На нову амбулаторію у Соколі виділили 259 тисяч гривень співфінансування

27 Вересня 2019, 10:16
Фото ілюстративне 4115
Фото ілюстративне

Під час 42 сесії Рожищенської районної ради здійснили перерозподіл призначення асигнувань між головними розпорядниками коштів в сумі 620 тисяч гривень.

За відповідне рішення депутати проголоували 26 вересня, повідомив кореспондент Район.Рожище.

Зокрема, на реалізацію проєкту «Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Червоного Хреста, 7 в селі Сокіл Рожищенського району» виділили 259 тисяч гривень співфінансування.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.08.2019 виділено субвенції з державного бюджету місцевому бюджету в розмірі 4 719 825 гривень на будівництво нової амбулаторії в селі Сокіл.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
27 Вересня 2019, 14:32
Орест Ласкавий, я тебе як пригну!!!)))
27 Вересня 2019, 19:44
Я з Вами поговорю. Ви позорите горде звання комуніста. Люстрацію пора Вам
27 Вересня 2019, 20:41
Розмова може відбутись лише за однієї умови - якщо надасиш розрахунок вартості торфу, який ти копав.<br/>Крапка!
27 Вересня 2019, 20:56
Який торф в мене газ. Я Вашу відставку буду ставити на найвищому рівні. Звернуся до Зеленського,Рубльва, треба бачити свої недоліки в роботі і не порушувати етикі держслужбовця. Купили собі роботу, то ще навчіться працювати, бо звільнять, а гроші назад не дадуть. Бажаючі купити Ваше місце повно. А за скаргу вам напишуть догану. І новорічної премії Ви не отримаєте.
27 Вересня 2019, 21:02
Зараз правохороними органами займаємось визначеням Вашого айпі, індифікуємо Вас, пишемо перевищення і зловживаня службовим становищем, далі тиснемо на Вас, щоб Ви пішли самі, тоді Вам будуть виплати в центрі зайнятості 55 відсотків від окладу. І з втратою посади Ви втрачаєте всіх друзів. Таке життя.
27 Вересня 2019, 23:53
Більш всього за Анатолія пише Ігор Ярий. Тіпа йому так прикольно. Бо такого держслужбовець собі писати не дозволить не дурний. Хоча хто його хнає. а на рахунок Ласкавого він сам колишній держслужбовець. доброволець в АТО був і питання інше чого такі люди в нас не задієні. а роботу отримують різні там комсорги і парторги хіба не молодим будувіати країну. Ігору привіт від обох.
28 Вересня 2019, 02:50
Згідно зі статтею 23 Кодексу України про надра ( 132/94-ВР ) <br/>землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних <br/>ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу <br/>видобувати для своїх господарських і побутових потреб корисні <br/>копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до <br/>двох метрів і прісні підземні води до 20 метрів та використовувати <br/>надра для господарських і побутових потреб.
28 Вересня 2019, 02:50
Орест Ласкавий,тобто ти вважаєш що я написав під ніком Анатолій Матвійчук,а потім “прийшов”на фейсбук і тобі про це сказав?
28 Вересня 2019, 02:53
Сама в себе людина вкрасти не може. а от Анатолій злодій громадський, краде в громади. хотів в Соколя вкрасти амбулаторію, такі люди не мають права обиратися і займати посади, та щей 204 тисячі зарплати отримувати, такі люди мають їхати в Польшу на заробітки зкидати жир. Попригун і громадський злодій.
28 Вересня 2019, 18:40
заберіть туда жоподерів та бариг леонця заріцьку моргунчика придачу хай не вештаюця по коридорі з кавою
28 Вересня 2019, 23:33
Шановні дописувачі! Не варто вказувати іншим людям, яких ви не знаєте, що їм робити і куди їхати, бо я також можу вам вказати точний напрямок! <br/>Амбулаторія в Соколі - це міраж в пустелі! Це як копійки збирати в авоську. Розумієте про що я?<br/>Хто цей проект подав? Звідки він взявся? Г.І.М. напевно лобіювала, щоб знову закручувати тендери з прозорами, а потім ці &amp;quot;прозори&amp;quot; міняти напроти Веселки на гривні!<br/>Ах, да, чуть не забув. Дякую за нове поняття &amp;quot;громадський злодій&amp;quot;. Радий, що мене будуть не забудуть майбутні покоління)) <br/>p.s. ФАК ОФФ!