У Рожищенській міській раді – вакансія

25 Вересня 2019, 09:12
4307

Рожищенська міська рада запрошує претендентів на вакантну посаду директора Підприємства житлово-комунального господарства Рожищенського району Волинської області.

Відповідне оголошення з'явилося на сайті міської ради.

Вимоги до кандидата:

  • освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2-х років.

 Необхідні документи:

  • заява;
  • резюме;
  • копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія трудової книжки.

Прийняття працівника на роботу відбуватиметься за результатами співбесіди з кандидатом.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці – за телефоном 2-18-53.

Заяви прийматимуть протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Документи приймають за адресою: вул. Незалежності, 60, 1-й поверх, кабінет № 19.

Коментарі
25 Вересня 2019, 15:04
Питання: Чому сайт ведуть бездарі???<br/>Вакансія не в міській раді, а в структурі ПЖКГ.<br/>Жах, де Ви навчались, писаки?<br/>Тут потренується типу, а далі піде в найм до якогось Зелінського як Оксана... і писатиме / творитиме замовні справи...
25 Вересня 2019, 15:15
а можливо міська рада по контракту приймає на роботу начальника ПЖКГ ??? тому і оголошує конкурс!!! Це комунальна власність. Ви це не допускаєте!! Потрібно законодавство почитати, а тоді вже робити висновки. Можливо і я не права.
25 Вересня 2019, 15:24
Так і є <br/>Директор ПЖКГ заключає контракт з міською радою.
25 Вересня 2019, 15:43
Навіщо той директор взагалі? Нехай Поліщук безпосередньо керує.Побачим на що здатний і зекономим гроші на зарплаті.Розпреділяти кошти в теплому кабінеті,це не “в полі”працювати ,як директори ПЖКГ!
25 Вересня 2019, 17:54
А кого ви люди готові бачити на цій посаді?
25 Вересня 2019, 18:02
Так, звісно, контракт заключає... АЛЕ!!!<br/>Він в штаті ПЖКГ, а не в штаті міськради і зарплату отримує у ПЖКГ, РОЗУМНИКИ Рожищанка і Рожище!)<br/>В штаті міськради немає штатної одиниці &amp;quot;Директор ПЖКГ&amp;quot;.<br/>Учіть &amp;quot;матчасть&amp;quot;!)))
25 Вересня 2019, 18:10
Рекомендую на цю посаду Шварцкопа Валерія Борисовича.<br/>Досвід спілкування з працівниками даного підприємства є - це великий &amp;quot;+&amp;quot; - підготовлений чувак.<br/>Плюс добре знає помаранчеву &amp;quot;тешку&amp;quot; - тисячі кілометрів намотав на даному авто!<br/>Є, правда, &amp;quot;-&amp;quot; - він розсікає містом на своєму Хюндаї без посвідчення водія - його у нього вилучили за їзду в стані алкогольного сп&amp;quot;яніння, але в цьому є й &amp;quot;+&amp;quot; - він ходитиме пішки містом і знатиме усі проблеми, біди, складні моменти...<br/>Також у нього є чудовий адвокат, який зможе зайнятись претензійно-судовою роботою з боржниками за комуналку. Без сумніву, що своє плече підставить Віра Василівна Шварцкоп - вона має такі списки і публікує їх періодично...<br/>Не можна оминути той факт, що Валерій Борисович зможе допомогти місту трубами, згонами і іншим крамом, що є у Теплоцентрі.<br/>Так що вирішення цього питання очевидне - Валерій Борисович Шварцкоп - новий директор ПЖКГ!<br/>На початках я йому, звісно, допомагатиму, введу в курс справи...
25 Вересня 2019, 19:57
Перейдіть за посиланням. Там вказано, що засновник ПЖКГ Рожищенська міська рада. https://clarity-project.info/tenderer/31184014
25 Вересня 2019, 21:29
Так ти муніципал в курсі всього... і штат знаєш в кого який...давай в перед на керівну посаду...
26 Вересня 2019, 01:40
А яка Оксана куди пішла. Просвітіть недалеких:-))
26 Вересня 2019, 02:41
Богдана Хмельницького візьміть директором ПЖКГ. Он же памятник, кто єго посадіт...
26 Вересня 2019, 02:58
Які ще згони, труби і флянці купувати. ПЖКГ ніхуху неробить для платників за обслуговування будинків. Купіть два спортивних мотоцикли і нехай гасають вдень по мальовничому і гостинному містечку Рожище, бо нічних мотогонщиків замаловато для комфортного життя рожищан та гостей міста.
26 Вересня 2019, 11:33
Судячи з Вашої логіки, колеги дописувачі, то і Галина Поліщук - керівник терцентру перебуває в штаті Рожищенської райради, і Редзій, і директор Музею... <br/>Ох, чому ж Ви не ходили до школи щодня?)))
26 Вересня 2019, 12:50
В мене таке враженя що кожного місяця я плачу гроші не за обслуговування будинку а за саму квитанцію. Ідіть ви нахуху зі своїм ПЖКГ.
26 Вересня 2019, 23:59
А що Реззій дописувач не хай в підвалі наведе порядок гамно пливе лікарня скоро впаде
29 Вересня 2019, 16:57
дякую за довіру,добрі слова та рекомендації але ні.Нехай тоне той комунгосп разом з з усім господарством міста та району але без мене.
03 Жовтня 2019, 15:54
Конкурс уже і пройшов. Непомітно швидко.<br/>Вже є новий хуйзяїн.<br/>Де лише не було того саши володьковича, і в гречку скакав, і горілку пив і сирзавод проспав то ще і пжкг досре