У центрі Рожища мікроавтобус збив велосипедиста

08 Вересня 2019, 19:10
13916

Дорожньо-транспортна пригода сталася у центрі міста біля магазину «Люкс».

Про це з місця події повідомляє кореспонден Район.Рожище.

8 вересня, близько 18:35 водій білого мікроавтобуса марки «Mercedes» наїхав на велосипедиста. Зі слів свідків автопригоди, водій буса був у стані алкогольного сп'яніння.

Велосипедиста забрала карета швидкої допомоги. Станом на 19:00 на місці працює поліція.


Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
08 Вересня 2019, 22:35
Кого це збили?
08 Вересня 2019, 22:41
Чоловік помер в реанімації
08 Вересня 2019, 22:47
От і маєте, беріть далі на поруки колективу.
08 Вересня 2019, 22:48
чий бус?
08 Вересня 2019, 23:00
А для чого номер закрили хай знають свого вбивцю.
08 Вересня 2019, 23:02
Звичайно прикро і жаль, але заради справедливості потрібно сказати, що велосипедисти в Рожищі на дорозі це дике пекло.
08 Вересня 2019, 23:10
123 Твій автобус
08 Вересня 2019, 23:50
Якщо певні особи перестануть п'яними кататись, перевищувати швидкість, навчаться паркуватись а не кидати посеред бардюру свою чортопхайку тоді дивись і краще може стане в місті їздити. І велосипедисти перестануть їхати посеред дороги бо ж напаркують обабіч дороги.
08 Вересня 2019, 23:59
Нічого водію не буде.Візьмуть на поруки.
09 Вересня 2019, 00:01
Тобто, коли велосипедист виїжджає на перехрестя, чи на пішохідний перехід, чи об'їжджає припаркований транспорт, то в тому, що він не удосужуться повернути своє кепало, щоб глянути чи не опиниться він раптом на капоті автомобіля винуваті водії.
09 Вересня 2019, 00:18
тихо
09 Вересня 2019, 00:42
Ви довб***би, хто пише, що велосипедисти мають дивитись наліво і направо, коли п'яне чмо їде хєр знає як і з якою швидкістю по центру. Я подивився би вам в очі, коли таке х**ло збило б вашого батька.
09 Вересня 2019, 00:58
щось Рожищанка мовчить, і вот неукладочка, мотоциклісти нікого не збили і щось з ними автопригод меньше, дивно да, шановні де*іли рожищани ))
09 Вересня 2019, 01:00
повезло що ваших діток не подавив які люблять повискакувати на проїжджу частину , мотоциклісти "джмелі" всіх тільки давлять чорти))
09 Вересня 2019, 01:01
то ше так таксисти наші місцеві ганяють франко пяний закомаряний плюс гардєєв, вже ніби камери є, а вони летають
09 Вересня 2019, 01:51
А на спортивних моциках, що виробляють. Добре, якщо ці дибіли самі гепнуть. А якщо наших дітей. На, що дивитися поліція. Бардак.
09 Вересня 2019, 03:01
навчи своїх отприсків правил дорожнього руху, щоб не вискакували, бо за веплосипедистом підуть діточки причому не важливо чи мот чи авто. на дурочка для тебе : <br/>4.14<br/>Пішоходам забороняється:<br/><br/>a)<br/><br/>Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;<br/><br/>б)<br/><br/>раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;<br/><br/>в)<br/><br/>допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
09 Вересня 2019, 03:44
Сидорука ставити на патруль він порядок наведе, і верніть кропиву точно буде порядок
09 Вересня 2019, 12:09
Ти за свої слова відповісти зможеш?
09 Вересня 2019, 17:22
Хто такий той Додік?
11 Вересня 2019, 05:12
Взагалі по місто більше 50,ато і 40 їздити не можна!!!А швидкість мотоцикліста які ганяли ого-го!! Він їде ,а ти прислухаєшся,чи не гепне когось!?<br/>Є кар'єри-ганяйте!!<br/>А чоловіка шкода...