Начальник рожищенської поліції розповів деталі смертельної ДТП у райцентрі

10 Вересня 2019, 13:13
Підполковник поліції Олександр Басалик на сесії Рожищенської міської ради 9041
Підполковник поліції Олександр Басалик на сесії Рожищенської міської ради

Начальник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції, підполковник поліції Олександр Басалик розповів деталі смертельної ДТП, яка сталась у місті 8 вересня.

Посадовець прийшов на сесію міської ради на запрошення депутатського корпусу. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Зі слів поліцейського, винуватець ДТП – неодноразово судимий уродженець міста Луцьк Савицький Віталій Володимирович. Експертиза виявила у його крові 1,16 проміле алкоголю. Нещодавно його звільнили з місць позбавлення волі умовно-достроково.

За інформацією поліцейських, чоловік раніше проживав на вулиці Івана Франка з місцевою мешканкою, згодом став квартирантом одного з рожищан та влаштувався на роботу у місті Рожище.

На місці ДТП рожищенські поліцейські затримали винуватця. Його тримали під вартою протягом трьох днів. 10 вересня підозрюваному оберуть запобіжний захід.

«Слідство клопоче, аби йому обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Я думаю, що суд підтримає, адже є всі підстави для цього», – каже Олександр Басалик.

До слова, розслідуванням справи займається не рожищенська поліція, а спеціалізований відділ у слідчому управлінні, який розслідує ДТП з тяжкими наслідками.

На завершення зустрічі з депутатами Олександр Басалик зазначив, що найближчим часом поліцейські підготують пропозиції щодо убезпечення пішоходів на вулиці Незалежності. Серед пропозицій, які лунали – лежачий поліцейський і обмеження руху на головній вулиці міста.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
10 Вересня 2019, 17:48
Думаю найкращий варіант убезпечити пішоходів і водіїв це патрулювання поліцейськими не тільки клітки за олімпом з пивом в робочий час а й вулиць хоча б інколи.
10 Вересня 2019, 19:08
Клітки для пішоходів потрібні щоб не вискакували на дорогу, особливо біля кафе "містечко" там де бабки люблять перебігти через дорогу
10 Вересня 2019, 19:44
А обмеження руху на даний час по центральній дорозі хіба немає???)) Ой, єєє)) та хто ж дотримується?? А поліція не бачить-не чує))
10 Вересня 2019, 21:35
Судячи з коментів поліція винна у всьому! А про п’яного бидляка і слова(( в Рожищах бидло не переводиця. А в собі та в своіій поведінці проблему шукайте!
10 Вересня 2019, 23:01
Водій скотина однозначно. Су.. переїхати так само. Рудь тоже красавчик понаберає уйоб... дає машини, а потім ще і на угон подає, коз..
10 Вересня 2019, 23:07
Біля шкіл 1 і 2 потрібно встановити лежачих поліцейських, у Луцьку біля кожної школи є,а в нас чекають коли щось станеться,тоді реагують
11 Вересня 2019, 01:05
в Рожищі по вулиці Мазепи в непогоду нема де пройти, не те що велосипедом їхати. які є реальні пропозиції забезпечити безпеку руху??? кого питати? мер, голови адміністрації і райради нічого не можуть вирішити. пропозиції на область щодо ремонту пішохідних доріжок не подаються. Чого як їхати на Вишків по об'їзній в полі, де малий рух транспорту, є доріжки для велосипедистів??? А в нас, у маленькому Китаї, нічого не можна зробити? як говориш, то влада дурника клеїть, на ніщіту ссилається. весело і більш нічого. встидно має бути і страшно, бо на дорозі і діти!!!
11 Вересня 2019, 01:07
адміністрація район.рожище передайте це ще раз владі. може, вас почують. дякую
11 Вересня 2019, 02:18
Скільки ще будуть літати по вулиці Незалежності ті придурошні мотоциклісти, чому нема на них управи???????????????????? До кого йти???? Вони ж не здатні зреагувати на людину на пішохідному переході, а діти переходять в школу і зі школи?? Передайте Басалику особисто
11 Вересня 2019, 11:06
Я пілот на своємо двоколісному коні, виконаю любий маневр. Пішеходи лазять по дорозі і не дають почтавити новий рекорд швидкості. Тому заздріть мовчки що не можете купити собі такого байка.
11 Вересня 2019, 12:34
чмо ти, а не байкер
11 Вересня 2019, 12:36
який угон???????????
11 Вересня 2019, 13:06
Вчора син разом з однокласном їхав зі школи. Вони вийшли з маршрутки, і тут на шаленій швидкості пронісся скажений мотоцикліст. Вони аж підскочили відд несподіванки. Добре, що син ще дорогу не почав переходити. Страшно подумати, що могло бути. Діти навіть кольору мотоцикла не встигли роздивитись. Це жах. Що робиться??? Ну невже ніхто не знає, хто це літає по місту??? Придурок якийсь!!!
11 Вересня 2019, 14:57
Не ходіть по дорозі. Мотоциклісти гоцають.
11 Вересня 2019, 15:33
У нас ям та непридатних доріг занадто вже. Ще лежачих поліцейських покласти.... . Чи не краще булоб хоч деколи проконтроювати швидкість руху, парковку під заками з вкюеною аварійкою асам в маазині, на тротуаах парковку, що пройти неможна.? Де резутати дій поліції? Де конроль? Ніто ні накого не зважае. Ніхто нічого неробить. Безвідповідаьність. Робіть щось!!!!!!!
11 Вересня 2019, 15:53
Добре що асфальт кладуть. Буде де їздити
11 Вересня 2019, 19:51
не випускайте тих людей на дорогу, поліція проконтролюйте де ті барани дорогу зі своїми отприсками переходять, лечу собі по не залежності крику на все місто від вихлопа,а ті тварі кидаються під колеса,в мене тут на відео регістраторі відео пишеться,а ті не дають красу міста за секунду по знімати))
11 Вересня 2019, 19:52
пішоходи, по закону все як має бути, в вас не радарів, порушень нема, то що ви розпи*ділись, видумуєте
12 Вересня 2019, 11:49
Хай перепровірять водіїв 2- Олега Лукашенка та Сергія Чушака, обидва постійно перебувають в стані алко та нарко опьяніння. гасають вулицями ледве не збивають пішоходів!!!
14 Вересня 2019, 17:27
Доки буде вистачати у нас таких ідіотів, зі здвинутою психікою, нічого не зміниться. На жаль...