У лікарні помер велосипедист, якого збив бус у Рожищі

08 Вересня 2019, 20:43
15198

Чоловік 1955 року народження, який постраждав у ДТП, помер у лікарні від отриманих травм.

Про це Район.Рожище стало відомо з власних джерел. 

Нагадаємо, 8 вересня ввечері водій білого мікроавтобуса марки «Mercedes» наїхав на велосипедиста. Зі слів свідків автопригоди, водій буса був у стані алкогольного сп'яніння.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

 

Коментарі
08 Вересня 2019, 23:45
Rest in peace
09 Вересня 2019, 00:13
Царство небесне велосипедисту. <br/>А водій буса тепер вбивця і йому з цим жити.
09 Вересня 2019, 00:15
&amp;quot;Шановні журналісти! &amp;quot;<br/>А ви до цього часу не встановили учасників ДТП?
09 Вересня 2019, 00:18
Від помилок у житті ніхто не застрахований, Судити має право лише Бог. Не спішіть з ярликами, свого майбутнього ми не знаємо і кожен відповідатиме за себе... Співчуваю родині.
09 Вересня 2019, 00:29
Хто учасники ДТП?
09 Вересня 2019, 00:30
Це,що за кермом був у нетверезому стані серед білого дня в центрі, а там купа дітей, це нічого?
09 Вересня 2019, 01:00
повезло що ваших діток не подавив які люблять повискакувати на проїжджу частину , мотоциклісти &amp;quot;джмелі&amp;quot; всіх тільки давлять чорти))
09 Вересня 2019, 01:00
візьмуть на поруки або відкупиться нормальний суд
09 Вересня 2019, 01:00
то ше так таксисти наші місцеві ганяють франко пяний закомаряний плюс гардєєв, вже ніби камери є, а вони летають
09 Вересня 2019, 01:30
не Рожище ,а якась гоночна траса, всі ганяють, шумлять, дітей давлять)) клоуни , особливо жіночки радують
09 Вересня 2019, 01:33
їхав шофер рудя і був його .
09 Вересня 2019, 03:16
Неодноразово бачила,як біля другої школи гордєй летить,іде на взлет,а там купа дітей,взрослий мужик,а мозгів не нажив
09 Вересня 2019, 03:49
Зубніка перевірьте нашого місцевого сашика Леонця він частенько їздить випивший з поліклініки на своєму авто, і ганяє дуже швидко, мовляє що він лікар і в нього связі великі
09 Вересня 2019, 04:03
Шановні,перш ніж коментувати,подивіться ще відео з місця ДТП. Там усе буде і видно,і зрозуміло.
09 Вересня 2019, 04:05
Кожен має відповідати за свої вчинки!!!!!
09 Вересня 2019, 04:12
Давно пора внести закон про відповідальність і пішоходів і велосипедистів. наші вельме шановні мусара ну ні..я нероблять для безпеки руху.!!! Прийміть співчуття:(
09 Вересня 2019, 04:25
А що ж ви там такого побачили на відео і що саме вам стало зрозуміло!?
09 Вересня 2019, 05:10
Подивилася відео, це жах. Там явно водій не тверезий!
09 Вересня 2019, 09:43
Подивився відео. <br/>Там сліпий за кермом автомобіля.
09 Вересня 2019, 10:18
Яке ще відео? Де воно?
09 Вересня 2019, 11:06
Прошу звернути увагу на водія та жителя м.Рожище<br/>Сергія Чушака, який проживає на вулиці квітнева 34-36.<br/>Так як він не одноразово порошує правила дорожнього руху та їздить у стані нарко-алко-опьяніння.
09 Вересня 2019, 12:54
Да ментам пофіг, вони як праститутки хто більше заплатить той правий.
09 Вересня 2019, 13:44
Факти в студію.<br/>Якшо нема фактів то ти пітух.<br/>Такшо завали і сиди там.
09 Вересня 2019, 19:52
Коли вже накінець поліція почне працювати хоч би зробили так щоб боялись їх трохи а то тільки в буді сидіти в олімпі а водії ганяють як скаженні
28 Березня 2020, 15:11
Добре ті мєнти знають хто і як їздить. Хто і як з ними розраховується. Але це все до пори до часу.