Рожищанин мусить демонтувати самовільно вкладену бруківку

02 Жовтня 2019, 11:17
6659

До Рожищенської міської ради звернулись представники ТОВ «Рожищенське міське споживче товариство» та жителі ОСББ «Гагарінці» з проханням забезпечити вільний проїзд на землі загального користування.

Про це Район.Рожище повідомили у міській раді.

Виконавчий комітет Рожищенської міської ради вирішив зобов'язати Літушка А. О. провести демонтаж самовільно вкладеної бруківки та тротуарних бордюрів з землі загального користування, що обмежує проїзд до житлових будинків № 3 та 5 на вулиці Гагаріна та № 2 та 4 на вулиці Незалежності, трансформаторної підстанції вул. Гагаріна № 1В біля кафе «Веренда», вул. Незалежності, 2В.

Муніципальній поліції доручили ознайомити пана Літушка з рішенням виконкому. У разі невиконання, демонтаж здійснить Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради.

Бруківка, яку мають демонтувати.
Бруківка, яку мають демонтувати.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
02 Жовтня 2019, 14:56
Хіба в нас в місті одна така самовільна забудова?
02 Жовтня 2019, 15:18
Перевірте рішення суду по визнанню права власності пані Романюк. Там набагато цікавіше за бруківку.
03 Жовтня 2019, 01:32
Ей &amp;quot;Муніципальний інспектор&amp;quot;!<br/>Краще займеся реальною проблемою. <br/>Чому все Рожище в диму? <br/>З дітьми на вулицю неможливо вийти.
03 Жовтня 2019, 04:29
Через димову завісу пішки пройдеш і на відрові з гайками проїдеш, дядя. А ось загороджнена прибудинкова територія зовсім &amp;quot;не єсть аліс гут&amp;quot; . Прикинь, любителі загороджувати ще й махальніки можуть відкрити. А в області призов почався і в обласний військомат можуть викликати замість автомобіля і цукерок кирзові чоботи.
03 Жовтня 2019, 12:21
Совість є таке писати? Володя попав на саму першу хвилю мобілізації коли ті солдати там були голі-босі те, що він там пройшо ти в американських бойовиках не бачив і в самих страшних снах не снилось.. шо за люди. Краще б дякую хоч один з вас сказав за те шо дома в теплі сидиш
04 Жовтня 2019, 00:34
а про якого Володю мова йде ?? Ви про що І про кого??
06 Жовтня 2019, 02:00
правильно. ато розвели безпредел! шо за люди?