Машина пів дня стояла на тротуарі: як паркуються у Рожищі

18 Серпня 2019, 11:28
6593

Нахабно припаркувався на тротуарі біля магазину «Люкс» водій білої «Toyota».

Фото у редакцію Район.Рожище надіслав читач видання Віталій 16 серпня.

«Вмієм паркуватись», – іронічно пише чоловік. За його словами, машина простояла там пів дня.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
18 Серпня 2019, 15:33
І де ж були "паліцейские" зас%ані?
18 Серпня 2019, 18:01
Там йому і без поліцейських дзеркало вивернули в другу сторону.
18 Серпня 2019, 20:23
Що тут думати, різати колеса щоб не забував правила ПДР.
18 Серпня 2019, 20:59
Чого тоді нерізав ?
18 Серпня 2019, 23:07
Слухай ти "До пішохода" інтелігент нікчемний любиш піз@ити втіхаря на його сторону фраєра зі своєю білою парашею на колесах.
18 Серпня 2019, 23:39
Нагадайтено мені будьласка які там норми в ПДР. Рулеткою менше двох метрів наміряли? Доречі ніхто вам не забороняє ті колеса різати. Лище незовсім дешевий урок получиться. Суд майже400грн хуліганство десь 300грн + покришкі прийшлось би відкупити. На мою думку саме правельно булоб зробити: якщо вам аж так очі виїдав той автомобіль, визвати наряд поліції.
18 Серпня 2019, 23:56
Курва ця поліція. Їздять по центральній вулиці і не помічають його порушення в чотирьох метрах від їзди патрулювання, до речі їм же ліньки ходити, бо у них уніформа важка щоб носити краще їздити.
19 Серпня 2019, 02:04
Нічого тут робити і різати не треба! Треба паркувальні поліцію як в луцьку! Написали і чекай лист щастя, і згодом все стане на своіі місця
19 Серпня 2019, 11:31
А ще яку тобі поліцію треба А податки на їх усіх ти платити будеш
19 Серпня 2019, 14:48
Відразу видно що еволюція Пішохода не зачепила. Як був дикою мавпою таким і залишився у 2019р. Викликав би поліцію - доказав би що цивілізована людина)
21 Серпня 2019, 16:44
Водійстоїть по правилах і неху.... його срати!<br/>Тупі нікчеми хватить обсуждати людей займіця роботою