Козин: гостро постало питання доїзду дітей до школи

27 Листопада 2016, 08:00
2266 Джерело: rozhadm.gov.ua

Батьки школярів з Козина просили голову Рожищенської РДА Інну Гайворонську вирішити питання з доїздом дітей до Рудко-Козинської школи.

«З колективним зверненням до голови райдержадміністрації прийшли мешканці села Козин. Батьки школярів просили посприяти в організації доїзду своїх дітей до Рудко-Козинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Навчальний заклад відвідує 32 учні з села Козин, відстань до школи досить велика, її школярам, особливо учням початкових класів, долати важко», - йдеться на сайті Рожищенської РДА.

Як відомо, голова райдержадміністрації дала вказівку структурним підрозділам вивчити питання та максимально швидко прийняти відповідне рішення

Коментарі
27 Листопада 2016, 16:16
Школи закрили, тепер власним транспортом розвозьте дітей по школах району.
27 Листопада 2016, 17:32
ми вже дожились до ручки...зато маем відьну і незалежну...........
27 Листопада 2016, 17:36
йде до того що підводою будем розвозити дітей до школи..............
27 Листопада 2016, 18:35
.
27 Листопада 2016, 20:09
Докерувались. А Переспа ДЕ?
27 Листопада 2016, 21:26
буде легше до окопів заперти захіщати мільони кулевлобів
27 Листопада 2016, 21:54
Вона бачте вивчить питання, а школу як закривала чим думала?
28 Листопада 2016, 10:47
То все регіонали винні! В одній із трьох коробок, які я знайшов у смітнику, був детальний план по зриву навчального процесу у с. Козин.
28 Листопада 2016, 11:47
Шановні батьки з Козина! Ви чим думали, коли через директора школи дітей забирали. Піти на такий крок можуть тільки самовбивці. Почекайте, це ще не зима. Нехай позамітає, обіцяють одну з найсуворіших зим - от тоді почухаєтесь! Запам'ятайте! Коли закривають школи - відкривають тюрми. Мати такого гарного сільського голову, який до останнього тримав оборону від навали гайворонської, а ви, батьки, не прийшли і не підтримали. Тепер це Ваші проблеми і, повірте, ніхто їх вирішувати не буде. Бо автобуса нам на Луків дадуть, але школу ми відстояли і закрити не дозволимо. А Вам потрібно було директорку поміняти, а школу зберегти. А ця звізда не сьогодні - завтра накиває п'ятами. а Ви дітям постоли шийте, щоб човгати пішки до школи могли. Ну реформа ж у нас.....
28 Листопада 2016, 16:14
Шановний Ігорю К як що ви рахуєте наукою де в одному класі навчається чотири класи,то я прошу віддайте свою дитину . При сьогоднішній програмі важко ,і якщо ви такий розумний поміняйте нам директорку ми будемо вам щиро вдячні .Ми проти щоб діти навчалися у зведених класах. Нашого сільського голову ми підтримоємо і поважаємо а вашого автобуса ми незабираємо......
29 Листопада 2016, 13:06
Ніяких автобусів не буде, навіть не чекайте....
29 Листопада 2016, 16:56
У Козині дітей вистачає на всі класи, знаю, бо моя теща з цього села. Прекрасна школа була. Почухаєтець ще не раз.
29 Листопада 2016, 21:41
Інна сказала що вирішить дане питання -значить вирішить.
02 Грудня 2016, 21:53
Таке враження що ви думаєте що у нас тільки цього року діти пішли навчатися у Рудку.Ми уже напевно років 15 добираємося туди до школи ,просто дітей було менше .