Співачка з Доросинь зайняла перше місце на конкурсі у Болгарії

28 Липня 2019, 10:21
Дарина Вінник 10490
Дарина Вінник

У Болгарії відбувся VIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Арена Дружби». Виконавиця із села Доросині Дарина Віннік виборола на конкурсі перше місце.

Про це розповіла мама дівчини Галина Віннік на своїй сторінці у Facebook.

«Дарина Віннік у Болгарії на міжнародному фестивалі зайняла перше місце, а колектив – гран-прі», – пише жінка.

Батьки дякують педагогині, яка займалася з їх донькою.

«Ми дуже пишаємось і дуже вдячні керівнику Ірині Петрівні Матвійчук», – зауважують вони.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
28 Липня 2019, 15:35
Не смішіть людей словом КОНКУРС , бо це фестиваль(свято) , де нагороди лають всім , хто приїхав!
28 Липня 2019, 18:04
Не зрозуміла вашого коментаря... Уважно гляньте на приз.... прочитали.... Ні, щоб порадіти за землячку, треба випустити яду...Вам би порадила своєю нагородою похвалитися і ми будемо радіти за вас! А дівчинці бажаю не зупинятися на досягнутому, не зважати на не хороші репліки, а впевнено йти вперед до наступних перемог! Ти молодчина! Успіхів!
28 Липня 2019, 22:08
Вітаю Даринку і наставницю Ірину Петрівну. Творчого Вам неспокою. Bravo bravissimo!!!
29 Липня 2019, 01:42
Да, Петрівна ще та штучка,везла дітей в Болгарію і кожній дитині по дві пачки цигарок давала,все їй мало!!!
29 Липня 2019, 15:31
ще не відбулось жодного дійства,щоб когось не обмовили, вже навіть на дітей не зважають. ква- ква, правда ж?))<br/>Дівчинці - нових перемог! Команда - молодці)
30 Липня 2019, 19:00
Ірина Петрівна дуже добра. Вона ніколи не могла нічого поганого зробити! А те що ви написали брехня! Нащо ви це написали ?! А би тільки зробити НЕПРИЄМНІСТЬ!?
30 Липня 2019, 19:05
Соромно читати коментарі з приводу &amp;quot;не конкурс&amp;quot;, &amp;quot;цигарки&amp;quot;.... Не знайома ні з дівчинкою, ні з педагогом, проте рада за обох. Вітаю і бажаю подальших успіхів! На негатив не зважайте, бо люди , які не мають власних досягнень, не зрозуміють і не підтримають.
31 Липня 2019, 18:27
А що так багато дітей з району потрапляють на міжнародні конкурси чи фестивалі?Те що потрапила дитина на такий конкурс це вже не аби який успіх,але якщо ще змогла перемогти то це взагалі понад успіх ,можна назвати і якоюсь маленькою сенсаціею для села і також для району.Хотілося б щоб таких талановитих дітей було побільше.Успіху всім.Дівчинка МОЛОДЕЦЬ.А для скептиків і критиків- заткніться,бо самі нінащо нездатні.Замість того щоб підтримати дитину і побажати ій успіху(бо для неі це дуже важливо) ви пишите всяку чуж.
09 Серпня 2019, 10:48
Те, що написали це чиста правда!!! Цигарки точно роздавала для перевезення, діти вдома розказали. І дуже добра людина ніколи б не поїхала за батьківський кошт, а заплатила би сама, тим більше має...
14 Серпня 2019, 14:04
Я в шоці від прочитаного! Вчителька за допомогою дітей перевозила контрабанду!!! Невже їм ще мало усього, що нагребли в притулку???
29 Лютого 2020, 15:32
Вітаю дитину і батьків! Продовжуйте, не зважаючи ні на що!)