Міський голова покропив від бур'янів футбольне поле у Рожищі

02 Серпня 2019, 12:16
7242

Футбольний клуб «Рожище» звернувся до міського голови В'ячеслава Поліщука з проханням про допомогу. Спортсмени попросили обробити футбольне поле препаратом від бур'янів та підживити траву.

Про це Район.Рожище розповів депутат міської ради Олександр Дулюк.

Міський голова відгукнувся на прохання, адже сам є завзятим уболівальником рідного клубу.

«Маленьку роботу зробили: покропили гербіцидом, підживили. Надіюсь, що хлопці будуть задоволені, поле буде ставати кращим. Вони мені приносять радість, я, може, їм принесу якусь радість своєю роботою», – сказав мер Рожища.

Також В'ячеслав Поліщук закликав підприємців долучатися до таких справ.

«Закликаю всіх підприємців робити, як я. У чомусь допомагати», – попросив очільник міста.


Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
02 Серпня 2019, 15:29
Молодець! Господар!
02 Серпня 2019, 15:48
Все правильно, не вмієш керувати- роби сам.
02 Серпня 2019, 15:57
Чекаємо ще " коментарів") Де ж то таке пропустити, щоб не обкакати очільника))))
02 Серпня 2019, 16:16
Ні, то мер показав керівнику стадіону - якщо не вмієш керувати то роби сам !!!))) А міський голова - МОЛОДЕЦЬ!!!!!
02 Серпня 2019, 16:23
Оце правильно, йому та його підлеглим тільки токою роботою і займатись, а не керувати містом. і ще всю адміністрацю з собою разом. показушники гівн*ні.
02 Серпня 2019, 16:38
Господи, які ви телепні безмозглі, коментатори. Зекономив бюджет, сам став зробив, не шукав меншого. Там реально роботи на 20 хвилин, то ще шукати треба було когось? А вам лиш би пообсирати людину. Фу такими бути.
02 Серпня 2019, 17:40
Так якщо такий молодець то хай ще візьме весь свій офіс, всіх депутатів з тим самим Дулюком і добудують футбольні міні поля. А не чекають що хтось зробить їм чи дасть гроші
02 Серпня 2019, 17:51
Добре є дядь)))
02 Серпня 2019, 22:31
Історичний момент. Знімайте все на камеру.)))
02 Серпня 2019, 23:59
Як нічого не роблять- погано,як щось роблять також погано.Чого ви хочете - телепні?Хочете змін почніть з себе,проявіть ініціативу і зробіть хоть щось.Правильно робить мер, починае з себе тим самим показуе приклад іншим,але знаходяться такі що самі ні нащо нездатні,тому що мізги атрофіровалися і на все що спроможні то лише в інтернеті обсирати людей.
03 Серпня 2019, 00:47
А чого&amp;quot; почни з себе&amp;quot;,люди працюють на своїх роботах, платять податки, а в органах управління сидять керівники і хай керують , і виконують свою роботу <br/>- налагоджують роботу в районі ,в місті .Давайте підведемо підсумок -що зроблено для людей за 5 років. 1)Прогнали бабульок з території біля Б . Хмельницького.2)Ремонт доріг ?3)Ремонт біля парку ?4)Фонтан ?Подивимось на інші райони наприклад Любомиль -камери при в&amp;quot;їзді і виїзді в місто,на перехрестях ,лікарня працює на 100%,дороги хороші,можна по результатах скарати .що там ГОСПОДАР
03 Серпня 2019, 01:45
Підтримую цілком і повністю. Площа яка в центрі міста, вже плакати хочеться. Видовбали той квітник поставили лавки так і кинули. Стовпи ставили асфальт зняли засипали так і кинули. А ці мега зупинки громадського транспорту це просто шедевр архітектури, по всій області катався такого ще не бачив шлаку
03 Серпня 2019, 04:09
А дорогу хоча б трышки підлатати яка сполучає Рожище з районним центром Ківерці то слабо? Стидалися б, то Ківерцівска рда і то знайшла кошти і посеред лісу проклали асфальт, а ви даже не можете зробити дрібний ремонт дороги, нема на вас управи, ну нічо скоро всі стануть перед законом. Можете пакувати валізи і на вихід.
03 Серпня 2019, 11:31
Звертаюсь до коментаторів які ллють какашки на всіх і завжди під ніками, а не під своїми іменами: майте нарешті сміливість сказати все це в очі. Прийдіть хоч раз на сесію виступіть і розкажіть що вас не влаштовує що на вашу думку потрібно зробити по іншому. Всіх охочих закликаю допомагати і нічого в цьому поганого не бачу . Коментатор якому треба міні поле мабуть за сильно нагнув свій живіт на стадіоні що так ображається прийди разом попрацюємо я не проти .
03 Серпня 2019, 12:52
Щоб не лили какашки треба робити дійсно потрібні речі для міста а не танцювати з Мартиняком на кожному святі чи бур'яни оприскувати на стадіоні. Коли вже будуть новини що ініціативна група міської ради отримала гранд на розвиток міста на якомусь міжнародному конкурсі чи представила програму розвитку і отримала кошти. А тут навіть ОТГ не можуть зробити- просирають гроші. Он та сама Копачівка і то більше позитивних змін, щось робиться, стараються а тут повна Д*па
03 Серпня 2019, 15:16
ти хто? пік чи піу чи озлоблений на всіх і вся.
03 Серпня 2019, 16:49
до &amp;quot;222&amp;quot; - рівняєте з Любомлем - тоді порівняйте разом і бюджети Рожище і Любомль (дохідну частину) бо як ви розумієте все робиться за кошти, а не безкоштовно; бабульок на базар перемістили - прекрасно (є де пройти, щоб сісти в маршрутку і вийти з маршрутки); бруківка біля Б.Хмельницького - чудово (калюжі не стоять після дощу); ну і дороги потроху ремонтуються !!! <br/>до &amp;quot;567&amp;quot; - трохи адреси переплутали (але то нічого страшного -буває) РДА- орган виконавчої влади, а міська рада -орган місцевого самоврядування !! Дороги за межами населеного пункту чиї ???
03 Серпня 2019, 17:06
до відома: доходи міського бюджету м.Любомль на 2019р. затвердили в сумі 121 559 386 грн. (рішення від 14.12.18р. № 35/129-15); доходи м.Рожище на 2019 р. затвердили в сумі 28 070 000 грн. (рішення від 21.12.2018 р. № 40/3 ) - є різниця ????!!!!
03 Серпня 2019, 19:39
А коли команда нашого міста звйматиме в області хоча б третє місце і гратиме жителями нашого міста,як говорили на установчих зборах,а не збором незрозумілих осіб?
03 Серпня 2019, 21:15
Якби ти було менш тупувате і розкрило баньки то побачило що Любомль вже 3 рік живе як ОТГ і входить в топ 100 ОТГ України і має бюджет такий бо керівництво не на постійних перекурах під міською радою. <br/>Це де той Любомль і що там є такого що бюджет в стільки разів більший за Рожище яке знаходиться в центрі області майже поруч з великими містами( Ковель Луцьк). Просто треба перестати хір**ьою страдати і кропити бур'яни а братись за ту роботу для якої вибрало місто вас в міську раду- розвивати місто.
04 Серпня 2019, 00:34
я себе тупуватою ніколи не рахувала і тобі не рекомендую - то раз, два - Любомль знаходиться біля митниці - чи ти забуло. А від перекурів податки не зменшуються і не збільшуються, для цього є інший орган (ДФС) !!!
04 Серпня 2019, 12:13
&amp;quot;Маемо те що маемо&amp;quot;. Шановні, а хто вам мера обирав?Для тих хто все вміе і все знае як, для тих хто знае своі права, а не знае своіх обовязків як громадянина,для тих хто судить(обкладае лайном когось) а сам ні нащо неспроможний -незабаром місцеві вибори-ВПЕРЕД, усім дорога відкрита на посаду мера.Самовисувайтесь якщо спроможні,обирайтесь,і наводьте лад,якщо знаете як.Тільки добре врахуйте одну важливу проблему- нашу сьогоднішню украінську ментальність,свідомість людей.А ще спочатку подивіться на себе зі сторони. І вперед. Нехай вам щастить.