Померло трьохмісячне немовля з Рожищенського району

29 Серпня 2019, 15:00
Смерть / Фото ілюстративне 9028
Смерть / Фото ілюстративне

У Луцьку в обласній інфекційній лікарні померла трьохмісячна дитина з Рожищенського району.

Про це Район.Рожище стало відомо із власних джерел.

Дитина померла 27 серпня. До цього у Рожищі батьки з дитиною звернулися до лікаря з кашлем. Оскільки температури не було, тому їх відправили додому.

Пізніше дитині стало погано, після чого на автомобілі швидкої медичної допомоги її доставили в реанімаційне відділення у Луцьку, де вона і померла.

У коментарі Район.Рожище головна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги Леся Басалик зазначила, що не може розголошувати медичної таємниці і запевнила, що дитина спостерігалася та обстежувалася, неодноразово була в обласній клінічній дитячій лікарні.

«Дитина згідно протоколу попала в обласну клінічну дитячу лікарню. Неодноразово на тому тижні вона була на прийомі у спеціалістів в обласній клінічній лікарні. Всю допомогу надавали згідно правил. Я не можу розголошувати про стан здоров'я. Вона не лежала у нас тут в Рожищах, а відразу як тільки звернулися, ми направили їх туди», – сказала головна лікарка Рожищенської ЦПМСД Леся Басалик.

Коментарі
29 Серпня 2019, 22:57
Брехня.<br/>Дитина лікувалась в рожищенській лікарні-була виписана додом, через деякий час їй стало гірше і батьки одразу поїхали в обласну лікарню
30 Серпня 2019, 00:14
Як би там не було,дитинки не повернеш.Хай Господь прийме її душу.Щирі співчуття батькам.
30 Серпня 2019, 13:51
Звичайно, не повернеш. Це величезне горе.<br/>Але як жити батькам з усвідомленням того, що дитинку можна було вилікувати, але в Рожищах не змогли справитись із звичайним запаленням
30 Серпня 2019, 14:51
Це сука на вашій совісті, ви підари вбиваєте дітей не якійсними прививками і не визнаєте того, хай гріх які ви робите ляже на ваше покоління.
30 Серпня 2019, 16:21
Тут справа не в прививці, а в недобросовісному лікуванні(<br/>Якби в Рожищах виявили і вилікувалися запалення-дитинка була б жива.<br/>А її «вилікували» від кашлю і виписали додому із запаленням
30 Серпня 2019, 17:52
Лікарі не Боги!!!! У таких меленьких дітей, запалення розвивається за декілька годин!!!! Просто з блискавичною швидкістю!!!!!! Прививки в лікарні хороші!!!!! Своїй робила всі, як потрібно по календарі, жодної реакції не було!!!!!
30 Серпня 2019, 18:11
Навіщо писати те, чого не знаєте.Дитина була виписана з Рожищенської ЦРЛ ще місяць тому.В дитини 3 дні була температура, батьки на 4 день звернулись на приймальне відділення і то в 21 годині.Їй зробили аналізи і направили на Луцьк.
30 Серпня 2019, 19:44
Психологія людини така,що коли людина переживає велике горе,то вона намагається знайти винних.В такому випадку,з людини ніби змінається відповідальність і почуття провини.Важко близьким жити з усвідомленням того,що можливо вони не догледіли,можливо потрібно було наполягати щоб лікарі госпіталізували дитину,краще обстежили.<br/>Лікарі- не боги.Іноді не все в їх руках,так,на жаль,сотні врятованих життів ними не варті одної смерті,тим паче якщо якшо померла близька вам людина!
30 Серпня 2019, 20:17
перевірити фінансову діяльність Назаручки за часів правління Мосійчука
30 Серпня 2019, 21:05
так у неї зарплата більше 20 тисяч і дерибан на ремонтах
31 Серпня 2019, 00:32
Таких лікарів треба взагалі не допускати до дітей позбавляти їх ліцензії лікарів маленьке янголя напічкати всякіми уколами деж сердечко витримає Бог вам суддя не спасли маленьке дитя.Батькам співчуваю тримайтеся.
31 Серпня 2019, 17:15
Ви абсолютно праві.Лікарів потрібно звільнити,а лікарню закрити.А лікуватися примочками і травками,а народжувати взагалі в полі,шоб від сінокосу не відлучатися