Водій маршрутки «Луцьк-Рожище» відмовився зупинятися у Сирниках

23 Листопада 2016, 18:44
5207

Користувач Фейсбуку Оксана Глушко написала про свавілля водія, що курсує маршрутом «Луцьк-Рожище».

У дописі йдеться:

«Водій маршрутки Луцьк-Рожище неодноразово відмовляється зупинятись в с.Сирники на зупинці "на вимогу",пояснюючи це тим,що знака "зупинка" там немає!!! Їдуть школярі,їдуть люди з роботи в пізню пору,а він нагло проїзжає метрів 100 за зупинку,доказуючи,що йому зупинятись там заборонено!!!Знак "зупинка" збито було колись при аварії,і до сьогоднішнього дня відповідні служби,які несуть за це відповідальність його не встановили нажаль.......SOS!!!!»

1


 

Коментарі
23 Листопада 2016, 20:48
Напевне власник маршрутки ХАЙЧЕВСЬКИЙ. Йому все дозволено.
23 Листопада 2016, 22:15
тут водій, коли знака немає? встановлять буде зупинятись, а так він шо мєнтам буде доказувати шо тут колись "до аварії" якийсь знак стояв?
23 Листопада 2016, 22:31
Ото то вже новина, вони кожен день не зупиняються, журналістам взагалі немає чим зайнятись, скільки можна всяку фігню переписувати?
24 Листопада 2016, 00:13
мусік то ти не став
24 Листопада 2016, 00:18
нема знака нема зупинки де тут проблема звертайтесь в поліцію
24 Листопада 2016, 00:35
А взагалі то,всі маршрутки пруть наглістю,ніякої оправи нема,ані в поліції,ані в міський раді......Ходіть піши,ЄВРОПА
24 Листопада 2016, 00:59
в тому що ми такі-не розуміемо того хто поруч,гн співчуваемо,втратили люжяність.люди!опамятайтесь! і водіі.і пасажири.ви одні однмх варті....
24 Листопада 2016, 13:25
Вже давно пора поставити перевізників на свої місця!!
24 Листопада 2016, 19:46
В Сирниках не зупиняються... А в Рожищі? Зранку пруть на Рожище аж очі вилазять!!! Які там пасажири... Водій спішить!!! І йому до лампочки, що на зупинках стоять діти, яким треба в школу. Що комусь треба на роботу... А оплата проїзду? Діти шкільного віку ніби мають плати по 2 грн ( хоча Луцьк платить по 1 грн), але.. Якщо дитині з вигляду 14-16 років - все плати 3 грн!!! То що вже старшокласники самі на себе заробляють? Ні! На їх утримання, точно так само зароблять батьки, як і на першокласників.
24 Листопада 2016, 19:59
водії дуже добре знають хто з дітей їздить по посвідченню. І якщо таке дитя стоїть на зупинці, то стоятиме воно довго й нудно. Особливо, коли ідуть дубищанські та тополенські маршрутки. Там на всі маршрути один нормальний водій - Іван. Всі решту, то щось страшне. То питання, перевізники надають послуги, чи просто заробляють бабки. Я не маю нічого проти заробляння грошей, але взамін надання якісних послуг.
24 Листопада 2016, 20:33
Топільно і дубище там один і той самий перевізник хайчевський . а водії там просто бесовісні. Щось потрібно з цим робити
25 Листопада 2016, 03:10
нехай сільська рада Маяківська сільська рада поставить. Тоді можна буде по-іншому говорити і з водіями і з перевізником.
25 Листопада 2016, 10:05
І в Топільному біля церкви поставте знак .
26 Листопада 2016, 20:49
коли їдеш з дітьми зі школи маяків близько 14.30 водії відвиртають голови бо стоїть назупинці багато дітей і незупиняються.
20 Січня 2019, 20:54
Я впевнений,що це маршрутка Хайчевського.Йому завжди плювати на пасажирів,аби гроші були.На скарги начхати.Часом відповілає"не подобається-йдіть пішки".Я вважаю,що його потрібно зняти з посади!