У Рожищі хочуть створити скейт-парк

22 Жовтня 2019, 13:12
Скейт-парк у Луцьку 7533
Скейт-парк у Луцьку

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Рожищенської міської ради.

Пропозиція вже набрала необхідну кількість голосів – 100 підписів, тож вже 24 жовтня депутати розглянуть її на черговій сесії.

«Шановний В'ячеславе Анатолійовичу! Просимо розглянути питання про створення у м. Рожище, на території одного з парків, наприклад у парку біля річки Стир або в центральному парку, скейтпарк з побудовою майданчика для проведення трюків на скейтбордах, роликових ковзанах та велосипедах», – йдеться у тексті петиції.

До слова, кожен житель міста може зареєструвати петицію на сайті міської ради. Аби звернення розглянули депутати, під ним за 60 днів має назбиратися необхідна кількість підписів.

Коментарі
22 Жовтня 2019, 16:51
Я за те, щоб створити для дозвілля молоді скейтпарк. Впевнена, що всі кому не байдуже майбутнє наших дітей, внуків підтримають даний проект.
22 Жовтня 2019, 17:39
Виділіть кошти для паркану біля 3ї школи, особисто бачив не раз як мяч на дорогу вилітав, а дитина за м'ячем і не дивиться що машини їдуть.<br/>Чи чекаємо поки щось станеться, бо в нас нічого не робиться доти‼️<br/>Мер їздить що дня біля тої школи, невже це нормально?!
22 Жовтня 2019, 17:40
Ну от все вже зробили, скейт парку не вистачає...<br/>До Рожищенки- дозвілля для молоді? Зайдіть до Поліщука хай футбольне поле доробить в Колосі яке вже 3 пік, зараз 4 піде не можуть зробити.
22 Жовтня 2019, 18:02
Причому Поліщук до колоса, стадіон районний і відноситься до районної ради.
22 Жовтня 2019, 18:23
Цікаво, скільки це &amp;quot;майбутнє&amp;quot; для дітей обійдеться для міста. У нас треба ремонтувати дороги / тротуари, а ви скейтпарк хочете.... Важко працювати мером, якщо поломину міста (мягко кажучи) - не розумні
22 Жовтня 2019, 19:15
До цього всього потрібно встановити камери. Визначити штрафи за пошкодження майданчиків. Теперішні діти підлітків не навчені глядіти майно.
22 Жовтня 2019, 19:39
А ті що ламали ліхтарі в парку в 90 - их були навчені?
22 Жовтня 2019, 19:42
Скільки б скейт парк не коштував , а тротуарів та доріг ще не на одне покоління вистачить . Проте діти виростуть так і бачачи ролерів тільки в ютюбі.
22 Жовтня 2019, 20:11
Та в нас мер походу взагалі ні до чого не відноситься і взагалі нічого йому не підвладне, так собі- сидить як принцеса і зітхає..
23 Жовтня 2019, 00:00
Добрий день , якшо не буде скейтпарку пішоходи й далі будуть скаржитись на велосипедистів шо вони їздять на тротуарі . Проте на дорогах їздити небезпечно , тому що їздять на спрінтерах і проводжують в далеку путь .
23 Жовтня 2019, 00:08
Зробити скейт-парк на земельній ділянці навпроти &amp;quot;Веселки&amp;quot;. Дерево імені Сірожи Жуліка пересадити в інше місце, а ділянку обгородити високою сітчатою огорожею.
23 Жовтня 2019, 00:12
Ви краще штучне поле доробіть а не обіцянками кормите
23 Жовтня 2019, 00:32
Тротуари поробіть ноги можна біля міськради зламати вже в тренажери гроші вбухали молодим треба розум розвивати а не ноги
23 Жовтня 2019, 02:05
То возмущаються що ті велосипедисти літають по тротуарах , не дають людям спокою . То возмущаються що скейтпарк для них будують . Люди де ваша логіка?
23 Жовтня 2019, 02:28
Hallo, ich bin ein Fabio Wibmer. Ich möchte einen Skatepark in deiner Stadt.
23 Жовтня 2019, 02:46
Хочу звернутися до людей які жаліються на велосипедистів-&amp;quot; ми і так стараємося ганяти аккуратно шоб нікого не збити, як ми ще маємо аккуратніше їздити, цю проблему можна вирішити построївши скейт парк, або хочаби велосипедні доріжки&amp;quot;, дякую за увагу, якщо ви не звернете увагу на наші відгуків ми звернемося до вищих сил, будемо молитися) дякую за увагу, #хочускейтпарк
23 Жовтня 2019, 02:47
Ooooh ! I'm Sam Pilgrim. I want a skate park in your city ! So sick !
23 Жовтня 2019, 02:52
Добрий день, всі гарного дня, здоров'я ну карочє, хочу звернутися до людей які жалуються на велосипедистів, ми і так стараємося ганяти акуратно, шоб нікого не збити, а їздити ми на тратуаоах бо немає велосипедної доріжки, а зараз може і машина на дорозі збити, всі ці проблеми можуть оішитися коли збудують скейт-парк, або хочаби велосипедні доріжки зроблять. Якщо ви не звернете увагу на наші відгуків, ми будимо звертатися до вищих сил, Молитися
23 Жовтня 2019, 02:55
Я відомий блогер-екстримал з рівного , займаюсь фрірайдом . У Мене не було скейтпарку у місті коли я починав кататись на велосипеді , приходилось пригати у кар'єрі з 5-12 метрових обривів , ламати собі все заради прогресу . Я хочу щоб ви побудували скейтпарк у місті Рожище , щоб діти мали де розвиватись , не ламаючи собі життя . ZHESTTEAM
23 Жовтня 2019, 03:02
Якщо вже так тяжко цей скейтпарк побудувати , то хоть виділіть нам тракторець на 2-3 дні , щоб ми собі трамплінів накопали .<br/>Можливо тоді ми частково перестанем тероризувати вулиці)
23 Жовтня 2019, 11:34
На новій дорозі біля ковбасні,проїхати не можливо. Робіть майданчик.
23 Жовтня 2019, 17:14
Скейт парк дуже потрібен, це не забаганка. Ви бачили скільки дітей зараз мають самокати, ролики, доски, велосипеди.... але не мають де на них займатися. Самі риють трампліни попід Стиром, в посадці...... Нарікають, що діти сидять за ПК, в гаджетах , а тепер займаються спортом....але це нікому вже не потрібно.Треба тротуари і дороги потрібно і інших проблем вистачає, але це не такі великі гроші потрібні. Головне безпечне місце. Можна подумати в Луцьку є кругом крім центру тротуари та дороги, а от скейт парк є. Діти наше майбутнє. Підростуть і зроблять нам дороги, серед них є майбутній Мер, майбутній Лікар, Вчитель, Водій, Продавець, Прокурор.....і т.д. Побачивши, що влада щось робить і для їх потреб, зміниться і ставлення до тих посад...ми показуємо приклад. Камери вважаю теж потрібні, але то все згодом.
23 Жовтня 2019, 17:51
Дуже хороша ініціатива, як і будь яка ініціатива, яка пов'язана із створенням інфраструктури для активного відпочинку, особливо дітей та підлітків. Усі хто бачить в цьому марнотратство - підіть в сквер &amp;quot;до Богдана&amp;quot; і подивіться на результат занепаду роботи з дітьми в 90-х - 2000-х (на лавочках сидять зранку до смерканку), через 10-15 років їхні місця можуть зайняти ваші діти і онуки - тоді, для вас питання доріг і тротуарів не буде стояти взагалі.
23 Жовтня 2019, 17:56
Шановна молодь, вам треба звернутись до дядька Володимира Паламаря. Він сам любив різні екстрім. Лісовими стежками ганяв на різній техніці, поки любителі фауни і полювання не пообіцяли між деревами дрітик сталевий привязати. Короче той дядько може допомогти, він і не такі питання вирішував. Його флешмоби навіть бовдури сепаратюги бачили в інтернені, і тепер менжуються і ще більше мають страху. Всім фрірайдерам звертатись до дядька Володі Паламаря.
24 Жовтня 2019, 00:13
на вул.Мазепи, мабуть, не скоро пішохідні доріжки будуть
24 Жовтня 2019, 11:56
вул. Сухарєва, скейт парк, одні бугрі і ями.
24 Жовтня 2019, 13:39
О-о-о, пересилениць з вулиці Сухарєва захтів догоги файної. Звідки ти приїхав, там і сільради небуло.
25 Жовтня 2019, 11:35
Ти впевнений що я переселенець, цікаво чи ти щось маєш до рішень міськради, чи просто бовдур якому не потрібна дорога, бо в калюжах мякше спати.