«Маленька Європа у місті», – як відгукуються про ремонт дороги у Рожищі

24 Вересня 2019, 09:16
5132

За результатами тендеру переможцем, який проводив роботи з укладання асфальту, було визнано ПП «Ространс».

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Нині на вулиці Героїв УПА повністю облаштовані дорожній одяг з асфальтобетонної суміші товщиною 5 сантиметрів, площа якого становить 2074 м2, тротуари по обидві сторони дороги та нанесена розмітка.

Читати також: Ремонт дороги на вулиці Героїв УПА у Рожищі обійдеться у понад 2 мільйони гривень

Виконавці робіт завершують вкладання тактильної плитки біля пішохідних переходів, згідно з вимогами державних будівельних норм. Така плитка має убезпечити незрячу людину від небезпеки отримання травми, а також допомогти людям з поганим зором самостійно зрозуміти, куди їм йти далі, всього лише ступивши на рельєфну поверхню. Найближчим часом там встановлять нові дорожні знаки.  

«Я народився та виріс у цьому районі міста, який у нас називають «Ковбаснею». Чесно, тут ніколи не було такої дороги. Ще й з облаштованими тротуарами та тактильною плиткою. Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що ця вулиця є нині найкращою з усіх, які є в Рожищі. Така собі маленька Європа у місті. І це не може не радувати нас, мешканців», – каже водій Юрій.

Незабаром дорога буде повністю здана в експлуатацію.


Коментарі
24 Вересня 2019, 13:23
Асфальт дуже низької якості, в європі такий використовують для тимчасового ремонту
24 Вересня 2019, 13:54
Не умнічай, все дуже добре зробили!!! Взагалі молодці, все супер!
24 Вересня 2019, 13:57
Тепер продовжуйте в дві сторони
24 Вересня 2019, 14:38
А продовження ремонту вулиці Героїв УПА буде? Друга частина вулиці ще в гіршому стані як була перша.
24 Вересня 2019, 17:34
Маленька @опа у місті!
24 Вересня 2019, 20:19
От мені цікаво, а власникам будинків, які по цій вулиці не соромно за свої завали і хащі біля заборів?
24 Вересня 2019, 20:43
Ні, ні, нам несоромно. Ящо хочеш прийди і поприбирай. Ми тебе "двостволку" забули запитати де срати, а де прибирати.
25 Вересня 2019, 01:56
А те що все так похабно зроблено, нікого неволнує, всі бардюри засрані смолою , є що криво стоять і побломані катком, то в якій ви Європі таке бачили ,безвідповідальність повна.
25 Вересня 2019, 03:18
Тю-у-у. Та яка європа. Це пан старший іспектор зі своїм кумом хвалять міського голову, тобто дякують за те що взяв до себе на роботу у міськраду. Вже у активіста не ті роки щоб батрачелою в Річ Посполиту їздити. Насяльнік однако :)))
25 Вересня 2019, 09:33
А далі вул. Героів УПА, мабуть, закінчилась?..
25 Вересня 2019, 11:29
Поляки для коней ширшу дорогу закладали.
25 Вересня 2019, 15:54
Люди!! Ви люди?,ті що пишуть коментарі???? Все було ОК? доки не зробил дорогу?? Аня!Шановний МЕР! Не звертайте уваги на коментарі людей. Вибачте їх,вони розгублені і бо &amp;quot;забули запитати де срати, а де прибирати&amp;quot;.((( Жах! Сторінка жовчі і невдячності.<br/> Меру, насправді, треба змінити вектор діяльності на бездіяльність. <br/> Ще раз дякуую за дорогу по вул.Калнишевського. Я не спец по асфальту, але робота зроблена гідно! І не автострада ж у нас...коні розминаються)))))), <br/> Всі ховаються під видуманими іменами. Треба ж знати таких людей, які&amp;quot;забули запитати де срати, а де прибирати&amp;quot;.((( Це ж я з ними можливо вітаюся!!! Ау!!! &amp;quot;Власники будинків до Ані&amp;quot; СЕРгій(спец по кінних дорогах), КОВБАСНЯ( образили вас дорогою), VIP, ПроЇзджий.....відгукніться! Можливо і вашу вулицю хочуть &amp;quot;зіпсувати&amp;quot; новим афальтом. А тут ВИ! З Європи приїхали((((.
26 Вересня 2019, 00:15
Молодець Новосад. Правильно написав. Незнають наші люди де срати, де не срати. Розказую, ходіть срати до будинку номер пять по вулиці Незалежності. Там громадський клозет типу &amp;quot;сартір&amp;quot;.
26 Вересня 2019, 02:32
Гарне питання підняте Новосадом Сергієм та Олександром Європенком-громадської вбиральні,або де посрати в центрі міста?<br/>Земелька на цю тему виділялась багато разів,через рішення міської ради ,але мер забував проконтролювати.Підприємці швидко змінювали цільове призначення ділянки і на місці туалету виростав черговий магазин.<br/>Агов Поліщук?Де громадська вбиральня в місті?Чи може йти під 5-тий будинок по вул.Незалежності?