У Рожищі чоловік побив двох працівниць Дільниці благосутрою міської ради

08 Серпня 2019, 14:40
Фото ілюстративне 6816
Фото ілюстративне

Інцидент трапився близько 5:30, коли жінки прибирали вулицю.

У редакцію Район.Рожище звернулася працівниця Дільниці благосутрою Рожищенської міської ради Леся Коновал. Жінка розповіла, що вранці 3 серпня на неї з напарницею напав відомий у Рожищі підприємець Валерій Шварцкоп.

Проти чоловіка відкрили кримінальне провадження. Про це виданню Волинь24 розповів начальник Рожищенського відділення поліції Олександр Басалик.

«Заява зареєстрована, відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження – ред.). Пізніше буде перекваліфіковано на хуліганство, бо він перед тим ще ручки на дверях міської ради поламав», – повідомив Олександр Басалик.

На питання, що стало причиною нападу, поліцейський повідомив, що чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння та поводився неадекватно.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
08 Серпня 2019, 18:08
Бурого на нари!
08 Серпня 2019, 18:28
НЕВЖЕ ХОЧ ТРОХИ ПРИСАДАТЬ ФРАЄРА
08 Серпня 2019, 18:46
Щось я сумніваюсь що йому щось буде гроші як завжди зроблять все справедливості ніде нема і не буде джентельмен хренів!
08 Серпня 2019, 19:22
Бидло.
08 Серпня 2019, 20:10
То не я, то белка з цепи зійшла
08 Серпня 2019, 20:19
Чому так пізно? Дибоширив в суботу, а написали сьогодні. Чи вже намагаєтесь прикривати?
08 Серпня 2019, 20:27
Того Бурого давно потрібно ізолювати від суспільства! Скільки він вже наробив "дєлов"! Повний неадекват з явним вираженням шизофренії!
08 Серпня 2019, 20:41
хто кого прикриває? не тільки цей сайт сьогодні опублікував.
08 Серпня 2019, 21:06
А тупорилі пишуть колишній чоловік коли в самих є колишня
08 Серпня 2019, 21:40
Я завжди вважала Валерія порядною людиною. Завжди давала пожертви з зарплати на АТО. Він брав завжди пожертви ввічливо, з співчуттям. Також передавала продукти харчування. Завжди казав що все попаде до бійців.
08 Серпня 2019, 21:49
От такі у нас місцеві депутати..П'ниці, хулігани і хами...Ганьба швацкопу
08 Серпня 2019, 21:53
Порішає. Бабло робить чудеса
08 Серпня 2019, 23:10
Напишем скаргу, на наркомана
09 Серпня 2019, 00:23
Де правосуддя у вигляді міліції чому їхні начальники так себе ведуть що всі люди в шоці чому не пояснять доступно навіть в соцмережі що і як він має відповідати за законом це що така заплутана справа? Де закон порядок і справедливість це що на вулиці калічать всіх і безкарно?Ганьба!!!Дика мерзенна людина!
09 Серпня 2019, 02:28
Це в нього розминка ранішня була. Вечором в плазі буде порядна, спортивна людина
09 Серпня 2019, 03:02
а що робити з ним, якщо він траву курить
09 Серпня 2019, 03:10
Ганьба, це вся стаття?!!! І навіть тут робите того бандита не при чому!!! Могли б хоч в пресі посоромити! А бідна жінка постраждала, дітки вдома слізьми вмивалися. Ало! Народ! Де ваша людяність, співчуття, а головне чесність? Жах!
09 Серпня 2019, 11:16
Сайт Волинь 24 це теж власність Шварцкоп
09 Серпня 2019, 11:44
Добре, Бурий "поганий" наркоман,бандит і ще Бог знає шо там про нього там пишуть. Просто люди забули або просто не знали бо нах... нада ,як він постійно їздив в зону АТО, як допомагав переселенцям . Багато в нас таких волонтерів ?? Сидить диванний батальйон і при любому касякові обливають брудом ... Попробуйте самі зробіть щось корисне для суспільства
09 Серпня 2019, 12:09
Покажіть відео з камер. Чи все вже стерлось?
09 Серпня 2019, 12:55
Якби не АТО, вже б давно кридити зїли його.
09 Серпня 2019, 13:12
Нагле створіння волонтер скільки собі з того нагріб ніколи не повірю що така добра душа і ще скільки таких непотрібних пристроїлось у різних нікому не потрібних організаціях дармоїди книжок не читало а промови проголошує нікому не потрібні і все за гроші патріоти хренові!
09 Серпня 2019, 13:34
Бурий постійно їздив в АТО ? Ти нічого не попутав? Волонтерство не дає права бикувати. Не требра цим відбілювати мудака.
09 Серпня 2019, 13:43
Пора Басалику шукати заміну, він вже дискредитував себе по повній
09 Серпня 2019, 13:54
В нас взагалі все скоро буде басаликове і імені басаликів от лікарня наприклад!
09 Серпня 2019, 14:42
<p>Редакція відверто плавить дану справу<br /> <br /> 5 днів вони нічого не писали (хоча навіть Луцькі сайти висвітлили подію), і тільки тоді, як був піднятий шум - вони спромоглись на маленьку замітку. Хоча ним було передано багато інформації, фактів та контактів!<br /> таке враження, ніби у нас в місті такі події відбуваються щодня по 3 рази на день.<br /> <br /> Люди, робіть висновки самі.<br /> Завтра кожен із Вас може бути в такій же ситуації...</p>
09 Серпня 2019, 14:53
<p>схоже, що в цій історії хтось вирішив крайніми зробити журналістів))) що значить - редакція плавить? вони що правоохоронні органи? як вважали за потрібне, так написали. ви смішні)))) і шановні, ану гляньте, коли там луцькі сайти написали? не через 5 днів, коли з'явилась інформація))))))</p>
09 Серпня 2019, 15:17
Луцькі сайти написали в той же день, коли сталась подія!!<br/>а не через 5 днів<br/><br/>Зрозумійте, якщо вони назвались журналістами - їх обов'язок висвітлювати події вчасно та об'єктивно!<br/>Ви праві, вони не поліція, але і ми не пропонуєм ним розслідувати справу, а хочемо, щоб просто подали вчасно та об'єктивно інформацію. Це їх прямий обов'язок.
09 Серпня 2019, 15:41
Віддаю належне редакції і власникам цього сайту. Вони молодці, що опублікували. Могли цього зовсім не робити.
09 Серпня 2019, 16:19
Але знаєте, я тут задумалася! Те що сайт опублікував цей матеріал може означати, що він не належить Шварцкопам. Хіба би писали отак самі на себе? Цікаво-цікаво...
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
18.04.2024