Не рекомендую: відвідувачка поділилася враженнями від піцерії у Рожищі

09 Вересня 2019, 16:25
Фото ілюстративне 11345
Фото ілюстративне

Рожищанка Аліна Кривов'язюк поділилася негативним досвідом відвідування одного із закладів громадського харчування у Рожищі.

Допис жінка розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Прикрість трапилася у закладі «Станція Піца», що на вулиці Незалежності.

«Відвідали «Станція Піца» в місті Рожище. Відвідували не раз, проблем не було. Але цього разу... Замовили піцу. Принесли не ту. Кажемо: ми не ту замовляли. А офіціант: а ви не казали, ви лише пальцем показали. Зазвичай, скрізь записують замовлення і перечитують після того, як замовлення зроблять відвідувачі. Але це не так страшно, ніби», – розповідає відвідувачка.

Суші ж принесли з плівкою на рибі.

«Далі принесли суші «Філадельфія». А це просто жах. Всім відомо, що ці суші з лососем. Але для сушиста, який працює в цьому закладі, з лосося відходів нема, бо він все використовує. От і нам це попалось. На фото видно (можливо не виразно) присутність сірої плівки. Це та плівка, яка огортає кишки в рибі. Ми попросили сушиста підійти і зняли цю фігню з суші. Він відмовився, тоді бармен занесла це «м'ясо» йому показати. Ви не повірите, яку відповідь дав сушист – це прожилка з лосося. Ну, в рибі розбираємось, бо є рибаки в сім'ї. Ось так. Не рекомендую «Станція Піца», особливо суші!» – резюмує жінка.

Ті самі суші
Ті самі суші

Коментарі
09 Вересня 2019, 19:44
Піцца не до печена. Завжди воняє.
09 Вересня 2019, 20:12
Заклад спортився кардинально, там нема майже нічого смачного. Я незнаю який треба мати талант щоб зіпсувати піцу)))) Авеліно зе бест!!!!
09 Вересня 2019, 20:16
Аліна у наз Зезвізда, їй все не таке і не так, сама правильна баба в Рожище
09 Вересня 2019, 20:19
Піца гамно. В суші інгредієнтів мало.
09 Вересня 2019, 20:33
То не їжте гімно, якщо Ви його жерете, то для Вас воно смачне, підніміть свою товсту сраку і спечіть смачну
09 Вересня 2019, 21:06
Ну вам може під пиво чи водку, то і шикарна. А хто ще має здоровий глузд, то вже туди не піде, поки не буде змін. В мене дійсно смачна виходить, мінімум зусиль, трішки любові. Один плюс, що сальмонеліоз не був виявлений, хіба вже у постійних прихильників імунітет мабуть виробився на його.
09 Вересня 2019, 21:40
Я лише беру кальцоне, то нормальна піца, бо ті інші, то дійсно пересушені чи інгредієнти розкидані не так як треба. Пиво часом добре, часом ні.
09 Вересня 2019, 23:27
Ну як завжди, для Аліни все не так , завжди шукає негатив у всьому і всіх , тому з цим і живе
10 Вересня 2019, 00:41
Ми теж замітили, що раніше готували піцу кращу ніж зараз.<br/>Надіюсь виправляться
10 Вересня 2019, 02:04
Спілку розсварила теперичка лізе в Піцу. Угомонись бабо
10 Вересня 2019, 04:11
Піца спортиласть в ківерцях і то краща
10 Вересня 2019, 13:17
Ви мене пробачте,та купити кисле пиво,а тобі ще будуть доводити,що воно свіже і не злите,то це вже край.<br/>На наступний раз піде те пиво на експертизу та піднімуться усі документи на ліцензію.Правда,якщо нам іще захочеться переступити поріг цього закладу .Інгридієнтів-не доважують,суші були не свіжі...От так посиділи і викинули гроші на вітер.Обережно із замовленнями для діток,хто знає чим може обернутись такий відпочинок.
10 Вересня 2019, 15:47
Піца недопечена! суші як плювок в обличчя , за ті ж самі гроші як наприклад хороші суші в Базиліку. Ціна - якість - ДНО!
10 Вересня 2019, 17:26
Да заклад став ужасним, позор!!
10 Вересня 2019, 17:30
Я думаю, що решти закладів ситуація не Кращого якщо не ще гірша
10 Вересня 2019, 22:06
Чого ви обвиняєте АЛІНУ ?Що правда очі коле ?Просто треба провести зміни, щоб повернути ГОНОР закладу.Люди були ж задоволені .Я сама неодноразово замовляла Піцу і <br/> томатний сік.Чому тепер така ситуація?ДУМАЙТЕ!!!
10 Вересня 2019, 22:37
Аліна не звернулась до суду чи Держпродспоживслужби,чи “Спілку захисту споживачів”,а одразу почала виказувати своє “фє”через фейсбук?Бо вона сама не права.
10 Вересня 2019, 22:39
Шановні!!!Справді все спортилося як подання їжі так і відношення до клієнтів зі сторни персоналу! приносили нам піцу різну коли з волоссям коли серу коли недопечену .....і краї завжди закатані самий коржик неправельно роскатаний...справді жах....а нащот персоналу згадайте як на початку всі бігали як Станція відчинилася ....кожну серветку забирали і питалися чи все добре ...а зара заходиш і кричиш ?єєєє хто ....отакто <br/>..якщо хтось із персоналу цей коментарій читає<br/><br/>.то зверніть на це увагу.моє побажання виправляйтеся!!!!
11 Вересня 2019, 15:52
&lt;p&gt;Правда незнаю для чого заклад тримає бичь в ролі офіціантів які навіть незнають слова &amp;laquo;сервіс&amp;raquo;&lt;br /&gt; Замовлення від кухні чекати 30-60хв (НЕ ПРИ ПОВНІЙ ПОСАДЦІ)&lt;br /&gt; Посуд дуже брудний&lt;br /&gt; Огидно&lt;br /&gt; Офіціанти можуть просто завісати біля бару і давати пі**уна з барменом,а на гостей які сидять всеодно.&lt;br /&gt; Адмінстрація прочитайте хоть раз в рік книгу скарг і пропозицій&lt;br /&gt; До вас скоро остання собака не прийде&lt;/p&gt;
11 Вересня 2019, 23:26
Картопля фрі пережарена, олія на тарілці, а кетчуп гіркий надто. Варто звернути увагу на роботу кухаря. І звичайно чистота бажає кращого, запустили заклад.
12 Вересня 2019, 02:03
Дочка отруїлась в цьому закладі кілька місяців назад піцою...Довелось звернутись в лікарню.Місцева санстанція дивним чином стала на захист піцерії звинуватиши в причині отруєння саму потерпілу.Минайте цю станцію Піца,в нашому рідному місті ще є хороші заклади де професійні кухарі готують смачні піци.....