Затвердили список присяжних Рожищенського районного суду

30 Вересня 2019, 15:13
Фото ілюстративне 5863
Фото ілюстративне

Відбулося пленарне засідання сорок другої чергової сесії Рожищенської районної ради. Під час роботи депутати затвердили список присяжних Рожищенського районного суду.

Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Список складається із 33 жителів Рожищенського району від 30 до 65 років та з різних населених пунктів.

Список присяжних Рожищенського районного суду Волинської області

  1. Бенещук Юрій Аркадійович (Рожище)
  2. Дунець Сергій Павлович (Рожище)
  3. Дулюк Олександр Валентинович (Рожище)
  4. Зенц Ірина Леонідівна (Рожище)
  5. Максимюк Мирослав Миколайович (Рожище)
  6. Марценюк Наталія Володимирівна (Рожище)
  7. Літвінчук Роман Васильович (Рожище)
  8. Новосельська Віра Євгенівна (Береськ)
  9. Віннік Степан Миколайович (Студині)
  10. Демчук Наталія Ананіївна (Городині)
  11. Олексійчук Олена Юріївна (Іванчиці)
  12. Міщук Оксана Леонідівна (Кобче)
  13. Антоняк Лариса Миколаївна (Копачівка)
  14. Гресь Віра Іванівна (Копачівка)
  15. Клодчик Олександр Іванович (Залісці)
  16. Влодавчук Марія Олександрівна (Кременець)
  17. Медвідь Роман Андрійович (Уляники)
  18. Олексюк Павло Васильович (Брезолуки)
  19. Цьовка Валентина Зіновіївна (Любче)
  20. Радчук Тамара Іванівна (Іванівка)
  21. Гаталай Марія Олександрівна (Рожище)
  22. Ваврук Галина Володимирівна (Мильськ)
  23. Аршулік Наталія Євгенівна (Навіз)
  24. Пашкова Людмила Володимирівна (Немир)
  25. Біляшевич Світлана Мефодіївна (Носачевичі)
  26. Ткачук Алла Вікторівна (Переспа)
  27. Макарчук Валентина Іванівна (Переспа)
  28. Сидорук Наталія Василівна (Рудка-Козинська)
  29. Корнійчук Алла Георгіївна (Рудня)
  30. Козинець Людмила Миколаївна (Сокіл)
  31. Форсюк Леонід Вікторович (Тихотин)
  32. Присяжнюк Микола Васильович (Топільне)
  33. Пашковська Оксана Миколаївна (Топільне)

Довідково: Присяжний – це особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Присяжними можуть бути:

  • громадяни України;
  • віком від 30 до 65 років;
  • які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду;
  • володіють державною мовою.

 До розгляду яких справ залучаються присяжні? 

У цивільних справах розглядають справи про:

  • обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;
  • визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;
  • усиновлення;
  • надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку;
  • примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу.

У кримінальних справах розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Які гарантії мають присяжні?

Гарантії присяжних на час виконання ними обов’язків у суді:

  • зарахування часу виконання присяжними обов’язків у суді до трудового стажу*;
  • збереження всіх гарантій та пільг за місцем роботи;
  • заборона звільнення присяжних з роботи або переведення на іншу роботу без їх згоди;
  • виплата винагороди за час проведений в суді;
  • відшкодування витрат на проїзд, наймання житла, виплата добових;
  • застосування до присяжних заходів безпеки у разі потреби.

*Роботодавець зобов’язаний увільнити присяжного від роботи на час виконання ними обов’язків в суді.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
30 Вересня 2019, 18:24
В мене одного таке враження склалось що Дулюка пхають куди небудь аби він мав хоч якусь роботу?
30 Вересня 2019, 20:05
Він видно в суді,разом з Дунцьом ,хоче захистити свого друга Бурого
30 Вересня 2019, 20:11
Чи має моральне право бути присяжним Дулюк,якщо він сам притягувався до адмінвідповідальності з бухгалтерією в організації ГФ Народна самооборона?
30 Вересня 2019, 23:10
А ти знаєш що що він притягувався?
30 Вересня 2019, 23:19
Так. До адмінвідповідальності. Мутив з бухгалтерією.
01 Жовтня 2019, 01:57
.Заказний - продажний ,-* весільний СУД філюка * поставив крапку ... в трудовій біографії Овсяннікова В.М. розпочивав від низів : вихователь , класний керівник , психолог , соціолог , заст.директора з виховної роботи , методист , дойшов верхів неугодний корупціонерам ДИРЕКТОР училища..... нагородженого до і з нагоди 50р. Ювілею !!! ЛВПУ ... - на вулицю бо так вирішив рагуль ДИБІЛ романюк вв і К* ! В тому СУДІ ... дозволи б людину з величезним педагогічним досвідом... не такі продажні суді були як нині . - учня швидка В КОМІ під час занять зубирає з занять від передозу наркотиків.... А сільському лоху романюку не потрібен ЗАСТ. З ВИХОВНОЇ . це ДІАГНОЗ !?------- ТАМ ТРАДИЦІЯ ЗВІЛЬНЯТИ ЗА ПРАВДУ !!!!!!!!!!!!!! Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пани державні мужі , прокурори,владці підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині &amp;quot;смотрящая&amp;quot; в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз &amp;quot; кришують &amp;quot; пустовіт ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. в курсі куратор по освіті Волині О. Курилюк і міністр Ліля Гринєвич підписалась під ганебною відпискою , до тіла генерал - губернатора савченко на особистий прийом з 2018 р. так і не допустили ... Корупційні схеми ... Бюрократична тяганина ,,, пудрять мізки - замізть вирішення<br/><br/>в о мера в схемі<br/><br/>23:18 10.09.2019<br/><br/>Призначатиме очільників закладів професійної та професійно-технічної освіти управління освіти міської ради за погодженням із МЕРОМ. Це відбудеться після конкурсного відбору, який здійснюватиме комісія мінімум з 9 осіб.<br/><br/>Про час і місце проведення конкурсу повідомлятимуть громадськість на офіційному сайті управління освіти Луцької міської ради та сайті Луцькради не пізніше, ніж за 5 днів до його проведення.<br/><br/>До складу конкурсної комісії входять: заступник міського голови; голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови; працівники управління освіти Луцької міської ради, представники педагогічного колективу; громадського об’єднання батьків учнів відповідного закладу та громадського об’єднання керівників закладів професійно-технічної освіти міста Луцька, директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти.<br/><br/>Встановили також критерії для директорів. Це має бути людина з українським громадянством, яка вільно володіє державною мовою та має повну вищу освіту. Обов’язкова умова – педагогічний стаж на керівних посадах у системі професійної освіти або галузі економіки не менше трьох років.<br/><br/>ЗЕКОМАНДА<br/><br/>18:29 16.09.2019<br/><br/>з сайту батов Г. ф.<br/>Обісрали ВАС , як кури драбину. Комусь скоро ви приглянетесь...? Не важко здогадатись, кому саме. Всі, хто починає не з краденого, починають із малого, а не з...&amp;quot;закладу розпусти &amp;quot; - тільки відкрився, а вже в має діри , і засвітився. Що буде далі?&amp;quot;. Далі треба, відбивати напади акул ,віддати їм того крокодила ,на сєдєніє. . . Повивозили все , що треба й не потрібне . Кабель електричний , електро двигуни , котли н
01 Жовтня 2019, 22:05
а що це було ??? я за писанину за (22:57 30.09.2019)??? це словесний понос чи що ???
02 Жовтня 2019, 00:05
так,чоловіка пропоносило
02 Жовтня 2019, 10:51
В даному списку все шобло рожищенського району. Самий гуманний суд.