У Вишеньках відбудеться День села

06 Серпня 2019, 16:33
Містер Тіко 7721
Містер Тіко

Село Вишеньки Рожищенського району відзначатиме своє свято. День села запланували на 10 серпня, початок о 15:30.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла жителька села Антоніна Клімчук.

Свято розпочнеться із виступу духового оркестру. Також у програмі: дует бандуристок, вокальна група «Яворина», гуморист Микола Репецький, шоу-балет «Elite-Dance». Тішитиме господарів та гостей свята й заслужений артист України Адам Горбатюк

Окрім того, анонсують виступ відомого стрипизера. «Опівночі прибуде Містер Тіко», – йдеться в анонсі.

Серед розваг також: лотерея, конкури, дитяче містечко розваг, смажений кабанчик, уха.

Адам Горбатюк
Адам Горбатюк

Коментарі
06 Серпня 2019, 19:50
Якесь таке дивне закінчення свята...
06 Серпня 2019, 20:04
Таня, не будьте ханжою! Чотке закінчення свята! Я піду!
07 Серпня 2019, 01:37
Бурий влаштує вам незабутній вечір. Він двірників жінок б'є то і вам надає
07 Серпня 2019, 05:14
мера Поліщука,як показало життя, він теж непогано танцює.
07 Серпня 2019, 12:13
Люди вже геть подуріли!!!! Сини, чоловіки в АТО воюють, територію тримають, а вони голим задом Тіко тішитись будуть.... Сором!!!!
07 Серпня 2019, 12:21
Війна триває вже 5 років) це що означає всім сісти і плакати. Це проблеми влади. А люди мають право на відпочинок.
07 Серпня 2019, 22:35
Нічого нового вам Тіко не покаже
07 Серпня 2019, 22:38
але має вже бути міра. що це ще за стриптизер??? на що дивитись? люди, вже по ТV скоро злягатись будуть, аби лише епатувати і заробляти бабло, то і село( в особі сільської влади) на західній Україні - малий осередок, де ще хоч якось тримається культура, звичаї, релігія і мораль, - показуватиме своїм мешканцям як, за перепрошенням, трясе геніталіями якийсь міський півник і вважатиме це нормальним і цікавим??!!Люди, куди котимось? Подумайте, а що вже замовлятимуть на свята ваші діти років через 10? Якийсь тотальний Содом((( Я проти такого в селах. Це безкультура і це прирікає село( і так приречене на деградацію) іще більше.
08 Серпня 2019, 01:26
Антоніно Степанівна, знаючи яка ви свідома і інтелігентна людина і те, як ви вболіваєте за своє рідне село- такого низькопробного контенту не могла від вас очікувати. Не тим ви наповнюється розуми своїх односельчан.
08 Серпня 2019, 12:04
Так ось, шановні. Свято громада села робить для себе. А також усіх бажаючих чекає<br/>на святі. Вашої думки ніхто не питав, так що залишіть її будь-ласка при собі. І зумійте придушити ту жабу зависті в собі. Якщо село то не означає що там якісь не такі люди.
08 Серпня 2019, 14:30
Організатори, мені так стидно за шум що вивчини в мережі. Дах в клубі поремонтувати - грошей немає, а оплитити послуги Містра - є???
08 Серпня 2019, 15:32
До вас якби і Сам Христос прийшов та сказав ,то ви б Йому відповіли:.<br/>ми що не маемо порозважитись ?!!<br/>що тут такого?! Що за хажество?!<br/>Знаете ,це те саме що мала ,не розумна дитина вперто лізе до прірви і не хоче слухатись розумних порад для їїж блага..<br/>Жителі Содом і Гомори теж не хотіли прислухатися до тих застережень які їм провіщали пророки Божі.<br/>А продовжували жити в розпусті як їм хотілося ,зовсім не боячись дочого така &amp;quot;свобода&amp;quot;приведе.<br/>Вам нагадати чи самі знаете..?<br/>Тож не грайтеся зі своїм спасінням,бо такими вчинаками ви самі незважаете Бога і даете ворогу людському права на володіння вами.<br/>Справжня віруюча і богобоязненна людина нізащо не піде на такий&amp;quot;совет нечестивих&amp;quot;.<br/>Своеми вчинками ми показуемо на яку сторону від Христа ми стамо.
10 Серпня 2019, 01:55
Соромно.. Бридко... Гидко...