З комірки історії: спадок рожищенського осередку Партії регіонів

21 Листопада 2016, 22:52
3429

Таємне  рано чи пізно стає відомим, - казав герой відомого радянського кінофільму. Але у його випадку  йшлося лише про кашу, яку він викинув з вікна квартири, і яка потрапила на голову перехожому. Як сніг на голову – сьогоднішня знахідка. На третю річницю Революції Гідності в одному зі сміттєвих контейнерів рожищенець Василь Т., який заробляє на макулатурі, виявив три величезні коробки паперу. Але у них було дещо особливе. Настільки, що пан Василь вирішив поділитися цим з редакцією Район.Рожище.

Отже, розпочинаємо цикл матеріалів під назвою «З комірки історії».

Найперше, що привернуло увагу - це раритетний примірник інформаційного бюлетня «Рожищенський Майдан», виданого тиражем 990 примірників. Це «бойовий листок» Революції Гідності. У ньому друкувалися рожищенські революціонери Віра ГресьВадим ЗінгельОлександр Нікончук





Під газеткою, яка занурила у спогади трирічної давнини – більш давні документи, які, очевидно, належали Районному осередку Партії Регіонів. Наприклад, звернення партії до підприємця  Анатолія Марчука з проханням матеріально підтримати акцію «Естафета пам`яті: Пишаємось Великою Перемогою!» Чоловіка просять допомогти укомплектувати продуктові набори для ветеранів, які носять символічну назву «Посилка з минулого». Зверніть увагу на запропоновані «регіоналами» складові.



Готуючись до виборів у 2012 році тодішній керівник обласного штабу партії Олександр Башкаленко інформував рожищенських колег про партії, з якими «регіонали» можуть вести мову про набір кандидатур у дільничні виборчі комісії. 



А ось і відомість сплати членських внесків за третій квартал 2011 року  членами первинної партійної організації міста Рожище.



А ось і постанова Рожищенської міської територіальної виборчої комісії від 31 жовтня 2010 року. Дивіться, хто тоді був кандидатом від Партії Регіонів. Прізвищ не пізнаєте? Дехто, навіть після Революції Гідності у складі вже зовсім іншої партії потрапив до обласної ради. 

Не будемо завершувати нашу першу публікацію політикою. Є у чудо-коробках чимало мотиваційних, дидактичних матеріалів і навіть роздумів про вищі матерії – віру і Бога. Ось яку замітку про лідера «регіоналів» Віктора Януковича надибали ми серед низки матеріалів, які нам ще доведеться опрацьовувати. 

1

Сподіваємось, що вам було цікаво понишпорити у комірці історії разом з нами. Далі буде….

Коментарі
22 Листопада 2016, 01:14
Молодці!
22 Листопада 2016, 01:22
котюк регіонал
22 Листопада 2016, 01:29
терміново перевірте всі мусорні баки може ще щось знайдете
22 Листопада 2016, 02:58
Ви так вже показали чо го ви варті, що знову на папєрєдніків батон кришите. В рожищенському районі вже Євросоюз, в адміністрації народні обранці в райраді демократи, долар по 2.47, по комірках історії вони шарять, всіх побороли все поробили, Підіть голови і п'яти помийте. Пустобрехи
22 Листопада 2016, 03:30
<p>Богдан хіба не укроп?</p>
22 Листопада 2016, 03:53
"сонячне обличчя" ))))))))))))
22 Листопада 2016, 11:04
йопліть! скільки знайомих! во удоди!
22 Листопада 2016, 11:22
А ти чудо, що зробило щоб щось змінити! Скиглити і нити це все, що ти можеш.
22 Листопада 2016, 12:01
ау, войтовичівітальки-морози-новосади-горбачі-гладишевські!<br/>ауу!! де ви, шо перепили вчора трохи і ше не бачили статті?<br/>гайда бігом пукати тут, бо ж вже 10 год. разгар робочого дня!
22 Листопада 2016, 12:12
Дуже цікава інформація для всіх. Цікаво, скільки вони отримували матеріальної допомоги за вступ в регіони?
22 Листопада 2016, 12:42
В партію виявляється вступали цілими сім'ями
22 Листопада 2016, 12:43
Ну в будь-якому випадку при нас простим людям в рази краще жилося....
22 Листопада 2016, 12:44
І війни не було... і люди не гинули. А то роздмухали нинішні ситуацію
22 Листопада 2016, 12:52
Та що ти розумієш я за цей період Теплоцентр закінчив, всі борги віддав , швагро Дивосвіт добудовує, кому війна а для кого &quot;золотий час&quot;
22 Листопада 2016, 15:27
Травіть їх, травіть!!!)))<br/><br/>http://www.volyn24.com/news/74375-dlia-chogo-odioznyj-regional-oleksandr-bashkalenko-zustrichavsia-z-luckym-vice-merom<br/><br/>http://www.volynnews.com/news/all/zhytlovi-kompleksy-do-iakykh-prychetnyy-bashkalenko-zvodiat-nezakonno/<br/><br/>Ото-то вже ворогів знайшли))) Протів дєйствующіх слабо, то давай ригам натовчемо пикі - маладци хлопці, так дєржать!!!))))
22 Листопада 2016, 18:00
А ще дехто до цьогочасу зсімейства Гладишевських в Рожищах працює Бо МАїло вже з технікуму погнали вже на комберзі Ще одна сховалась в Доросиняї щоб не мозолити очі А ще оддна бігає по рожищах але це мабуть не довго
22 Листопада 2016, 18:11
Ми ще всі прийдемо. І не просто прийдемо. Ви ще всі нас перепросите, але буде пізно... Вороття не чекайте. Наша помста буде справедливою
22 Листопада 2016, 18:13
Завали своє дуло с...ка. ваш час уже давно пройшов.
22 Листопада 2016, 18:15
Що це за самозванець під моїм ніком пише?
22 Листопада 2016, 18:17
Оце то я популярний став. Всі під моїм ніком пишуть
22 Листопада 2016, 18:19
цв що Горбач збирав данину з підприємців а пояснював ветеранам що це партія регіонів де він в щурині а то біля доросинь то перші особи партії регіонів роблять тас осередок
22 Листопада 2016, 18:23
А я завжди казав, що коментувати повинні мати можливість лише зареєстровані користувачі. Тоді не було б подібних ситуацій.
22 Листопада 2016, 18:53
Ніхто тут писати не буде якщо потрібно буде реєстрація
22 Листопада 2016, 19:31
Були одні олігархи при владі інші в опозиції тепер помінялись місцями тільки від перестановки доданків сума не міняється . А людей шкода замість того щоб брати лопату в руки і будувати свій добробут вони беруть прапор і чекають на месію з мрією що він замість них все зробить.
22 Листопада 2016, 22:08
НАСТАНЕ ЧАС І ТОЧНО ТАКІ &quot;КОММПЛІМЕНТИ&quot; ПОЛЕТЯТЬ НА АДРЕСУ ТИХ ХТО НИНІ В ПАРТІІ пОРОШЕНКА ТА ІЖЕ З ННИМ БО ВСІ ВОНИ ОДНАКОВІ.оДНІ ПІШЛИ.ІНШІ ПРИЙШЛИ ...
22 Листопада 2016, 22:22
не так! ви хіба не бачите з цих фотографій що в списках регіоналів ті самі що зараз в партії порошенка. частина з них й далі працює в адміністраціях і радах тільки партквиток поміняли
22 Листопада 2016, 23:01
А найдіть хоч одну нову людину у владних кабінетах району. У всіх стаж не менше 20 років. Цікаво при Горбачу вся адміністрація була в регіонах, а Інна Михайлівна куди вступила?
22 Листопада 2016, 23:05
А ви грошенята, регіонів полюбляли, скількох продали?
22 Листопада 2016, 23:18
Який дружній народ!!! ... А центр міста, таки ,, одна,, сім'я окуповала з нової влади,і не стида ні совісті
23 Листопада 2016, 00:21
Ви в Козакевича спитайте хто і де буде, кого оберуть. Той знову партєйку замутив, щоб це кодло ще десяток років при владі протримати.
23 Листопада 2016, 00:25
А що, народна самооборона тепер розраховується з волонтерами макулатурою , яку захопила у партії регіонів пуд час революції гідності? Радійте, гордіться- СВОБОДА , Незалежність за рахунок спадку партії регіонів( хто б міг подумати про таку щасливу знахідку)...
23 Листопада 2016, 01:00
Зате в мене і в Котюка є земельні ділянки. Гріша Козакевич в нас головний. Як були біля годівнички так і будемо.
23 Листопада 2016, 01:17
Я цю макулатуру в сміттєвих баках знайшов. Не знаю, хто зким і чим розраховується! А бумажки дуже цікаві, люди, цифри і т.д.
23 Листопада 2016, 01:40
Ви порийтесь ще , в Брище поїдьте, то ваша стихія по помийках годуватись.
23 Листопада 2016, 01:50
Треба це в музей передати.
23 Листопада 2016, 02:18
Та м и всіх цих &quot;героів&quot; знаемо в обличчя! Вони за гроші чи іигідне становище в будь-яку партію вступлять.Грішка Козакевич-наглядний тому приклад! Я б з ним звиняйте на одному полі с......и не сів би.Він вступае в ті партіі тільки для того щоб нову машину купити чи хату перекрити...І таких грішок в нас=тьма тьмуща.То де ж в тій Украіні буде толк.?
23 Листопада 2016, 03:10
Що за моча лилася від мого чесного ніка почнаючи з 16.13? Ти паморок!
23 Листопада 2016, 13:25
http://www.bbc.com/ukrainian/features-38063716
23 Листопада 2016, 14:02
https://m.youtube.com/results?q=українські сенсації сім'я януковича&amp;sm=12<br/>Треба було щоб цей овоч грабував далі?
23 Листопада 2016, 15:46
ех ви! ще б всі так людям допомагали як я!
23 Листопада 2016, 16:40
Ми всі знаємо що ти допомагаєш, але ненада ляля, я більше.
23 Листопада 2016, 19:27
Тепер ясно звідкіля той Котюк виліз! Думав Яник назавжди, от і примазався до регіонів. Бо ж якось треба свій бізнес захищати.... А тут бах... і перекрасився швиденько. Мабуть добре антимайдан спонсіровав!!!! І де ж та бідна Україна з руїн встане, коли такі до влади пролізли?
23 Листопада 2016, 21:06
злодій ніколи не буде працювати тому нам трудягам не бачити справедливості до кінця віку
23 Листопада 2016, 22:20
Я в регіони вступив, щоб кар'єр відкрити, щоб мені ніхто не заважав. Ми з ними про все домовились. Але при цій владі мені ще краще.
24 Листопада 2016, 15:41
А на рахунок сплати членських внесків - той аркуш паперу без назви, без підписів викликає сумнів - то список людей який треба потролити і похєрити? Хто то пише такі статті - то ж за таке і можна в суд піти!!! Редактура геть з катушок злетіла - замовна стаття проти Котюка - то факт, і хто автор? На кого в суд подавати?
24 Листопада 2016, 21:34
теперешня влада ще гірша...ми дійшли вже доручкі націоналісти людей баламутять...це ще тільки квіточки..а ягоди в переді....
25 Листопада 2016, 13:02
А ти Василько, подай на них. Чи в тебе така імпотентна реакція що тільки потролити редакцію можеш. Що , рожищани не знають хто регіанал хто ні?
25 Листопада 2016, 14:37
я тобі скажу більше - знають усі усіх і усі знають хто є хто!)))
26 Листопада 2016, 02:41
реально редакція повно замовних статей пише
29 Листопада 2016, 13:46
Так-так, це усім відомо))) Але це не страшно і навіть не цікаво. Цікаво буде, коли оприлюднять відео і аудіо записи з штабу Самооборони. Регіонали там жучків полишали, бо знали за захват. Тоді буде видно хто герой)))
29 Листопада 2016, 20:03
Ми коли виїзджали з офісу всі жучки зняли вони тепер в інших кабінетах стоять. До речі і про тебе Василько там теж є. БО ти не той василько ти василько в лапках.
30 Листопада 2016, 10:45
Це добре. Добре, що в інших кабінетах. Але є така одна хреновина... Ті інші кабінети вас теж пишуть... Хто кого? У них є дозвіл вас писати, розумієте? Це погано. Для вас. Маєте працювати на випередження.
30 Листопада 2016, 11:04
Василько вже на роботу прийшов і з державного компютера починає бити по клаві.
30 Листопада 2016, 15:20
Не важливо звідки я пишу - важливо те, що скоро писатимуть про замовників цього всього брєда, писати є про що і є про кого і вже потроху пишеться. Там ОХОХОХ буде)))