Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Жителів Рожищенського району запрошують здобути вищу військову освіту

12:17 29.07.2019
1613

Міністерство оборони оголосило додатковий набір на навчання до військових закладів вищої освіти та військових коледжів сержантського складу, які не змогли набрати курсантів вчасно.

Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському районному військовому комісаріаті.

Додатковий набір триватиме з 5 по 14 серпня до таких закладів:

  • Українська військово-медична академія (Київ);
  • Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;
  • Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів);
  • Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Крім того, всім іншим військовим навчальним закладам дозволено за необхідності здійснити додатковий набір за окремими спеціальностями. За довідковою інформацією пропонують звертатися безпосередньо до навчальних закладів.

Як показує досвід минулих років під час додаткового набору до освітніх закладів можуть вступити кандидати, які відповідають хоча б мінімальним вимогам. Вступники, які не змогли пройти за конкурсом до інших освітніх закладів, можуть скористатися таким шансом.

Охочих з Рожищенського району просять звертатися у районний військовий комісаріат, що знаходиться на вулиці Мазепи, 108а.

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин