У Рожищі вночі горіли гаражі

31 Серпня 2019, 09:45
У Рожищі вночі горіли гаражі 7566
У Рожищі вночі горіли гаражі

У Рожищі на вулиці Калнишевського була пожежа.

Загорання трапилося після опівночі, 31 серпня. На місці працювали пожежники і поліція.

Внаслідок пожежі згоріли два гаражі та літня кухня. В одному гаражі була стара машина.

Зі слів сусідів, у цьому будинку проживають діти старшого шкільного віку, які залишилися одні. Батько помер, а матір їх покинула. 

 









 

 

 

 

Коментарі
31 Серпня 2019, 16:16
Люди що ви видумуєте? Згоріло 2 гаражі і машина там до літньої кухні ще горіти і горіти мало! І мати не покидала нікого, бо дітей потрібно за щось кормити а вона одна, не справляється, тому і у нічну зміну напевно робить!
31 Серпня 2019, 17:45
Повії не тільки в нічну зміну працюють , а діти теж займаються чим захочуть.
31 Серпня 2019, 17:54
Сиш кєнт? Ти за базаром сліди
31 Серпня 2019, 18:01
Всі на вулиці знають, як жив Микола ,то був толк і був хазяїн. А тепер все засрала та Наташка і в хаті , і на городі Джунглі.Ніякого виховання дітей, чого служби закривають очі на цю сім'ю???
31 Серпня 2019, 18:47
макарон травку курив та спалив гаража
31 Серпня 2019, 18:48
діти з хати зробили притон треба в соціальні служби звонити
31 Серпня 2019, 18:53
Слухайте 111 якщо ви повія то вам ніхто не винен а моя мама працювала до сьогодні в нічному магазині в місті Луцьку.<br/>Особисто я незнаю хто це 111 но я скажу якщо б у вас були діти підліткового віку і у вас померти чоловік (жінка) то ви б знали як вашко заробляти на дітей і на себе коли треба платити за газ світло воду і так далі.<br/>Коли нас дітей кормити треба то ми ж неходемо просити гроші під церквою щоб на їжу було.<br/>Ми розуміємо нашу маму і вдячні їй за все те що вона для нас зробила і продовжує робити.<br/>Але ніхто невиноватий що зараз повідкривались магазини в яких робити потрібно через день.<br/><br/><br/>А тепер я звертаюся до цієї групи Район.Рожище по-перше згоріло 2 гаражі та хлів а не літня кухня. А по-друге мама нас не залишила а пішла на роботу заробляти гроші щоб нас кормити та вдівати.<br/><br/>Ця ситуація з пожежою це просто нещасний випадок із слів поліцейських. Такшо люди схаменіться наша мама нормальна і ніяка вона не повія кщо незнаєте но не говоріть фігні.
31 Серпня 2019, 18:56
&lt;p&gt;Є така приказка &amp;quot;Пи**ш хуйню, ростеш дибілом&amp;quot; такшо люди хватить обманювати себе та інших людей&lt;/p&gt;
31 Серпня 2019, 18:59
Но, спав і уві сні так засвистував через бульбулятор
31 Серпня 2019, 19:14
давно гроші просили на лікування,а оказалось брихня
31 Серпня 2019, 19:15
Дивіться краще за собою. У вас є діти і у вас є внуки. Я сьогодні звільнилась з роботи заради дітей щоб бути поряд зними. А за що тепер мені їх кормити?
31 Серпня 2019, 19:37
Краще тею брехньою оказалося те що ти бажаєш собі
31 Серпня 2019, 21:47
Невже ви не бачите в якому стані ваші діти? Вашого сина за руки і ноги виносили з хати, бо сам йти він не міг. Був дуже п'яний чи обурений.
31 Серпня 2019, 22:58
&lt;p&gt;Наркопритон в гаражі був! Хімією з подвір&amp;rsquo;я сиердить напевно варив амфетамін! Наркомани!!!!&lt;/p&gt;
31 Серпня 2019, 23:02
Неодноразово нюхали альфу в нього в гаражі!<br/>Це барига!!! Продає траву і альфу! Скажіть ньому хай перестане бо вже не можу єбашити!!
31 Серпня 2019, 23:28
Ахах, тож разом курили і нюхали, приходь
31 Серпня 2019, 23:37
&lt;p&gt;Люди схаменіться внатурі, вам не пофіг на мою жизнь? В кожного є своє життя і керуйте їм, навіщо вам моя сім&amp;#39;я і як ми живем? І звертаюсь до СУСІДКИ Наташка(тобто моя мама) не застала ніц, якщо на городі зілля то не забувайте що на дворі осінь і сезон купання картоплі, і незабаром цього усього не буде! А те що стосується хати! У мене в хаті чисто, так що позакривайте їба****чки і дивіться які ви правильні&lt;/p&gt;
01 Вересня 2019, 00:47
а ви хоть того города садили?
01 Вересня 2019, 01:16
Я вже картошку копаю, то нічого?щ
01 Вересня 2019, 18:17
Там в хаті так засрано.Був раз в житті.Це такій п**дєц ви б бачили.Там притон.Юля з 13 років спить з хлопцями.Там той хлопець і живе в її.Богдан наркоман.
01 Вересня 2019, 19:10
Слухай тіпуля хулі ти пиздиш що я сплю з хлопцями з 13 років?<br/>Тиждень сука небувалий біля мене свічку мені нетримав коли я спала з хлопцями правда?<br/>Тоді хулі ти пиздиш в 13 років в мене ще навіть хлопець ніякий нежив такшо непизди сука і я не шлюха щоб спати з хлопцями мені лише 15 років і ніским я неспала і несплю такшо рот прикрий
01 Вересня 2019, 21:51
на лавочці сидіти з бутилкою пива і сигаретою то хороше в 15 років
01 Вересня 2019, 21:56
бачила як по центрі йшла з бутилкою пива
02 Вересня 2019, 12:00
Вона вже два місяці ходить в одному тому самому, не розчесується. То нормально для дівчини??? І по центрі так лазить. Жах!!!
02 Вересня 2019, 12:32
І від неї смердить. Напевно не миється
02 Вересня 2019, 14:41
Люди,вам ще не навбридло пермивати один одному кістки..?<br/>ХТО і ЩО-це тільки особиста справа .<br/>Нехай би, що кожен про себе думав,та НІХТО не ІДЕАЛЬНИЙ.<br/>Закрийте цю тему.Нехай кожен погляне на себе.<br/>Бо кожного з нас буде судити Вищий Суддя лише за наші особисті діла ,слова і навіть думки.<br/>Зупиніться,ради Бога,(та і ради себе )поливати гряззю один одного.<br/>Як ще сайт ,якщо він важае себе порядним,може таке себе поміщати.