Рожищенець на акордеоні переграв «Нірвану»

30 Листопада 2016, 19:09
4131 Джерело: i.ytimg.com

Викладач Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського, акордеоніст, рожищенець Роман Воронка створив незвичний кавер на відомий трек гурту «Нірвана» «Smells like teen spirit». Інформує «Таблоїд Волині». Музикант зіграв пісню на акордені.

Відеозйомкою і монтажем займався Антон Аношин. Для зйомок вдалося «зловити» атмосферні засніжені дні у Луцьку.

Роман Воронка акордеонним виконавством займається вже 16 років, за плечима – музична школа, училище та консерваторія. «Кліп знятий з метою популяризації акордеону та руйнування стереотипів, мовляв цей інструмент не форматний для сучасної та прогресивної музики. Насправді ж на ньому виконується репертуар від барокко, класики, авангадру до року, попу, дапстепу та інших напрямів», – каже музикант.

Акордеоніст не збирається зупинятися на досягнутому й прагне відкривати нові грані улюбленого інструмента.

«Звичайно, головним представником українського акордеонізму, який висунув та пропіарив інструмент на високий рівень, був всім відомий Ян Табачник. На сьогодні в Україні ніша сольного акордеоніста вільна. Тому буду старатись проходити призму розвитку, трансформації та соціальної адаптації. Головне – мати мрію та мету і йти до них, не зважаючи ні на що. Праця в будь-якому випадку мусить принести свої плоди», – розмірковує Роман.

*****

Використання цього матеріалу без дозволу редакції Район.Рожище заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу  [email protected]

 

Коментарі
30 Листопада 2016, 22:27
Браво Рома
30 Листопада 2016, 22:34
Молодець що тут скажеш
30 Листопада 2016, 22:43
От вам і приклад ангажованості, новину про &quot;Аколаду&quot; і Богомаза виділили як основну подію дня а про Романа Воронку ні. Вчому різниця між ними? Богомаз більше рожищенець ніж Воронка?<br/>p.s. Комент прошу не терти а дати відповідь
30 Листопада 2016, 22:47
Меломан, ти що хворий, чи сліпий. ВОРОНКА СТОЇТЬ НА ГОЛОВНІЙ!!!
30 Листопада 2016, 23:11
Перестаньте собачитися врешті решт.Порадійте,що у нас є такі талановиті люди)Що Роман Воронка,Що Віталій Богомаз,Віка Гурська....Невже мало зла у нас,мало війни.ще треба між собою гризтися.Я радію за кожного,головне,щоб зіркова хвороба не зломила .А це видно,що талантище,видно,Господь і справді наділив наших людей неабияким талантом
30 Листопада 2016, 23:19
Нікому не в образу но талант Воронки тут виділяється серед усіх вище вами перерахованих
01 Грудня 2016, 00:19
Мені сподобалось.
01 Грудня 2016, 00:39
Впевнена.Роман переплюне Яна Табачника! Хай тобі щастить хлопче! Слухала І -мурашки по шкірі...
01 Грудня 2016, 12:26
клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! успіхів у творчості!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01 Грудня 2016, 14:41
Дуже сподобалось,радію за талановитих!!!!!!!!!!!!!!
01 Грудня 2016, 18:34
Меломан, покажи свій талант, якщо він в тебе є, і про тебе напишуть.
02 Грудня 2016, 04:18
Прекрасний музикант,віртуоз в грі на акордеоні,самородок рожищенського району,талантище!!! Слухала гру затамувавши дихання,одержала величезне насолодження від виконання «Smells like teen spirit».Бажаю всіляких перемог на конкурсах і подальшого розвитку таланту.Хай щастить у житті і на творчій ниві!
02 Грудня 2016, 14:24
Романе та просто супер музикант . Тобі немає рівних. Хай щастить . Радуй всіх своїм талантом.
02 Грудня 2016, 18:57
Молодець! Курт Кобейн був би в захваті))