Фермери з Рожищенського району взяли участь у акції протесту в Києві

16 Жовтня 2019, 09:13
5112

День захисника України у Києві відзначили багатолюдними мітингами та акціями протесту, в яких взяли участь ветерани війни, націоналісти, активні громадяни та фермери.

14 жовтня поруч з учасниками акції з інших регіонів країни пройшли й представники Рожищенського району. Про це вони повідомили Район.Рожище.

Активісти висловили свою позицію проти необдуманого продажу землі.

Зокрема у акції взяли участь депутати Рожищенської районної ради Руслан Хомич, Юрій Богун, Микола Семенюк та фермери району.

Протест відбувся під гаслом «Захистимо українську землю».









Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
16 Жовтня 2019, 12:29
Стережись нас Сєпарюга, в Тягнибока відсоси! Над Донецьком ми почепим паламарчика труси!
16 Жовтня 2019, 12:36
Стережись ху*ло кремловське, в Тягнибока відсоси! Над Москвою ми почепим дулі старшого труси!
16 Жовтня 2019, 12:47
Фермери -мені плювати на ваш протест!Я хочу реалізувати своє право на продаж паю.
16 Жовтня 2019, 14:04
Будеш ти в окопі сидіти а ми тобі картопельки, сальця і теплі шкарпетки пришлемо. Ми особисто небудемо воювати, ми захисники тилових позицій.
16 Жовтня 2019, 14:49
Дякую за згадку. Хто там бажає почепити мої тр....ля , охоче надам чистокровні ЗСУшні.запрошую в ООС.чекатиму.надам адресу.
16 Жовтня 2019, 14:55
Паламар, чотка відповідь! Мужик!!!
16 Жовтня 2019, 15:06
А шо там за чучело в комуфляжі з орденами? Де воював, за шо медальки?
16 Жовтня 2019, 19:22
А що зміниться якщо купить землю українещь і віддасть в довічну оренду іноземцю?
16 Жовтня 2019, 20:48
Шел казак куда-то вдаль.<br/>На груди была медаль:<br/>«За отвагу», «За победу»,<br/>«За приятную беседу»,<br/>«За научные труды»,<br/>«За охрану всей среды»,<br/>две медали космонавта,<br/>орден игрока Варкрафта,<br/>символ сдачи ГТО,<br/>«Прохождение ТО»,<br/>Клуб беременных «Журавлик»,<br/>Гардероб ДК «Гидравлик»,<br/>«Альтависта точка ком»,<br/>«Общество больных грибком»,<br/>Капитан игры «Зарница»,<br/>«Гомельская психбольница»,<br/>табакерка, и огниво,<br/>восемь крышечек от пива,<br/>«Фестиваль цыганской пляски»<br/>«Крановщик, работай в каске!»<br/>«Берегись велосипеда»,<br/>«Тридцать восемь лет Победы»<br/>Орден РСФСР,<br/>тайный орден «Тамплиер»,<br/>вкладыш жвачки «Лёлик-Болик»,<br/>«Анонимный алкоголик»,<br/>«Клуб ценителей вина»,<br/>Символ панков из говна,<br/>«SUSE-Linux», «Бизнес-тим»,<br/>«Тында — город-побратим»<br/>«Самый опытный водитель»<br/>«Лучший хряк-производитель»,<br/>знак «Почетный водолаз»,<br/>стикер «Путин-пидарас»,<br/>Октябрятская звезда,<br/>«Героиня мать труда»,<br/>группа крови, и Ай-Пи,<br/>и пацифик на цепи.<br/>Поскользнулся вдруг казак...<br/>И медальками — херак!<br/>И теперь медальки все<br/>раскатились по шоссе.<br/>Ребятишки! Дяди, тёти!<br/>Если где-нибудь найдете:<br/>Орден Славы, Орден Мира,<br/>пуговку с гербом Алжира,<br/>фенечку, консервный нож,<br/>малахитовую брошь,<br/>Красный крест, Петровский крест<br/>«Город Прага», «Город Брест»,<br/>«Полковая медсестра»,<br/>«Детство — чудная пора»,<br/>«Эсперанто», «ЦСКА»,<br/>личный номер лесника,<br/>запонки к военной форме,<br/>«Лучший токарь», «Выхлоп в норме»,<br/>«Похудей за пять минут»,<br/>Молодежный клуб «Сохнуд»,<br/>«КГБ», «Почетный донор»,<br/>«Частный фонд Елены Боннер»,<br/>«Фестиваль чеченской моды»,<br/>номерок фидошной ноды —<br/>хоть медалькой, хоть значком<br/>поделитесь с казачком!
16 Жовтня 2019, 20:55
А що зараз паї не продають по сірих схемах? https://m.olx.ua/obyavlenie/prodam-privatizovaniy-pay-rozhische-IDgqpHs.html#positi<br/>Для чого ця маячня?Просто хитрозроблені фермери не хочуть платити ринкову оренду.Мені яка різниця хто платитиме ,чи купуватиме,іноземець чи українець?
17 Жовтня 2019, 00:34
Мені одному не зрозуміти? Чому пайовики не переживають хто Візьме їхню землю в оренду чи купить її. А орендарів тіпає від цієї ідеї. Типу орендар більш за мою землю переживає як я. Чи ляк від конкуренції з іноземцями?
17 Жовтня 2019, 02:43
Коли то яроцький фермером став?
18 Жовтня 2019, 00:22
Р.Хомич був за продаж землі
18 Жовтня 2019, 15:58
Хомич клоун
19 Жовтня 2019, 07:04
У європу ми ідемо, маєм трактор дир-дир-дир, і zалупи миєм гарно, щоб не був zалупний сир.