Єпископ Нафанаїл освятить храм у селі Рудня

04 Жовтня 2019, 16:10
Єпископ Нафанаїл 4052
Єпископ Нафанаїл

У селі Рудня Рожищенського району освятять Свято-Дмитрівський храм УПЦ (МП).

Освячення відбудеться у суботу, 5 жовтня. Початок Богослужіння – о 9.30. Про це на сторінці Рожищенського благочиння Волинської єпархії повідомив прес-секретар, протоієрей Дмитро Теравський.

Літургію очолить керуючий Волинською єпархією УПЦ (МП) Високопреосвященніший архієпископ Нафанаїл.

Коментарі
04 Жовтня 2019, 22:36
А чому так слабо??Чому відразу лікеро-горілчаного "патріарха" гундяя не запрости "освятити" це капище???
04 Жовтня 2019, 23:45
Тебе не спитали кого запрошувати
04 Жовтня 2019, 23:47
Нехай освячує,всеодно храм буде наш!
05 Жовтня 2019, 13:09
А ви ЧИЇ будете?<br/>Те ,що не Христові ,то точно,бо йдете зовсім не Його шляхом. Керуетесь не Його заповідями,а політичними лозунгами.<br/>Так що даремно ви ,бідні,радіете..<br/>Ми ,своїми вчинками ,збираемо свої скарби у вічність ,а ви свої.
05 Жовтня 2019, 17:15
Лікарні обдерті а церкви з золотими куполами от і всі ваші вчинки
05 Жовтня 2019, 18:52
Якими лозунгами ми керуємось? Може це наш Блаженніший розповідає не шанує загиблих на Донбасі воїнів? Нафанаїл їздив до Путлєра в Москву, і там слухав політінформацію на Соборі. Гундяй,взагалі входить до кацапської ради нацбезпеки.І хто з нас тут керується лозунгами рускаваміра?
05 Жовтня 2019, 20:27
Все не можете угомонитися? Ще не всі храми віджали? Не встигли за пороха? А що ж тепер притихли? Страшно в тюрму сісти? Чого зараз ті активісти типу Дулі і Трофіма по селах зі Шняком їздити перестали? Одне місце жим- жим? Так сидіть і не підгавкуйте.... І до речі.. Прийшлось побувати в Жидичині на поминках на службі. Так от у віджатій церкві було чоловік 30 з хористами, а там де служать священики УПЦ було чоловік 200. Та сама ситуація і з Доросинями.. от і робіть висновки......
05 Жовтня 2019, 23:51
А як це ви могли побувати у “віджатій церкві” в розкольників?Ви вже сама значить “зашкварилась”, розкольниця!)))