазять після недільного ранкового причастя в 6 ранку в "рибаків" кабіна залита вже.. про крики і мати вже мовчу.
23 Жовтня 2019, 13:47
<p>Пі**ити них потрібно</p>
23 Жовтня 2019, 14:03
Не чіпайте їх, це діти Богдана.
23 Жовтня 2019, 15:10
А анонімиха звідки знає що в них є “старший”,вона може сама з ними на “брудершафт”пила?))
23 Жовтня 2019, 15:41
<p>Чим невдоволена пані аномім? Вони що кулаки свої розпускають? Важають себе царьками? Нехай собі сидять і дрімають на лавочках біля Богдана. Там же і Єговісти тусять і проводять флеш-моб. Може до себе заагітують тих неборак. Ви**ядків треба утилізувати.</p>
23 Жовтня 2019, 15:48
Негарно звичайно, імідж міста псується. Зате наочний приклад є дітям: що буде якщо ...
23 Жовтня 2019, 15:58
Це релігійна громада "секта свідків зеленого змія". Згідно законодавства України - мають право. Ви думаєте на Майдани щось путніше звозили. Це резервісти Майдану.
23 Жовтня 2019, 16:11
Ці люди проводять дискусії на тему "чи потрібна в місті Рожище громадська вбиральня?", і додатково ще працюють дегустаторами.
23 Жовтня 2019, 16:17
Вони не матюжаться, вони просто дуже активно обговорюють "формулу Штайнмаєра".
23 Жовтня 2019, 17:21
Дивитися бридко, але ж там гулять і діти. Який приклад для них? Дуже правильно піднята тема, але якби на це відреагували ще місцева влада та поліція...<br/>А ще позакривати точки, де продають самого на розлив...Можу підказати де: на кременецькому переїзді, магазин Калина напроти райадміністрації. Там взагалі продавець виносить на вулицю до лавочки і наливає алкашам, навіть без каплі сорому. А ще в нас є точка в гуртожитку № 43 на третьому поверсі, звати її Оля, так вона надає послуги не тільки по продажу та розливу спиртного... І це тільки кілька точок, а їх є набагато більше. Спиваються чоловіки, рушаться сім&amp;quot;ї...Нема слів.<br/>Дякую аноніму за підняту тему.
23 Жовтня 2019, 17:55
Попробуй посиди на лавочці почекай маршрутку хоча раз сам все знати будеш<br/>Жах<br/>З дитиною там не можна пройти вуха вянуть
23 Жовтня 2019, 17:56
ШановнІ Рожищани! <br/>Всі претензії до супер муніципального інспектора Дулюка. <br/>Навіщо він потрібен, коли Рожище все в диму? Чи, це так посаду &amp;quot;парішали&amp;quot;?
23 Жовтня 2019, 17:56
Це повна деградація. Нічо святого
23 Жовтня 2019, 18:04
Де поліція, санстанція. Там на лавках всі які болячки. Як бабів біля базару гонять, а цих кончаних ні. Бардак
23 Жовтня 2019, 18:48
Муніципальний інспектор тільки бабок з часником гонить.
23 Жовтня 2019, 18:56
Слиш ти недофашистка, якого ху... називаєш конченими громадян України, які не ведуть здоровий спосіб життя. Ти на себе подивись шалашувка ти зачухана. Бабця твоя з німецьким гауляйнером случайно негуляла?
23 Жовтня 2019, 19:19
&lt;p&gt;Якби тим невдоволеним рожищанкам хто небудь ..., то вони б геть забули про людей які проводять сеанси релаксації на площі Богдана у місті Рожище. Переважна більшість жіночих проблем від нерегулярного статевого життя.&lt;/p&gt;
23 Жовтня 2019, 20:41
Це пише одне з тих чмо, що валяється на лавках. Ви позорище нашого міста
23 Жовтня 2019, 20:53
А навіщо мені поряд з ними сидіти і слухати.Може вони так собі біля батька Богдана ловлять п’яний дзен?
23 Жовтня 2019, 22:36
Молодці алкаші ніхто їх подолати не може ото люди!Яке суспільство така й культура що тут дивного
23 Жовтня 2019, 23:35
Шановні,це не найгірше от біда по стінах реклама і адреса наркоти,то біда,хай прозвітує влада ,які міри прийняли
23 Жовтня 2019, 23:43
Діти мої,мабуть один я в місті не п,ю,не палю,не нюхаю. Отже поки можете і маєте чим,все робіть,а пані активістка краще поприбирайте в хаті
24 Жовтня 2019, 00:15
Дякуємо Тобі батьку Богдане за слово твоє віще і благословення, а місцева дійсно нехай у хаті поприбирає і знайде собі мужчину з хорошим прутнем.
24 Жовтня 2019, 00:19
То всі ми поняли про кого пишуть...?( поприбирайте в хаті)
24 Жовтня 2019, 00:28
Я також дякую Рожищенському Богдану за любов до дітей своїх, за те що вони завше будуть готові поїхати на Майдан і покричати і поласувати булочками і чаєм від американських організаторів державних переворотів. Вони герої, і навіть подібно Прометею нешкодують печінки заради людей. Героям слава, сало, самогон!
24 Жовтня 2019, 00:34
організаторів державних переворотів-вже приборкали,хоча за копійки,але приборкали. Шкода, що всі повірили-ГАНДОЛЬЄРАМ.
24 Жовтня 2019, 00:38
Росія це наша братня країна, і ці нащадки кращих ідеалів братніх традицій від росіян, нешкодуючи печінки несуть важку ношу. Короче, триста тридцять, кожному.
24 Жовтня 2019, 00:57
Пропоную екс-очільнику штабу Віктора Ющенка у Рожищі в 2005 році купити помаранчеві халати і індійські бубни. І організувати у Рожищі релігійну общину Крішнаїтів. А у вільний від Крішнаїзму час проводити сеанси релаксації за допомогою магічної рідини придбаної у наливайках. Харі Крішна Харі Рама Харі Харі Крішна Рама.
24 Жовтня 2019, 01:02
Ніхто, крім Валерія Бурого, не зможе найкраще очолити і організувати людей, якими невдоволена Анонімна Рожищанка. З Валерієм діти Богдана найкраще зможуть інтегруватись у Європу.
24 Жовтня 2019, 10:31
А де бабки пілся базару порожні пляшки на молоко братимуть?
24 Жовтня 2019, 11:05
А де нам порожні пляшки на молоко брати? Га?
29 Листопада 2019, 17:34
От і правда, а чому люди мають розпивати алкоголь, потім харкати і приходити додом якщо в них вони є і щей якщо в їхній сім&amp;quot;Ї є жінка вагітна або діти і п&amp;quot;яні люди вони себе ведуть не адикватно і можуть вдарити або жінку вагітну або дитину. Чому пан Володимир Зеленський не скаже якімсь службам щоб алкогоь заборонили продавати і спиртні напої. До нас не раз п&amp;quot;яниці заходять бо вони п&amp;quot;яні і переплутують двері це повний ужас... Я раджу заборонити алкоголь і спиртні напої!! Хай володимир Зеленський прийме кесь рішення і прочитаає цей комент. Чи йому вопше офіг на всіх особлио на Рожище! Заборона алкоголю хто за пишіть в коменти заборона алоголю заборон алкогол заборона алкоголю заборона алкоголю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29 Листопада 2019, 18:00
Якщо Володимир Зеленський буде читати коментарі на сайті &amp;quot;Район.Рожище&amp;quot;, то хто тоді буде виконувати обов'язки Президента України??? Мабуть міський голова Рожищ, ну вкрайньому випадку директор рожищенського комунгоспу попрацює Президентом, поки в Києві почитають коментарі з Рожищ. Ви краще відразу пишіть Дональду Трампу, чи Ангелі Меркель. Путіну не пишіть, він х*йло.
30 Листопада 2019, 15:29
Це точно що путін х*йло але нвіщо люди вибрали володимира зеленського щоб він посадив Олега Ляшка і Порошенка????????????? Хай Зеленський не тільки робить в себе в Києві порядок а й в містах особливо в Рожищах . Хай не сидить і протирає штани а хай в всіх містах і селах зобить порядок. А мені цікаво Зеленский виконує свої обов&amp;quot;язки чи він просто нормальних людей які за Україну хоче посадити або звільнити з посади і постави своїх людей наприклад як він хоче посадити Ляшка і Порошенка і поставити кудась Коломойського. Зеленський просто хоче поставити своїх людей і я вопше сумніваюсь що він робить порядок в Києві він просто думає фуйом і протирає штани. він нічо не робить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1