Коли у дитячих садках Рожища ввімкнуть опалення

09 Жовтня 2019, 14:20
4989

Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук підписав розпорядження про початок в дошкільних навчальних закладах міста опалювального сезону 2019-2020 років.

Документ опублікувала на власній сторінці у Facebook рожищенська активістка Аліна Кривов'язюк.

Згідно з розпорядженням, опалювальний сезон у закладі дошкільної освіти № 1 та дошкільних навчальних закладах № 2 та 3 мали б розпочати ще 7 жовтня. Однак батьки дітей, які відвідують ці заклади, стверджують, що опалення не ввімкнули – батареї холодні.

У коментарі Район.Рожище начальник Рожищенської районної дільниці Ківерцівського управління енергогазового господарства Микола Ходзінський пояснив, що опалення увімкнуть після оформлення усіх необхідних документів.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
09 Жовтня 2019, 19:03
то коли ???
09 Жовтня 2019, 19:10
Як мороз почне батареї ламати
09 Жовтня 2019, 19:11
Температура в садку 10градусів, кому вигідно щоб хворіли діти
09 Жовтня 2019, 20:54
І ще раз підтверджується, як не відповідально виконують чиновник свою роботу. Питання. У міській раді чи в Адміністрації теж холодно. Безсоромні.
09 Жовтня 2019, 22:04
Докерувались чиновники скотиняки разом з активістами довбнями! Це вам не бабок з площі Богдана виганяти. Тих самих бабусь, які сільгосппродукцією торгують і за мою партію голосують. Ганьба!
09 Жовтня 2019, 22:17
Зима прийшла тоді, коли її зовсім не чекали. Мер докерувався
10 Жовтня 2019, 01:19
Славік-це тобі не булочки на курортах парити,а реальна робота. Чи ти типу не знав що потрібно оформляти документи,що зима йде? Своє фейкове недієве розпорядження можеш присунути собі в дупу!
10 Жовтня 2019, 11:16
Та це не мер виний а старі сракі які обіймають посади директора садка. Їм в кожушку тепло, а діти хай рухаються . Три роки тому історія з палінням закінчилась по іншому.
10 Жовтня 2019, 12:59
За оформлення усіх необхідних документів для увімкнення опалення відповідають завідувачі садочків, а не міська рада і мер. І доречі, декілька років тому одну з завідувачок звільнили саме за це (за зрив опалювального сезону).
10 Жовтня 2019, 22:17
А діти хай мерзнуть!!!! Батьки ходять на роботу, не має з кім дітей лишити дома. Один вихід садочок, 10 градусів температура в кімнаті! Документи збирають!!!! Кожен рік одне і теж! Неможна включити свої ізвилини і зробити це раніш! Таке враження як то це в перше!!!!!
11 Жовтня 2019, 11:23
Ви не знаєте за що звільнили завідувачку, то я вам скажу ЗА КОРУПЦІЮ!!! А підключення опалення залежить від газовщиків, а не від мера чи завідувачкі!
11 Жовтня 2019, 11:27
Словом нехай і ці директора понесуть покараня за дітей які змушені мерзнути. Щоб наступні знали що документи потрібно готувати ще у вересні
11 Жовтня 2019, 11:37
Директор садка збирає документи, а якщо документи не готові то газовикі не підключать . А документи не готові!
11 Жовтня 2019, 11:56
Я особисто запитувала директора в чому справа? На що отримала відповідь, що усі документи давно підготовлені і директором і мером. Тільки залишається підключити газовщикам.
11 Жовтня 2019, 12:24
Дуля і Бурий нехай бігають, активісти всрані. Чи їх рівень скакати на вагоні з міфічним вугіллям путлєра і бабку за відро проданої картоплі штрафом лякати.