У Рожищі відбувся відкритий турнір із настільного тенісу

04 Грудня 2016, 22:06
3762

У неділю, 4 грудня, в Рожищенській ЗОШ № 1 відбувся відкритий турнір із настільного тенісу приурочений Дню Збройних сил України.

У змаганні взяли участь 44 учасника. Зокрема, зі Щурина, Соколя, Навоза, Доросинь, Топільна, Ворончина та Рожища.

Учасниками змагань були не лише школярі, студенти, а й ветерани гри настільного тенісу – Євген Величко, Ігор Шрай, В’ячеслав Сидорук, Володимир Саковець, воїн АТО – Володимир Кривов’язюк та гість Мар’ян Бодак (людина з обмеженими можливостями).

Зініціював такі змагання вчитель фізичного виховання ЗОШ № 1 Микола Огороднік. Який зауважив, що такі зустрічі організовуються уже не вперше. Часто приурочують турніри Дню перемоги, 8 березня. Зазвичай, збирається багато учасників, адже настільний теніс популярний у Рожищі.

Всіх учасників турніру поділили за віковими категоріями. Наймолодшими були діти з 2004 року. Щоправда, вони не змагались за перемогу, адже це був перший турнір у їхньому житті. Дітвора просто пограла між собою, отримала солодкі сувеніри, відчула себе справжніми учасниками.

Микола Огороднік каже, що для такої вікової категорії в майбутньому також мають намір провести окремі змагання.

Наступною віковою категорією були діти 2001 року і менші. Вони вже боролись за перемогу. В результаті чемпіоном у середній категорії став Максим Жовнірук. Друге місце зайняв Ігор Антонюк, а третє – Олександр Бас.

Ще однією віковою категорією були учасники від 2000 року і старші. Їх було найбільше. Боротьба виявилась запеклішою. Перше місце зайняв Юрій Пархомчук, друге – Олександр Левчук, а третє – Олександр Денисюк.

1

Та це ще не все. Окремою категорією учасників в турнірі була команда представниць прекрасної статті – команда дівчат. І серед них теж знайшлись переможці. Чемпіонкою стала Оксана Новіцька. Друге місце здобула Дарина Ходзінська, а третє – Ірина Шварцкоп.

У кінці відкритого турніру з настільного тенісу Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук вручив грамоти і подарунки всім учасникам та переможцям.

Також грамотами відмітили найстаршого учасника змагань – Євгена Величка та наймолодшого – Владислава Шпака. Очільник рожищенської громади висловив надію на те, що в майбутньому такі змагання продовжуватимуть, і  ставатимуть все кращими.