Жителі Рожищенського району можуть записатися на прийом лікаря онлайн

06 Вересня 2019, 11:15
Головна сторінка сайту. Знімок екрана. 12109
Головна сторінка сайту. Знімок екрана.

Опцію нещодавно представили для користувачів мережі на новоствореному офіційному сайті медустанови.

Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Відтепер пацієнти можуть записуватись на амбулаторний прийом до обраного лікаря, з яким укладено декларацію, на визначений час в режимі онлайн, зайшовши на офіційний сайт закладу КНП «Рожищенський ЦПМСД». Після нескладної реєстрації, можна обрати зручний час для прийому у лікаря. 

Також зареєструватися можна за номерами телефонів: 2-14-76, 097 08 43 925, 095 17 87 986.

Коментарі
06 Вересня 2019, 14:32
Нормальний сайтик склєпали. Нічо собі!
06 Вересня 2019, 15:16
Леся рулить)) молодець баба! навела трохи шухер там!
06 Вересня 2019, 15:48
Як не надавали квапіфікаційної медичної допомоги.Так і не надають. Для чого ця структура?
06 Вересня 2019, 15:57
А ти, я бачу, дуже кваліфікований лікар що в одній особі оцінюєш якість роботи лікарів. <br/>Сам, мабуть, не один медогляд не проходив за життя з власної ініціативи, а коли хворієш то лікарі винні бо немає чарівних ліків щоб здоровим за один день стати.
06 Вересня 2019, 19:16
Записатись можуть,але лікарям про це невідомо.
06 Вересня 2019, 20:04
ця структура розпадеться
07 Вересня 2019, 03:56
Хто цікавиться(лікар чи пацієнт) ,той давно знає і записується на прийом .А Леся Іванівна-молодчинка .За короткий час вона дуже багато всього змінила і зробила в кращу сторону.З працівниками- дисципліна.Ну ця кандидатка явно підходить на цю посаду.
07 Вересня 2019, 21:31
Дуже багато-це що? До лікарів чергі страшні,діти помирають ,з температурою 3 години під кабінетом . Хто там так Лесі одне місце ........ ?
07 Вересня 2019, 21:34
Лікарі не мають &amp;quot;цікавитись&amp;quot;. Мають бути сбори,де медперсонал ознайомлять з функціоналом.