Депутати районної ради погодили премію для головного лікаря Рожищенського центру ПМСД

11 Вересня 2019, 13:26
Фото ілюстративне 3863
Фото ілюстративне

Під керівництвом голови постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку Сергія Дунця відбулося її засідання.

У заході взяли участь голова Рожищенської районної ради Андрій Музика, заступниця голови районної ради Раїса Кучмук, заступниця голови райдержадміністрації Інна Сергійчук та керівники комунальних установ району. Про це повідомили на сайті райради.

Під час засідання постійної комісії депутати погодили встановлення премії за ІІ квартал 2019 року головному лікарю КНП «Рожищенський ЦПМСД» та додаткові угоди до договорів оренди нерухомого майна районної комунальної власності.

З метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста, району депутати проаналізували звіти комунальних установ району щодо фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2019 року.

Крім того, на порядок денний засідання постійної комісії виносили питання щодо закінчення терміну дії контракту з директоркою територіального центру соціального обслуговування Рожищенського району Галиною Поліщук. За результатами розгляду цього питання депутати рекомендували голові переукласти контракт з чинною керівницею на новий термін.

Коментарі
11 Вересня 2019, 16:33
Леся Іванівна заслужила! Такий шухер там навела)) Молодець! ❤
11 Вересня 2019, 18:11
яка величина премії?
11 Вересня 2019, 18:19
я чув шо премія 16 тисяч євро
11 Вересня 2019, 18:24
Ото забор мочить)) Ну, дійсно, що за дурна манера рахувати чужі гроші?
11 Вересня 2019, 18:32
Да..Навела такий шухєр,що лікар Гнатюк взагалі не зявляється на роботі, а його жінка,яка є його начальником це дозволяє!!!
11 Вересня 2019, 18:45
В культурі ніяких погоджень про надання премій від вас шановні депутати ніхто і не питає все вирішує авторитарна регіоналка і порошенівка.
11 Вересня 2019, 18:56
Яка може бути премія за другий квартал (квітень, травень, червень), вона ж тільки всередині травня була призначена!!!
11 Вересня 2019, 19:42
Отак то може! Бо за півтора місяці зробила більше, як дехто за всю каденцію.
11 Вересня 2019, 20:15
Який там шухер в тому пмзд бардак бардаком краще б заохочували грошима тих хто дійсно працює
11 Вересня 2019, 20:30
які це чужі гроші? за ті кошти платників податків можна було б в районі чи місті щось важливе зробити. або скажи коли хоч один лікар отримав премію?
11 Вересня 2019, 20:58
Перевірити діяльність головного бухгалтера Назаручки
11 Вересня 2019, 21:33
Вона працює бо є кошти, які залучає медичний персонал за кожного пацієнта. Тільки собі премія,а медика дуля...
12 Вересня 2019, 00:37
Тепер в тому новому бардаку лафа можна фінансами крутити як хотіти і ще й премії отримувати а от тим хто дійсно працює то дуля є білі і чорні люди короче хто жив той живе!
12 Вересня 2019, 02:12
Яка премія? Вона працює пару місяців з якіх половину у відпустці. Пенціонери ще потягнуть трохі,а інші підуть від неї ,бо не з того ,вона почала свою роботу. Ото корупція вам -їжте мовчки.
12 Вересня 2019, 14:23
Басалик вижини Назаручку!!!!!!! Вона там Вам таке прокручує, що волосся дибки стає
12 Вересня 2019, 21:21
У неї посадковий оклад в районі 40 тисяч
12 Вересня 2019, 23:39
Люди як ви це можете терпіти? Це ж ваши податкі? Навіть півроку не працює,а вже премії? За що? За те що скорочує ФАПи ,і економить кошти депутатам,щоб ті крали і надалі.... Вигнати таку .
13 Вересня 2019, 01:51
Якщо хочемо щоб в краіні щось змінилось, про будь які преміі на будь якому рівні, потрібно забути на років 10.Спочатку результати дайте ,а потім про зарплати і преміі дбайте.