Які хабарі українці дають лікарям

01 Грудня 2016, 10:20
2645 Джерело: volynnews.com

Корупція у медичній сфері далі процвітає. 

«Слово і діло» підготувало інфографіку за результатами опитування. Про це пише Радіо24.

imagecdn1.luxnet.ua
imagecdn1.luxnet.ua

25% респондентів зазначили що протягом останніх двох років медичні працівники вимагали у них хабарі. При цьому в більшості випадків сума становила 100-250 грн. У 16% випадків лікарі вимагали від пацієнтів 250-500 грн або від 1 до 25 тис. Грн. 12% відповіли, що у них вимагали від 50 до 100 грн.

При цьому 69% учасників опитування зізналися, що не стикалися з випадками вимагання хабарів у лікарнях. Однак, відповідаючи на запитання про те, чи відчувають вони себе зобов'язаними "віддячити" лікарю за допомогою грошей або іншим способом, 59% відповіли ствердно.

Коментарі
01 Грудня 2016, 14:35
Лікар це одна з найкорумпованіших професій. Можна говорити про лікарську мафію в Україні. Тільки в Рожищі лікарями завдано збитків на мільйон гривень для б'юджету . Чому ніхто не сидить? Чому Гайворонська їх покриває?
01 Грудня 2016, 16:20
Якийсь ти нацик тупуватий став. Надто твої коменти вже примітивні якісь. Прямо сам на себе не схожий
01 Грудня 2016, 16:38
Зате ти, видно,інтелектуал підданий психоаналізу.
01 Грудня 2016, 23:32
молодець тебе всюди повно))так тримати..пора викорінювати совок
01 Грудня 2016, 23:52
Скаже той нацик-поцик чи не скаже щось толкове а користувачыв заводить...
02 Грудня 2016, 06:02
А в цьому випадку нацик правий, бо до покійного рожищенського нарколога без чекушки ніхто не осмілювався заходити...
02 Грудня 2016, 10:37
То в чому ж нацик тоді правий? Чекушка наркологу - це, вибачте, не корупція і не розкрадання "б'юджету" (як висловився нацик), - це банальний хронічний алкоголізм. Лікар така ж жива людина як і всі ми, і точно так само може захворіти, в тому числі й на хронічний алкоголізм. Тому якраз цей випадок до лікарської мафії жодного відношення не має.
02 Грудня 2016, 12:15
Розкрадання б'юджету було коли лікарі почали нараховувати собі невідповідні премії та понаднормово зарплати. Цікаво також де дівся списаний УАЗ,який досі шукають?
02 Грудня 2016, 12:34
Лікарі жодних премій чи інших доплат собі не нараховують. Вони цього не можуть зробити в принципі. Такі речі робить бухгалтерія закладу. І, відповідно, бухгалтерія і тільки вона несе відповідальність якщо виявляються порушення в цьому плані. Тому якщо щось подібне і відбувалося коли-небудь, то це питання до компетенції працівників бухгалтерії. А щодо списаного старого УАЗУ, то ти сам дав відповідь на своє питання - ВІН І ТАК СПИСАНИЙ, - значить його місце на металоломі. Правда зданий металолом треба все одно оприбуткувати, але це копійки. А ти тут розказуєш про лікарську мафію та якісь фантастичні вкрадені мільйони. Думай що пишеш...
02 Грудня 2016, 13:24
Ну, з УАЗом може й так, але... <br/>- жигулі-шістку, якою їздив Ковальовець і яку програв у карти на Світязі під час &quot;семінару&quot; - не знайшли;<br/>- черрі-амулет, яким їздив і вщент розтрощив Редзій і який досить вправно списали завдяки пакетному голосуванню - теж проканало.<br/><br/>Про що ми тут говоримо? Де цей Василь Т.? Чого мовчить?
02 Грудня 2016, 13:39
Хто з лікарів був проти таких новації? Де він чесний і некорумповений ? <br/>А перекладати провину на бухгалтерію, а бухгалтерія скаже:&quot;ми нараховували згідно табеля&quot; і т. д. Це вже кругова порука.<br/>Де гроші за металолом з уазика? А там не тільки чорний, а й кольорові метали. <br/>Я вже не говорю про завищені ціни за ремонти, закупівлю харчування для хворих.
02 Грудня 2016, 14:40
Таке враження, що нацик - це сам головний лікар, якого совість замучила. Так він бач у курсі всього і вся, що робиться в лікарні. Далі, якщо все так, як ти тут розказуєш, - то вперед писати заяву до поліції як свідомий громадянин. А не втілювати свої надумані фантазії у коментарях. Борець із корупцією хренов! Правда у поліції про докази запитають якісь елементарні, а це вже тобі не треба, бо їх же немає. Так, одні домисли, чутки та байки розказані кимось та комусь по п'яні. Чи я не прав, нацик????????
02 Грудня 2016, 20:21
Звичайно що ти неправий. Що за економічні злочини в нас передбачається кримінальна відповідальність ? Чому я маю йти в поліцію?<br/> <br/>Ці факти, приведені мною, загальновідомі, були встановлені в результаті ревізії і оприлюднені в газеті &quot;Наш край&quot;.<br/>І я не писав в 11:24.
02 Грудня 2016, 21:52
Дозволю собі зауваження : за економічні злочини у нас кримінальна відповідальність була, є і буде. Інша справа що нинішні суди наші нікого серйозного не садять. А раніше ого-го як садили. Запитайте пана музику як і за що сидів свого часу його батько
02 Грудня 2016, 22:26
В якому кодексі про ці статті можна прочитати?
03 Грудня 2016, 17:12
Звичайно у кримінальному
04 Грудня 2016, 00:52
Та я читав, там за такий дріб'язок всю мафію не посадять.
06 Грудня 2016, 12:21
От бачиш, ти вже й сам погоджуєшся, що те про що ти тут написав - це дріб'язок і за таке навіть кримінальний кодекс не карає.