Як рожищани розважалися на «Бандерштаті»

06 Серпня 2019, 09:14
4648

Поблизу Луцька відбувся 13-й фестиваль українського духу «Бандерштат». Фестивальники розважалися протягом трьох днів – з 2 по 4 серпня.

На фесті діяла одна сцена та кілька тематичних локацій, розмістилося наметове містечко. 

Як розповів організатор «Бандерштату» Сергій «Колос» Мартинюк, цьогоріч фестиваль відвідало більше людей, аніж минулого року. За підрахунками, гостей було длизько 14 тисяч. Були серед них і жителі Рожищенського району. Як вони розважалися, дивіться на фото.













Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
06 Серпня 2019, 16:54
Мда..справжне біснування.<br/>Батьки і на що ж ви дивитесь..
06 Серпня 2019, 17:02
цікаво, що би ви заспівали, якби побували на фестивалі?)))) біснування)))) ахахахаха))))
06 Серпня 2019, 17:03
Артуууур!
06 Серпня 2019, 18:17
Не було б вам так смішно ,коли б ви хоч раз побачили скільки тепер біснуватої молоді і як вони нещасні мучаться ..і то роками.<br/>Їм та їх рідним повірте.не до сміху..<br/>А теж колись ,можливо ,жили без жодних рамок моралі і не думали що до такого може дійти.<br/>Мудрі люди вчаться на чужих помилках,а не розумні і на своїх не можуть навчитись.<br/>Та біда.кажть всіх навчить.<br/>Не дай Боже
06 Серпня 2019, 18:22
Не хожу по таких міроприемствах.<br/>Я собі не ворог.<br/>Мені достньо бачити до чого це приводить .
06 Серпня 2019, 18:47
Хто як розважається. Шварцкоп позривав таблиці на міській раді і побив двірників
07 Серпня 2019, 03:07
Бандерштат - подія, на якій можна послухати якісну українську музику, зустрітись із сучасними письменниками, почути їхні ідеї і думки наживо та відпочити душею..... І ще, ще, ще багато чудового.. тому не мисліть стереотипно і не стрижіть всіх під одну гребінку....
07 Серпня 2019, 23:07
І великий плюс -фестиваль безалкогольний
08 Серпня 2019, 15:53
А чи може хтось сказати:А ЯКА ГОЛОВНА МІСІЯ фестивалю Бандерштад.??<br/>Що він пропагуе?<br/>Не заради ж одних розваг його проводять..
08 Серпня 2019, 16:04
Скажіть будь -ласка,а що в цьому фестивалі ви бачите праведне?<br/>Те що видно по фотографіях,аж ніяк &amp;quot;праведнем&amp;quot; не можна назвати.<br/><br/>Скоріше навпаки.<br/>Якшо в бочці меду е хоч ложка дьогтю,то такий мед вже -НЕПОТРІБ.<br/>Не варто чорне називати білим,воно від того білішим аж ніяк не стане.