Рожище: відбулася щорічна спартакіада для директорів шкіл та сільських голів

07 Грудня 2016, 11:00
1999 Джерело: rozhadm.gov.ua

З нагоди Дня місцевого самоврядування та річниці створення Збройних Сил України в НВК №4 відбулася спартакіада серед директорів шкіл та сільських голів. Захід відвідала голова райдержадміністрації Інна Гайворонська та заступник голови Інна Сергійчук. Голова побажала учасникам перемоги. Йдеться на сайті Рожищенської райдержадміністрації.

Змагання відбувалися з волейболу, настільного тенісу, дартсу, шашок та шахмат.

У змаганнях з волейболу перемогла команда сільських голів. Кубок завоювала команда директорів шкіл.






 

Коментарі
07 Грудня 2016, 13:56
ліля клебанська . ти молодець11111111.
07 Грудня 2016, 14:56
Ліля! Коли ти встигла за себе комент настрочити? Бюджет рахуй, а то кінець року вже не за горами.
07 Грудня 2016, 16:40
Багато в чому згідний з автором статті, проте є багато "але". Не можна всіх екс-регіоналів стригти під одну гребінку. Ну, наприклад, нинішній і колишній керівник ПФУ у Рожищах Олександр Мороз. Він хоч і був членом ПР, проте він десь зо 2 роки відслужив в АТО. При чому не лише у військкоматі, а й був безпосередньо на Сході тривалий період. Це теж не мало значить. Бо багато з нинішніх "нових" так сказать керовніків та горлопанів-волонтерів там не були жодного дня. При чому прослідковується цікава тенденція, що той, хто регулярно їздить на Донбас чи з гуманітарною допомогою, чи загиблих привозять, то ті якраз в основному мовчать, бо бачили людську біду. А ті, хто межі Рожищ не покидав, то так деруть рубашку на грудях та кричать про свій патріотизм та свою важливу місію на кожному кроці, що аж тошнить.
07 Грудня 2016, 17:42
Тут це???
07 Грудня 2016, 17:58
Видаліть коментар Рожищанина він ні до чого.
07 Грудня 2016, 21:34
Ого!!
07 Грудня 2016, 21:43
Невже немає інших більш важливих проблем для сільських голів?