Волонтери збирають дітей з рожищенського притулку до школи і просять допомоги

22 Серпня 2019, 11:21
3825

Нещодавно волонтери відвідали Притулок для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації у місті Рожище.

Відповідну інформацію опублікувала у мережі волонтерка Анастасія Грицан.

«Друзі, вчора ми відвідали дитячий будинок у Рожищі, порадували діток солодощами з фруктами, але до 1 вересня діткам потрібні рюкзаки і шкільні речі! Прошу у кожного допомоги: якщо у вас є рюкзаки в хорошому стані, шкільна форма, рубашечки, кофти, взуття, будь ласка звертайтеся за телефоном 099 63 01 323. Ми приїдемо і заберемо! Щоб діти до 1 вересня мали речі! Діток – 35, вік від 3 до 18 років!» – йдеться у дописі.

Коментарі
22 Серпня 2019, 14:46
А чим зайняте керівництво притулку?<br/>Кожен рік одні і ті ж проблеми. Ще не набридло циганити гроші. Ви хоч знаєте які кошти виділяє держава на ці речі. І ще одне. З тих 35 дітей аби 5 ча б робили вигляд що ходять в школу.
22 Серпня 2019, 15:56
До рожищанина. Якщо ти не задоволений в житті. То не обсирай тих людей яких не знаєш. Терміново, щось міня в собі,а то злість поглине тебе.
22 Серпня 2019, 18:01
а що робить адміністрація притулку визивайте Денисову
22 Серпня 2019, 18:18
В першу чергу Денисову викликати потрібно до нашої адміністрації м. Рожеще, міського голови. Де і куди виділяються і діваються кошти. Що не тиждень, то гулянка з танцями голови. А то вчипилися за притулок. Там займаються дітьми, а ви наклепами і підюджуванням.
22 Серпня 2019, 19:45
Люди до чього ці дурні коментарі? Ми з власної ініціативи вирішили допомогти цим діткам, не притулку, не адміністрації, а тільки діткам! Нас ніхто Нічього не просив, ми самі звернулися до керівництва з такою пропозицією! Притулок в хорошому стані, керівництво приємні люди, і діти охайно одягнуті! Ми не просили допомоги, що там все погано, ми просто хотіли як краще, зібрати побільше для тих діток рюкзаків і речей до школи! Це НАША ВЛАСНА ІНІЦІАТИВА!!!
22 Серпня 2019, 20:04
Люди, будь ласка, менше негативу! Я одна з цих дівчат, продаж своїх речей з метою допомоги діткам, бо знаю як багато коштів потрібно на їхнє забезпечення! Наразі, назбиравши суму вибір впав на ваш дитячий будинок, бо дуже хотілось хоч чимось допомогти цим діткам
22 Серпня 2019, 20:27
Звертаюсь до Рожищанина , а ви де бачили чи читали що керівництво просить гроші . Ви навчіться спочатку існувати в суспільстві самі , а потім гадіть на інших, чи ви судите по собі ? Не помагаєте нікому самі то не заважайте іншим. А дівчатам волонтерам велике дякую. Таких би людей побільше то жити і легше було б бо з таким як Рожищанин далеко не запливеш він же ж тебе і потопить. А дівчата молодці не пожаліли своїх зароблених грошей та часу ( хоча мають своїх дітей і є на кого потратитись) , а рішили помогти дітям з інтернату. Творіть добро воно Вам верниться.
22 Серпня 2019, 21:40
Дивує те, що Керівництво навідріз відмовилися приймати ці всі речі!!! На 2тисячі куплено канц.товарів, дуже багато речей зібрали в ідеальному стані, 15 рюкзаків також в ідеальному стані! В нас просто ШОК! Ну якщо не потрібно там , то будуть нам раді в іншому дитячому будинку!